Rozpočet $30miliónovTržby USA $32,363,404Tržby Celosvetovo $46,225,326Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ len taká trošku zbytočná trapošina, nie /20%/(3.10.2015)

• vteco

Vincentův svět se celých 104 minut vezl na překvapivě svižné vlně a své tempo příliš neztrácel. Kde ovšem film nestačil bylo v přiblížení postav, do kterých nebylo možné se nějak více vžít či je blíže pochopit. Další výtka směřuje ke vtípkům, které jsou vesměs suché, až na pár příjemných výjimek. Záchrana v podobě jednoho camea za druhým byla vzhledem k jejich kvalitě nedostatečná. Podprůměrná a zapomenutelná komedie se slabším příběhem. [40%] | 4. ČSFD FV(22.8.2015)

Viděno během Challenge Tour - Filmový lov: Úkol číslo 16 - film, u nejž bys chtěl, aby byl příběhem Tvého života. Jeden dlouhý díl milovaného seriálu určený téměř výhradně fanouškům seriálu, ostatní se sice dobře zorientují, ale nemohou pochopit jednoduché finesy, narážky, celkovou poetiku a historii jednotlivých postav. Jako vždy na sebe strhává největší pozornost Ari Gold, ta postava byla Jeremy Pivenovi ušita na tělo a bez jeho cholerických záchvatů to nejde. Stará dobrá čtyřka přátel nás nezklame a asi ani nepřekvapí. Liam Neeson, Jessica Alba a další zástup známých jmen ze všech možných oblastí lidského života jsou třešničkou na mimořádně povedeném dortu. Ale nezapomínejme na toho, díky němuž Entourage vůbec vzniklo - Marku, díky, díky, díky !!!!(4.7.2015)

7/10(9.10.2015)

• Moena

[Filmový víkend 2015] Nikdy by mě to vlastně samotného ani nenapadlo, ale tenhle film je prakticky celý sestříhaný jen z cameí! Na pozadí hlavní čtveřice (pětice) hlavních hrdinů, zahranou několika téměř neznámými herci a jednoduchém příběhu o tom, jak sehnat dalších pár mega na film, se tu vlastně nic jiného neděje. Cameo střídá cameo, až to člověk nestačí stíhat. Některá jsou lepší, některá horší, některých si vážně ani nevšimnete. A až na pár vtipných scének jsem tady smíchy zrovna nebrečel. Očekávaní nebyla žádná, film neurazil, ale z celé víkendové šestky mi z hlavy asi vyšumí nejrychleji.(10.8.2015)

• Jeremy Piven