• DEXTER099

Noooo ,sice jsem neviděl seriál,ale co tohle bylo....parta kamarádu si natočila film,pozvala na malá camea ještě známější kolegy a vznikl vincentův svět.Jeden z nejmíň záživných filmů poslední doby.Za mě 20% a jedna hvězda.(1.11.2015)

Keby som videl seriál, asi by ma to viac bavilo, lebo ty herci mi nič nehovorili a okrem Dilona ani moc nebrali. Takto mi to prišlo len hodne fajn. Hlavne tie camea nemali chybu (najlepšie je s Neesonom). Inak celkom zaujímavé prostredie filmu v Rkovom ratingu, ktoré rozhodne dokáže zaujať. V ďalekej budúcnosti sa k tomu určite ešte vrátim, aby som sa do toho hlbšie ponoril. 75% - 3*(26.10.2015)

• Thomick

Filmový Entourage připomíná kluka s fajn svojskym smyslem pro humor, co se ocitne uprostřed neznámý party a šíleně se začne přetvařovat, aby zapadl - jakkoliv by to ani pořádně nebylo nutný. Potažmo filmový Entourage připomíná hodně nepovedený tribute z dílny úplně jinýho autora. Rozhodně to ale neni uctivá tečka za seriálem, kde se takhle bezmyšlenkovitě jedno cameo na druhý fakt nekupí, a kde je ve skutečnosti patrná nějaká ta chemie uvnitř entourage. Tu se na filmový plátno absolutně nepodařilo přenést; tahle partička mi místo toho byla vysloveně cizí a ukradená.(30.8.2015)

Film pre fandov seriálu. Už z princípu ho ťažko hodnotiť ako klasický film. V podstate "len" celovečerná verzia tém seriálu, bez silnejšieho dramatického momentu, ale to ani fanúšikovia seriálu neočakávajú... Chcú opäť vidieť obľúbených hrdinov a prežiť s nimi ďalšie bláznivé osudy... Len skrátka to čo funguje ako seriál nie je vždy určené pre veľké plátno. Ale film som si pozrel rád a bavil som sa...(6.9.2016)

Velmi dobré. Film je spíše zábavný, než přehnaně vtipný ( moc zapamatovatelných scén zde bohužel není), humor je také krotší, to však vůbec nevadí jako celek to funguje skvěle. Co se mi velmi líbilo bylo menší nakouknutí do filmového průmyslu, jak to vlastně vše funguje a hlavně, že to celé působí tak reálně nikoli jako film. Opravdu budete mít pocit celých 104 minut , že jste se ocitli v Hollywoodu a můžete potkat kohokoliv známého na ulici, viz Liam Neeson na křižovatce :D. Potěší i velká účast známých tváří, spousta odhalených kočiček, sexuální scény a příjemné tempo. Moc dobrá zábava. 80%(30.6.2015)