• Vxxx

Kdybych mohla hodnotit, dám tomu 2*. Ale nemůžu, jelikož jsem se u tohoto filmu na filmovém víkendu po půl hodince dobrovolně ukolébala ke spánku. S únavou jsem bojovala celý sobotní večer a během tohoto nezáživného snímku jsem se chopila příležitosti a udělala jsem hají. Části filmu, které jsem během svých mlhavých okamžiků bdělosti registrovala, byly jednotvárné, nevtipné a dost fádní. Postavy, které byly všechny stejné bez žádných specifických charakteristickým znaků, mi splývaly a nenašla jsem jediný důvod, proč zkusit film někdy dokoukat. Takže nehodnotím a komentář samozřejmě můžete brát s rezervou :)(9.8.2015)

Několik let jsem čekal a končně se dočkal. Kdybych nebyl tak sentimántální k seriálu, asi (no určitě) bych si to tak neužil, ale jelikož jsem, tak si nemůžu představit lepší poctu a větší jízdu než je tohle. Hvězdy, hlášky, baby, filmy, Jeremy Piven (!!!) všechno do sebe zapadá a když vypnete mozek užijete si to jako nikdy předtím. Miluju to a nestydím se to přiznat. Ano, je to volovina, ano je to hrozně předvídatelné, ale sakra je to perfektně přepálený a nepochybně boží. Díky, díky, díky.(18.11.2015)

Můj mozek nebyl nikterak zatížen seriálem Vincentův svět a proto pln neznáma vkročil do této filmové prskanice. Již z počátku dávnověku jsem vytušil, že se nudit nebudu a zejména Jeremy Piven mi před očima vybrousil herecké ambice. Haley Joel Osment nám z Šestého smyslu povyrostl na všechny strany, ale naštěstí s ním povyrostlo i herecké cítění, kterého měl na rozdávání. Skvělé a velmi vtipné byly štěky okoukaných hereckých hvězd. Neeson byl parádní, snad jen kvůli němu to dám znova. Dle mé skromnosti si myslím, že se film povedl a já jsem si prožil nahlédnutí do světa pana Vincenta se stálým úsměvem na rozpraskaných rtech.(18.6.2015)

Dôstojné ukončenie jedného z najlepších súčasných seriálov. Ellinov a Wahlbergov náhľad do sveta hviezd, filmov a high class života v podaní najlepšej party kamošov aká sa kedy zjavila na obrazovkách, alebo na filmovom plátne. Entourage mám rád, kvôli skvele vyváženým vtipom, pohodovosti a správnym hodnotám, ktoré chalani a často krát aj ich nežné polovičky vyznávajú v inak skazenom svete showbusinessu. Chriqui zase raz skvelá, Thornton dokazuje, že aj malý štek si v jeho podaní budete pamätať a znova perfektný Jeremy Piven. Pre mňa naozaj udalosť leta ku ktorej sa budem vracať vždy, keď si budem chcieť pripomenúť, ako sa robí dobrá vec.(11.6.2015)

Zhýralý, povrchní a stejně zábavný, jako seriál. Nostalgických pět hvězd!(8.9.2015)

• - V cameo roli se představil jeden z nejlepších fotbalistů poslední dekády Thierry Henry, který je vzhledem ke svému působení v týmu NY Red Bulls populární i na americkém kontinentu. (hendrich6)

• - Natáčení probíhalo v Hollywood Hills, v Hollywoodu, Los Angeles, West Hollywood, Beverly Hills, Villa Sophia a v Miami v USA. (willy1)

• - Po titulcích je možné zhlédnout další scénu. (Will_X)