"Hey Schindler! Leave no Jew behind!” [Bomba prostě.] K filmu... 1) Možná dám šanci seriálu. Jelikož se v Hollywoodu poměrně slušně orientuju, byla jsem z některých hvězd a hvězdiček vyloženě nadšená. 2) Co je to s tím Thorntonem? Je tak hubený, že vypadá jak hlava na klacku.:-/ 3) Už druhý film během necelých dvou let, ve kterém se mi líbil Haley Joel Osment. Unikl osudu (některých) dětských hvězd a překvapivě válí. Jinak jako celek je "Vincentův svět" taková příjemná klučičí pohádka.;-) Kéž by měly podobné kino zakončení všechny seriály... 3,5*.(18.6.2015)

• DEXTER099

Noooo ,sice jsem neviděl seriál,ale co tohle bylo....parta kamarádu si natočila film,pozvala na malá camea ještě známější kolegy a vznikl vincentův svět.Jeden z nejmíň záživných filmů poslední doby.Za mě 20% a jedna hvězda.(1.11.2015)

Velmi dobré. Film je spíše zábavný, než přehnaně vtipný ( moc zapamatovatelných scén zde bohužel není), humor je také krotší, to však vůbec nevadí jako celek to funguje skvěle. Co se mi velmi líbilo bylo menší nakouknutí do filmového průmyslu, jak to vlastně vše funguje a hlavně, že to celé působí tak reálně nikoli jako film. Opravdu budete mít pocit celých 104 minut , že jste se ocitli v Hollywoodu a můžete potkat kohokoliv známého na ulici, viz Liam Neeson na křižovatce :D. Potěší i velká účast známých tváří, spousta odhalených kočiček, sexuální scény a příjemné tempo. Moc dobrá zábava. 80%(30.6.2015)

"Hey Schindler! Leave no Jew behind!” Príjemná oddychovka z vďačného zákulisného prostredia hollywoodských producentov a hercov. Zatiaľ čo pre Amíkov, znalých seriálu, ide o jeho sympatické zakončenie, pre mnohých z nás je jeho teaserovým pilotom. Vtipné cameá, najlepšie s Neesonom, najprekvapivejšie s Warrenom Buffetom. Exteriéry reálnych filmových štúdií, sexy telá na bazénových terasách luxusných víl. Super autá brázdiace Hollywood Hills a Sunset Strip. Rýchly spád, feel good happyend. Ten film sa vo svojom svete vyžíva rovnako ako Altmanov Hráč, akurát maximálne odľahčene, bez vyšších umeleckých ambícií. S decentným humorom bez prdenia, zvracania, hluchých miest a trápnosti, ktorou (hoci niekedy vtipne) operujú Seth Rogen & spol. (This Is the End). A čo je najdôležitejsie - ako neznalec seriálu som sa medzi postavami a ich trablami po polhodine cítil ako doma.(18.6.2015)

• PP66

Strmý spád, až moc přehršle slov, občas scéna úsměvná...(4.12.2015)

• - Natáčení probíhalo v Hollywood Hills, v Hollywoodu, Los Angeles, West Hollywood, Beverly Hills, Villa Sophia a v Miami v USA. (willy1)

• - Kevin Connolly si při natáčení fotbalové scény s americkým fotbalovým quarterbackem Russellem Wilsonem zlomil nohu. (willy1)

• - V cameo roli se představil jeden z nejlepších fotbalistů poslední dekády Thierry Henry, který je vzhledem ke svému působení v týmu NY Red Bulls populární i na americkém kontinentu. (hendrich6)