Keby som videl seriál, asi by ma to viac bavilo, lebo ty herci mi nič nehovorili a okrem Dilona ani moc nebrali. Takto mi to prišlo len hodne fajn. Hlavne tie camea nemali chybu (najlepšie je s Neesonom). Inak celkom zaujímavé prostredie filmu v Rkovom ratingu, ktoré rozhodne dokáže zaujať. V ďalekej budúcnosti sa k tomu určite ešte vrátim, aby som sa do toho hlbšie ponoril. 70% - 3*(26.10.2015)

• PP66

Strmý spád, až moc přehršle slov, občas scéna úsměvná...(4.12.2015)

Jako poslední díl seriálu tento film funguje skvěle - má děj, na který jsou fanoušci zvyklí (párty, camea filmových hvězd, sem tam nějaká ta nahota...), a určitým způsobem uzavírá osudy některých hlavních postav. Kdybych ale seriál neznal, asi bych byl docela rozpačitý - zápletka je docela jednoduchá, některé vedlejší postavy jsou pro hrdiny z nějakého důvodu důležité, ale z filmu není patrné proč, spousta věcí je zde asi jen pro parádu. Ale takový je asi osud většiny filmů vztahujícím se k nějakému seriálu - fanoušek ocení, 'neználek' jen kroutí hlavou...(30.1.2016)

O seriálu jsem nikdy neslyšel, na tohle se koukat ale celkem dá. Sice je to fakticky celé o ničem, jenže to je někdy život sám o sobě taky. Chlapi prostě řeší baby, pařby a filmy. Tady se jeden film rovnou natáčí nebo spíše se chystá jeho premiéra. Haley Joel Osment neřekl Šestým smyslem ani zdaleka všechno. 60%(25.9.2015)

• ivishka

Charismatický Adrian Grenier a spousta vtipných hlášek mi zase v traileru slibovali hory doly. Něco jako, že když zaplatím nehorázné peníze za kino (neberte mě špatně já do kina chodím ráda), tak uvidím něco, co jsem nikdy v životě neviděla. To se taky stalo... Ale viděla jsem jen film, který mě v minutě dokázal unudit k smrti. Hora keců, scénář tlustý asi jako všechny díly knižního vydání Pána prstenů od J.R.R.Tolkiena, většina hereckých výkonů naprosto nezajímavých....Z čeho jsem tedy ještě nechápala bylo udílení cen ve filmu, kde si asi pět vteřin zahrála třeba Kate Hudson atd - tedy pochopila jsem to tímto stylem: vezmeme kameru na nějaké ty zlaté glóby a dáme tam z toho pár záběrů... Nejvíce mě ovšem rozčilovalo neustálé omílání toho, že nemají peníze na film a také o kvalitě toho natočeného materiálu - z kterého se báli ukázat více, aby jsi náhodou ten geniální nápad neukradl. Jediný komu bych chtěla poděkovat za to, že jsem po shlédnutí vzteky nerozbila dveře při východu z projekčního sálu, byl Jeremy Piven a jeho perfektní ztvárnění nervozního producenta.(22.6.2015)

• - V cameo roli se představil jeden z nejlepších fotbalistů poslední dekády Thierry Henry, který je vzhledem ke svému působení v týmu NY Red Bulls populární i na americkém kontinentu. (hendrich6)

• - Po titulcích je možné zhlédnout další scénu. (Will_X)

• - Kevin Connolly si při natáčení fotbalové scény s americkým fotbalovým quarterbackem Russellem Wilsonem zlomil nohu. (willy1)