Zhýralý, povrchní a stejně zábavný, jako seriál. Nostalgických pět hvězd!(8.9.2015)

O seriálu jsem nikdy neslyšel, na tohle se koukat ale celkem dá. Sice je to fakticky celé o ničem, jenže to je někdy život sám o sobě taky. Chlapi prostě řeší baby, pařby a filmy. Tady se jeden film rovnou natáčí nebo spíše se chystá jeho premiéra. Haley Joel Osment neřekl Šestým smyslem ani zdaleka všechno. 60%(25.9.2015)

"Hey Schindler! Leave no Jew behind!” [Bomba prostě.] K filmu... 1) Možná dám šanci seriálu. Jelikož se v Hollywoodu poměrně slušně orientuju, byla jsem z některých hvězd a hvězdiček vyloženě nadšená. 2) Co je to s tím Thorntonem? Je tak hubený, že vypadá jak hlava na klacku.:-/ 3) Už druhý film během necelých dvou let, ve kterém se mi líbil Haley Joel Osment. Unikl osudu (některých) dětských hvězd a překvapivě válí. Jinak jako celek je "Vincentův svět" taková příjemná klučičí pohádka.;-) Kéž by měly podobné kino zakončení všechny seriály... 3,5*.(18.6.2015)

Po dlouhé době komedie, která stojí za to! Opravdu vtipná a příjemná podívaná.(9.9.2015)

Kdo neviděl televizní seriál, asi by byl dost ochuzen o spoustu souvislostí a vlastně i o hlubší pochopení většiny dějovejch linek, chování postav atd. Ale já to viděl, takže vim, že to je uplně stejny (stejně dobry) a vtipny, jak ten seriál. Opět exceluje Ari a Johnny Drama, ale bez E a Vincenta by prostě Vincentův svět nebyl Vincentův svět - byl by to Nevincentův svět. Prostě pohoda jazz, sympaťáci a sympaťačky / kočky, skvělá atmosféra a dobrá oddechovka... Jinak opět se potvrdilo, že krásné dětské tvářičky, když dospějí, tak jsou to ksichti. Vite o kom mluvim. Nápověda: kdysi vídal mrtvé lidi. Tady navíc vypadá jak jeden z členů kapely Bee Gees, chch.(16.5.2016)