Sedla jsem si k tomu a nechala se unášet klamy a magií a bavilo mě to. Fakt že jo. Mělo to spád, zajímavé postavy a já jen čekala, kdy se to potentuje. A potentovalo se to krásně a pro leckoho lehce neuspokojivě. Pěkný film, který mě na konci dokázal z poloviny překvapit. Jsem zvědavá na pokračování, doufám, že to bude alespoň stejně zábavné jako tenhle film.(5.10.2014)

• Gilmour93

Dannyho panáci. Shodou okolností jsem si ve stejný den už poněkolikáté užil styl, eleganci a hravé rozuzlení Oceanovy jedenáctky a ve světle tohoto srovnání vypadají Leterrierovic CGI Kožíšci dosti hanebně. Jejich caper movie sice představí prvoligovou plejádu herců (vyjma Eisenberga, jeho ksicht by měl Copperfield nechat zmizet jako Sochu Svobody), ale s tím vnucováním iluzornosti to ve své za každou cenu líbivé show zkrátka přehnali. Z kouzelníkova klobouku občas vyleze Bob, někdy Bobek. Tohle byl bobek..(27.1.2014)

Sympatické obsazení dělá z tohohle scenáristického průjmu snesitelnou záležitost. Na každý pád jsou ty tři hvězdy dost vylhané a asi by si to zasloužilo hodnocení nižší. Nakonec ale, přes nekonečnou nepřesvědčivost twistů a point, mi to nevadilo a na dvouhodinový film relativně uteklo,(1.10.2013)

Vyjebávači myslí všech zemí, spojte se! Kdybyste zkusili z youtube přejít na větší triky, tak se možná proslavíte. Ale když zůstanete u čínských kruhů a dětinských triků s kartami, které rozluštím za 10s, tak se nedivte, že sedíte maximálně doma u zeleného plátna a čumí na vás 11 leté děcka a hrdě Vám na youtube píšou komenty typu: "Hustý vole, jsi fakt král". Pak jsou tady takoví machři jako Jessík, Woodík, Daveík a jejich společnice, (Jak se jen ta kravka jmenuje?) kteří nemají problém přechcat publikum, samotného mistra MorganaKouzelníka a dokonce csfd hodnocení. Parádní výjeb mysli. Film, který sází na jistotu hvězd, překombinovanost, skvělé magické triky a hlavně velkolepou show. Celý tenhle film je jedna velká show. Možná, že tady chybí více průniků do psychologického hlediska a tak. Protože jinak bych nechápal tak nízká hodnocení od mých oblíbenců. Jednotvárný výplach? Jděte do piče. Už jste tak zkažení, že jste si otupili vkus. Jako když furt žerete chilli a za chvíli vás to už neštípe. Jen by mě tak zajímalo, co byste od filmu více čekali? Krev? Násilí? Nietzscheho hloubavé psychologické pohnutky? Když vám prozradím něco ze svého dětství, tak od mala se zajímám o iluze a kouzla. Proto je to pro mě jednoduché vědět, jak se co dá udělat. A proto ten film měl pro mě větší váhu než pro vás, kteří nad tím dumete s prstem v prdeli a přemýšlíte, že to není možné a že to celé je jen vytvořené pro kinopublikum. Je na čase vám zamávat a říct, že všechno bylo možné. Takže se sejdeme příště u Triera, milí kolegové. Kde vy budete pálit pětky a já s radosti dám odpad. Typičo, s váma už to není možné.(27.8.2013)

Filmy z prostředí magie a iluzionistů vždy upoutávají moji pozornost. Obzvláště, mají-li dobře zamotaný děj, který se postupně rozplétá. Podfukáři mají skvělé herce, fajn atmosféru, solidní námět a po technické stránce není co vytýkat. Na plný počet hvězdiček to sice není, ale jako solidní jednohubka na večer může obšťastnit chutě nejednoho diváka.(21.1.2014)

• - Michael Caine strávil jednu noc během natáčení zamčený v šatně. Caine v ní usnul a neslyšel režiséra ukončit natáčení, přičemž celý štáb si myslel, že Caine odešel již dávno domů, a proto celý plac zamkli. Ven se dostal až druhý den ráno. (magic1995)

• - Při nehodě na mostě dopadne Jackovo (Dave Franco) auto na kola a už nemá tendenci se dále otáčet, přesto následuje druhý střih, auto se ještě otáčí a dopadá na střechu. (necisty)

• - Než vedení rozhodlo o obsazení mladšího herce, byly do role Michaela Atlase zvažování Philip Seymour Hoffman, Jim Carrey, Hugh Grant, Sacha Baron Cohen a Colin Firth. (Dr Lizal)