Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  ****

  Kdo ve filmu o partičce moderních kouzelníků čekal férovou hru s logikou a bez iluzí? Tohle je nefér od první minuty! Ale přitom je to tolik efektní (kamera si hraje a poletuje všude možně) a zábavně přímočaré (vysvětlovat bude přeci "božský" Morgan Freeman, jako v každém jeho filmu). Tohle není regulérní hra kočky s myší, tohle je prostě hra s divákem, který to musí přijmout a bavit se nebo odmítnout a pak po deseti minutých může film vypnout a pustit si znovu Prestige. Volba je vaše, ale dlouho nebylo kouzlení tak "v kurzu" jako tady.(28.8.2013)

 • Morien
  ***

  Achich jo, ach ouvej, ach. Abych použila terminologii z Dokonalého triku, tak Slib mají Podfukáři prima: skupina pohledných chytrých lidí je pohledná a chytrá, seč jim síly stačí, a je to kouzelné. Další fáze, alias Zvrat, je taky pořád docela fajn, pohlední a chytří lidé se začnou přechytračovat navzájem, a je to roztomilé. Ale ten finální akt, čili The Prestige, kdy se pohlední a chytří lidé začnou snažit ze všech sil přechytračovat diváka, tak tam Dagmar začne plakat hořké slzy. Nečekám od podobného filmu vrchol intelektuality, ale čekám od něj, že bude zábavný a že se nezamotá do svých vlastních chapadel. A Podfukáři se zamotali, až to hezké není. Ještě to, jak si Mark s Morganem povídají za mřížemi, bych snad rozdýchala, ale hned potom nějak elegantně utnout a nechat si všechny ty další vykecávací pointy hodně moc pro sebe. A speciálně, speciálně bych prosila dvě rány přes prsty rákoskou pro ty konkrétní scenáristy, kteří vymysleli, že muž a žena spolu nemůžou pracovat, aniž by se do sebe oba dva okamžitě nezamilovali, a dokonce to provedli ve dvou exemplářích a tak hloupě, krucifix! A co je ještě antitřešnička na téhle double antitřešničce, tak v druhém díle tenhle konkrétní tropus zopakovali v bledě modrém.(7.2.2017)

 • Davies182
  ****

  Typický příklad filmu, u jehož mnoha scén se divák chtě nechtě šklebí od ucha k uchu, a v radostné euforii si tím připomíná, proč tak rád čučí na bednu/chodí do kina. Více takových, prosím.(31.8.2013)

 • Je.n.n.y
  ****

  Look closely, because the closer you think you are, the less you’ll actually see.(6.8.2013)

 • nunka
  ***

  Efektné predstavenie a niekoľko čáry-mary-fuk na diváka, ktoré na chvíľu zabavia, no vo výsledku sú len podfukom so slabým scenárom a neuveriteľne hlúpym zakončením.(15.10.2013)

 • - Herečka Isla Fisher se při natáčení kouzelnického triku ve vodní nádrži začala topit, když se jí zasekl řetěz. Nic netušící štáb si myslel, že hraje svojí roli. Nakonec ji z nádrže musel pomoct jeden z kaskadérů. (Stanley619)

 • - Po dokončení castingu režisér upravil scénář přesně "na těla" vybraným hercům. (sleggyn)

 • - Po trilógii o Temnom rytierovi sa jedná už o štvrtý film, v ktorom si spoločne zahrali Morgan Freeman a Michael Caine. (marciano)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace