Posledních 20 minut velice špatných, škoda(31.1.2015)

Sympatické obsazení dělá z tohohle scenáristického průjmu snesitelnou záležitost. Na každý pád jsou ty tři hvězdy dost vylhané a asi by si to zasloužilo hodnocení nižší. Nakonec ale, přes nekonečnou nepřesvědčivost twistů a point, mi to nevadilo a na dvouhodinový film relativně uteklo,(1.10.2013)

• arachneuss

Nesmyslná pohádka o tom, že vrahem je zahradník.(12.9.2013)

Potenciál měl film větší. Podfukáři se nesnaží působit nějak chytře, prostě jen chtějí být dalším oddechovým letním blockbusterem, který má především bavit, v některých momentech se jim to určitě daří. Pak jsou tady ale i momenty, které působí vyloženě hloupě, všechny ty podrazy a twisty vložené do scénáře za každou cenu, ale bez většího smyslu rozhodně neměly na diváka takový efekt, jak by asi tvůrci chtěli. Žádné wow se nekonalo a závěrečná pointa mě spíše mírně rozesmála. Co mi však vadilo úplně nejvíce, bylo to, že hlavní čtveřice kouzelníků by měla oslňovat svým charismatem, chytrostí a vzbuzovat jakýsi respekt, aby jí zkrátka divák od začátku fandil, v kině jsem ale byla velmi nemile překvapena, že právě tato čtveřice byla odsunuta do pozadí a taaak strašně nevýrazná, ten čtvrtý kouzelník za celý film pronesl snad dvě věty? Mnohem více prostoru dostal policista v podání tentokrát pro mě nesnesitelného Marka Ruffala (a to ho mám obvykle velmi ráda) a jeho milostné oťukávání s policistkou. Navzdory tomu jsem se však nenudila, Podfukáři mají rychlé tempo, někdy se i ten vtip povede, takže pokud chcete jen tak u něčeho vypnout, tak proč ne, naštvaní z kina určitě odcházet nebudete.(13.6.2013)

Filmy z prostředí magie a iluzionistů vždy upoutávají moji pozornost. Obzvláště, mají-li dobře zamotaný děj, který se postupně rozplétá. Podfukáři mají skvělé herce, fajn atmosféru, solidní námět a po technické stránce není co vytýkat. Na plný počet hvězdiček to sice není, ale jako solidní jednohubka na večer může obšťastnit chutě nejednoho diváka.(21.1.2014)