Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  ***

  „PAMATUJEŠ TOHO FOTBALISTU Z KOLUMBIE, KTERÝHO POVĚSILI ZA PTÁKA POTOM, CO NEDAL VÍTĚZNEJ GÓL? TAK TAM MÍŘÍME, KDYŽ TEN FILM PROPADNE. VINCE SE Z TOHO NEVZPAMATUJE, ANI JÁ, ANI TY…“ /// Film pro filmový fanoušky, milovníky žhavejch koček a ty, co rádi poslouchaj kecy vo píchání. Že by to byla extra prdel to ne. Spíš takový úsměvný, ale hlavně – POZITIVNÍ! Navíc jsem překvapenej, kolik lidí je ochotný vzít „cameo“ a udělat si ze sebe prdel. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chystám se do Hollywoodu. (jak na návštěvu? Hrát vole!) 2.) Tenhle seriál mi nic neříká. 3.) Thx za titule „urotundy@cbox.cz“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne(19.9.2015)

 • Lenchik
  *****

  Serial bol pre mna muzskou verziou Sex and the City, takze sa nevyhnem porovnavaniu ani co sa tyka ich filmoveho zavrsenia a musim uznat, ze Entourage vyhrava. Vsetky postavy velmi prirodzene a s humorom naviazali na poslednu epizodu v seriali a nechybala poriadna davka americkych celebrit nielen zo zabavneho priemyslu (Warren Buffett). Pre mna vsetko, co ma spravna komedia mat: ti spravni herci, napatie, akcia a vtipne momenty az do uplne poslednej sceny! Jedine, coho sa uprimne obavam je, ze charizmu a vtipy epickeho Ari Golda uz neprekona ziadna ina serialova postava!(18.6.2015)

 • S.Quentin QUALE
  **

  Mrknout se dá, ale mně to přišlo jako ztráta drahocenné hodiny a třičtvrtě. Potěší spousta známých tváří a nějaká ta hláška, ale bez znalosti seriálu tento film nemám proč ocenit. Hlavní herci mě strašně srali, především Kevin Dillon, kterej vypadá jak Ethan Hawke po pádu z motorky xichtem přímo na kameň. Záležitost spíše pro mrhače časem. 49%(5.8.2015)

 • kratajirka
  ***

  Neznám seriál. Ale rychle mi došlo, kdo jak s kým, proč s kým a za kolik s kým. Ten film mě bavil od začátku do konce, zvlášť, když se tam prostřídalo gremium hollywoodského průmyslu. Hodnotím pozitivně. :)(7.12.2015)

 • castor
  ***

  Přiznám se, že jsem vůbec netušil, že nějaký seriál existuje. Protáhnout bizarními zákoutími dnešního Hollywoodu jsem se přesto rád nechal zlákat, jenže jsem se toho až tolik nedozvěděl. Tedy jestli vůbec něco. Asi neumím číst mezi řádky. Paří, nadávají nebo plkají o ženských i zedníci, úředníci nebo třeba policajti. Všude se kroutí polonahé nebo rovnou nahé ženštiny, řeší se tu tak trochu umělé problémy party extrémních přátel od filmu, jenže v mých očích dramatické linky prostě nefungovaly. Dialogy jsou místy úderné, stejně jako místy nudné a hloupé, mnohé situace jsou naivní, některé štěky řady filmových hvězd potěší. Stejně jako ten kluk, co vidí mrtvé lidi. Vyzdvihl bych i Jeremyho Pivena, extravagantní zuřivé cosi, které se musí líbit. Navrch je důkazem, že aspoň u někoho fungují emoce, protože ostatní mi nepřišly jako postavy z masa a kostí. Obecně mi ta poetika moc neseděla, asi to bude fakt tím, co píšu v první větě.(21.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace