Nastala chyba při přehrávání videa.
 • playboxguest
  ****

  Pro mě teda Dokonalý trik roku, oproti Nolanovi nablýskanější, popcornovější a pro mě i zkousnutelnější, ze 125 minut jsem se nenudila jedinou. Kouzelnický film spojený s tím zlodějským snad ani nemohl dopadnout líp, obsazení sedlo perfektně, Franca začínám mít narozdíl od jeho bráchy docela v oblibě a dokonce i v Eisenbergovi jsem pomalu začala vidět sympoše. Ale ehm, jak se to vezme, ona mezi vidět a vidět může být totiž až horentní propast a to platí na celý film pana Leterriera, v němž jde hlavně o to, co chcete vidět, nikoli o to, co doopravdy vidíte. 90%(7.9.2013)

 • D.Moore
  **

  Přeplácaná a přechytralá blbinka - někdy až žasnu, jak si scenáristé dokážou zničit vlastní slibný nápad. Obzvlášť závěrečná půlhodina Podfukářů byla přímo útrpná a znovu se na ně nejspíš nepodívám. Film je pro mě tedy především dalším dílkem do skládačky "Cokoliv, kde se objevil Michael Caine". Ostatní herci (včetně Morgana Freemana) skoro nestojí za zmínku. Dvě hvezdičky a kousek i za tu (svižnou, leč naprosto zbytečnou) akční scénu.(28.3.2014)

 • Segrestor
  ****

  Nyní jsem to viděl. Přesto, že je tam napětí pomálu, člověk tak nějak tuší, že to dobře dopadne, dějových zvratů není také mnoho a k zábavě zbývá jen odhalování filmových efektů, se na to pořád dá krásně koukat. Jen škoda té hloubky. Rozuměj, klouže to po povrchu a pořád cítíte, že to může jít hlouběji, ale nejde to. Prostě takové napůl, to si to člověk může rovnou udělat rukou. Harrelson a Ruffalo jsou ale pořád strašně fajn, kvůli nim se to i vyplatí. Bohužel se nám tu sešli dva skřehotavý chlápci. Freeman, jehož hlas zní, jako by jste mu celou dobu stáli na koulích, on nejen že tak mluví, on se tam i tak tváří. A ten nešťastný Jesí Eisenberg, jehož hlas vás dřív nebo později začne brutálně srát. Ten když otevře zobák, zní jako rozklepaný ratlík, kterému hrozí vivisekce z rukou dvoumetrového negra, který má za sebou odseděných 20 let za sexuální delikty na domácích zvířatech. Neposlouchatelné. Myslel jsem, že to nikdy neřeknu, ale doporučuju dabing. Film má dva konce. To ne, že dva různé, ale pořád to tak nějak končí a pak je tam zase něco a zase něco... Už si člověk říká, že už by to mohlo skončit a ne, je tam ještě jedno vysvětlení a tak. No, to zamrzí. Kvůli tomu debilnímu druhému a předchozím výtkám srážím na čtyři, jinak jsem byl spokojen. Pozor, ten film je jen na jedno koukání, podruhé už je to tak na hvězdu maximálně tak za hudbu.(17.10.2013)

 • kulyk
  ****

  Snad proto, že zrovna dvakrát nemusím ulízané frakonoše, kterým čouhá eso z každého nohávu a s dramatickým abraka- dabra tahají hebla z rypáku, jsem si zase jednou zaprokrastinoval a nechal Podfukáře přes měsíc zahnívat někde na ploše. Chybka. Lahodně zpracované dílo s poněkud imbecilním závěrečným vývodem, klady však překonávají záporů a nezbývá mi, než Vám to podstrčiti jako dobrý tip. Pár hodin po zhlédnutí jsem nařkl firemní personalistku, že si dala filmík taky a teď na mě zkouší Harrelsonovo mentální triky, jelikož koulela očima a cvakala mým směrem třetími zuby. Ale je to oukej, žádnou paniku, nesnažila se proniknout do mysli podnikového rebela. Prý to byla jen lehčí mrtvička. Pár let a zase bude hopkat přes kaluže, hydra.(10.10.2013)

 • kinej
  ***

  Podfukáři sice nenudí ani ničím neuráží, ale snaha tvůrců snažit se za každou cenu překvapit a nenechat nic jak se původně zdá filmu nakonec jen ubližuje a nezachrání ho ani hvězdné herecké obsazení s věčně stejnými Morganem Freemanem a Michaelem Cainem. Posledních 15 minut pak už vysloveně jen devalvuje jinak dobrý zábavný film. Prostředí takovýchto kouzelníků mě nikdy nelákalo a ani tento film to nezmění.(15.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace