Efektné predstavenie a niekoľko čáry-mary-fuk na diváka, ktoré na chvíľu zabavia, no vo výsledku sú len podfukom so slabým scenárom a neuveriteľne hlúpym zakončením.(15.10.2013)

70% Lehce guilty, těžce pleasure. Lehkonohé, svižné, zábavné a nesmyslné. Robinhoodovské postavy bojují proti všem možným zákonům: práva, fyziky i logiky. Jakmile se v tom začnete vrtat, objeví se díra za dírou. Paradoxně to nevadí: Podfukáři trpí podobným syndromem jako Dannyho partáci 2: film si hraje nejen s postavami na kočku a na myš, ale i s divákem, který pro stromy nevidí les a na konci je bud otráven, nebo pobaven. Jako by to celé byla jen metafora kouzelnického triku. Jinými slovy: podfuku. Nebo iluze. To je na Vás.(14.7.2013)

• paascha

Jedinou chybou tohoto celkem pěkného filmu je to, že konec je úplně debilní. Tak debilní, že jsem zapomněl na všechnoto hezké předtím a teď jen sedím a slintám vzteky(23.7.2015)

S kouzelnickými zloději jsem se bavil naprosto skvěle a kdyby se jim do závěrečného mixu abrakadabra s čárymáryfuk nezamíchalo i nějaké to nepříliš vhodné dexempokrumplex, tak bych s pěti hvězdami vůbec neváhal.(20.1.2014)

Sedla jsem si k tomu a nechala se unášet klamy a magií a bavilo mě to. Fakt že jo. Mělo to spád, zajímavé postavy a já jen čekala, kdy se to potentuje. A potentovalo se to krásně a pro leckoho lehce neuspokojivě. Pěkný film, který mě na konci dokázal z poloviny překvapit. Jsem zvědavá na pokračování, doufám, že to bude alespoň stejně zábavné jako tenhle film.(5.10.2014)