S kouzelnickými zloději jsem se bavil naprosto skvěle a kdyby se jim do závěrečného mixu abrakadabra s čárymáryfuk nezamíchalo i nějaké to nepříliš vhodné dexempokrumplex, tak bych s pěti hvězdami vůbec neváhal.(20.1.2014)

Potenciál měl film větší. Podfukáři se nesnaží působit nějak chytře, prostě jen chtějí být dalším oddechovým letním blockbusterem, který má především bavit, v některých momentech se jim to určitě daří. Pak jsou tady ale i momenty, které působí vyloženě hloupě, všechny ty podrazy a twisty vložené do scénáře za každou cenu, ale bez většího smyslu rozhodně neměly na diváka takový efekt, jak by asi tvůrci chtěli. Žádné wow se nekonalo a závěrečná pointa mě spíše mírně rozesmála. Co mi však vadilo úplně nejvíce, bylo to, že hlavní čtveřice kouzelníků by měla oslňovat svým charismatem, chytrostí a vzbuzovat jakýsi respekt, aby jí zkrátka divák od začátku fandil, v kině jsem ale byla velmi nemile překvapena, že právě tato čtveřice byla odsunuta do pozadí a taaak strašně nevýrazná, ten čtvrtý kouzelník za celý film pronesl snad dvě věty? Mnohem více prostoru dostal policista v podání tentokrát pro mě nesnesitelného Marka Ruffala (a to ho mám obvykle velmi ráda) a jeho milostné oťukávání s policistkou. Navzdory tomu jsem se však nenudila, Podfukáři mají rychlé tempo, někdy se i ten vtip povede, takže pokud chcete jen tak u něčeho vypnout, tak proč ne, naštvaní z kina určitě odcházet nebudete.(13.6.2013)

Zhlédnuto v kině. Film, kterému jde jen o jedno - být cool. Naštěstí se mu to podařilo. Now You See Me je totiž opravdu cool film, prakticky takový The Prestige pro teenagery. Je to rychlé, svižné, vtipné a závěr hodně překvapil. Navíc tomu vévodí parádní casting, kdy každý herec si poctivě odvádí svou roli a jsou přesní pro svou roli (například, dokázali byste si představit někoho lepšího na roli hypnotizéra než Woodyho, který se zde opět vyřádil a hlášky tahá z rukávu ve větším počtu, než obyčejný kouzelník králíky?) Chápu, že někomu právě ten závěr může vadit, ale mně tedy nevadil. A už dlouho mi 100 minut v kině neuplynulo tak rychle. Zkrátka a dobře, krásně jednoduchá a nablýskaná jednohubka, u které nedám plný počet z jediného důvodu - krom závěru mě nepřekvapilo prakticky nic. 80 %.(6.7.2013)

Leterrier je stejnej jako jeho podfukáři. Aby přechcal publikum, odvádí pozornost od kouzelníků - zajímají ho spíš efektní serepetičky okolo, létající bankovky, nádrže s piraňama, honičky po Manhattanu, odlesky Las Vegas, vtípky, úsměvy. I když se v tom mumraji postavy náhodou na minutu zastaví, epicky kolem nich krouží kamera. První problém je, že těch postav je asi patnáct, ale ani jedné se nelze dostat pod kůži. Furt se někam chvátá, furt se něco inscenuje a furt se něco následně vysvětluje, přičemž díry v logice jsou hlubší než Mariánský příkop. Druhý problém je, že všechno poutavé už obsahuje trailer. P.S. Eisenberg hraje znovu toho nesnesitelnýho Zuckerberga. Profackovat! 65%(3.6.2013)

Posledních 20 minut velice špatných, škoda(31.1.2015)