• Moena

[Filmový víkend 2015] Nikdy by mě to vlastně samotného ani nenapadlo, ale tenhle film je prakticky celý sestříhaný jen z cameí! Na pozadí hlavní čtveřice (pětice) hlavních hrdinů, zahranou několika téměř neznámými herci a jednoduchém příběhu o tom, jak sehnat dalších pár mega na film, se tu vlastně nic jiného neděje. Cameo střídá cameo, až to člověk nestačí stíhat. Některá jsou lepší, některá horší, některých si vážně ani nevšimnete. A až na pár vtipných scének jsem tady smíchy zrovna nebrečel. Očekávaní nebyla žádná, film neurazil, ale z celé víkendové šestky mi z hlavy asi vyšumí nejrychleji.(10.8.2015)

Viděno během Challenge Tour - Filmový lov: Úkol číslo 16 - film, u nejž bys chtěl, aby byl příběhem Tvého života. Jeden dlouhý díl milovaného seriálu určený téměř výhradně fanouškům seriálu, ostatní se sice dobře zorientují, ale nemohou pochopit jednoduché finesy, narážky, celkovou poetiku a historii jednotlivých postav. Jako vždy na sebe strhává největší pozornost Ari Gold, ta postava byla Jeremy Pivenovi ušita na tělo a bez jeho cholerických záchvatů to nejde. Stará dobrá čtyřka přátel nás nezklame a asi ani nepřekvapí. Liam Neeson, Jessica Alba a další zástup známých jmen ze všech možných oblastí lidského života jsou třešničkou na mimořádně povedeném dortu. Ale nezapomínejme na toho, díky němuž Entourage vůbec vzniklo - Marku, díky, díky, díky !!!!(4.7.2015)

Když na něco koukáte vytrhnuté z kontextu, tak se k tomu těžce dostává. Nicméně hodina a půl mi stačila k tomu, abych věděl, že seriál vidět nechci. Závěr na Zlatých Globech je nicméně hodně fajn a opět to dokazuje, jak si Hollywood dokáže sám ze sebe udělat legraci.(19.7.2016)

• PP66

Strmý spád, až moc přehršle slov, občas scéna úsměvná...(4.12.2015)

• DEXTER099

Noooo ,sice jsem neviděl seriál,ale co tohle bylo....parta kamarádu si natočila film,pozvala na malá camea ještě známější kolegy a vznikl vincentův svět.Jeden z nejmíň záživných filmů poslední doby.Za mě 20% a jedna hvězda.(1.11.2015)

• - V cameo roli se představil jeden z nejlepších fotbalistů poslední dekády Thierry Henry, který je vzhledem ke svému působení v týmu NY Red Bulls populární i na americkém kontinentu. (hendrich6)

• - Po titulcích je možné zhlédnout další scénu. (Will_X)

• - Natáčení probíhalo v Hollywood Hills, v Hollywoodu, Los Angeles, West Hollywood, Beverly Hills, Villa Sophia a v Miami v USA. (willy1)