PeterFLJilek

V závere je scenár prirýchly: od návštevy, v ktorej sú poučení, že sa niečo stane a jasne, hneď v ten večer to má byť, akosi sú všetci presvedčení, že to bude na Deň nezávislosti, keď si po nich prídu. Atmosféra dobrá, ale v žánri to neprekoná The Fourth Kind. ()

Brmbolec

Najlepšie na celom filme je solídne ozvučenie. To však nedokáže potiahnuť deravý scenár plný klišé všetkého druhu. Ale tak ono sa to dalo aj predpokladať a ja som ani nejaké prehnané očakávania nemal. Každopádne podobných filmov nie je veľa a preto si možno niekto k tomu môže dať jednu hviezdičku navyše. Podľa mňa si to zaslúži poctivé 3* ()

DoubleJo

No a čo ak námet je stokrát obohratý, keď to funguje? Výborná atmosféra je pre mňa základom dobrého hororu. Zimomriavky boli a ani nevadila inak nesympatická hlavná ženská predstaviteľka. Insidious to nie je, napriek tomu sa im vydaril. Dostal som viac, ako som očakával. ()

srncek

Dokonale budovaná atmosféra strachu a bezmocnosti.Je to vážny film a to je len dobre.Jeden z najlepších zo žánru.78% ()

jafuska

Film, který měl velmi dobrou atmosféru, nevím, jestli lehce předvídatelnou, ale když si člověk uvědomí, co když se můžou objevit cizí lidé z jiné planety i u nás? nejsem si jistá, jestli jsme na planetě sami, a nikdo to s jistotou nemůže říci, že to tak je, a představa, že by přeci jen mohlo něco takového existovat, no nevím, jestli bych byla v klidu, a co se týče samotného děje, pár momentů tam bylo opravdu hodně děsivých, neřekla bych, že je to film pro děti, a docela se divím, tak nízkého hodnocení tohoto filmu, samotné dialogy měli svoji logiku,vše do sebe zapadalo jak má, takže já jsem rozhodně spokojená a určitě tento film doporučuji se podívat a nedát na hodnocení mnohdy hodně zkreslí ()

Nikki48

Takže až mi niekto v noci vyskladá zo zaváranín hrad na kuchynskom stole, budem vedieť, že náš dom si práve označkovali mimozemšťania. To aby som si na to dala pozor...Vlastne, až na tento poznatok film nedá človeku vôbec nič, pretože narába s informáciami, ktoré pozná každý. Mimozemšťania ako vystrihnutí z Men in Black, implantáty, ostré svetlo, podivné správanie zvierat. Skutočne mimoriadne originálne. Ešte ani hudba nedokázala navodiť napätú atmosféru, skrátka bieda. Za zopár svetlejších momentov, ktoré sa prekvapivo udiali počas dňa, prihodím dve hviezdy, tak dúfam, že to Siví ocenia a nenechajú naraziť kŕdle vtákov k nám ale k susedom, ktorých najväčšou záľubou je púšťať si na dvore nahlas nevkusnú hudbu a spôsobovať mi silnú bolesť hlavy. Alebo žeby mi ju spôsobovalo niečo iné?? ()

Solverino

Vůbec to není špatné, solidní tři hvězdy, možná o chloupek nad průměrem. Napínavé to ale moc není. Většinou již viděné, na jemno pomleté a lehce přikořeněné (něco jako hospodský pondělní recyklát z toho, co zbylo od víkendu :) ()

Kanalizato

Děsivé je to zpracováním, ale né dějem. Na sobotní večer bez problému, je tam samozřejmě hromada nesmyslů a nelogičností postav, ale alespoň je na co koukat. ()

petrik11

Dobrý film o mimozemšťanoch, nebolo to robené nasilu, nepreháňalo sa s trikmi, dej mal svoje stále napätie. V čomsi, ale len v čomsi mi to pripomínalo Blízke stretnutie tretieho druhu. ()

angel.CZ

Cekal jsem blbost, protoze nemam rad emzaky a takove ty sci-fi zvasty. Ale svete div se, ono to tady funguje a funguje to dobre ! Mozna to je tim ze jsemse dival sam ve 2 rano a nebo tim ze mi v polovine filmu sedl na parapet holub a tukal do okna. Ale na wc jsem sel se svitilnou ... 75% ()

Pharlap

Perfektně psychologicky zpracované téma, lekačky které fungují a platí pravidlo, že méně je někdy více.. jen náznaky, záblesky. A to se přesně hodilo a u mne rozhodně fungovalo. Protože co očekávat od filmu tématicky zaměřeného na to, aby nás poděsil? Tak snad vyvolání emoce strachu!? Ne? ()

ondey

Ale jó proč, né :) Chtěl jsem se bát a to jsem se rozhodně bál. V jednu chvíli jsem dokonce velmi hlasitě zařval! A kdo se stejně jako já bojí Ufonů, tak se strachy otřese taky. ()

J.Cobra

Takhle nepříjemně už mi dlouho nebylo. Asi jsem to moc žral, ale to já rád. Poprvé jsem vyjekl jako malá holka a vyletěl asi půl metru nad sedačku. Pak jsem se už musel pořád uklidňovat, že jde jen o film. Ale i tak mám sevřený žaludek ještě teď. ()

Pitryx

Mezi akcemi dosti hluchoty. Atmosféru to má, také díky zvukovému podkladu. Všichni se snažili, ovšem díky scénáři, který kopíruje vše, co tu bylo, to vyšlo trošku vniveč. Tohle hodnocení snižuje, stejně jako klasická blikačka ke konci. Nemluvě o echu při skoro závěru, kde podstatným třem nebo kolika větám nelze vůbec rozumět.2015032693059708 ()

zuzzuli

Tento film bych tak úplně neřadila mezi horory. Kromě jedné velké lekačky, na tomto snímku nebylo nic moc strašidelného. "Šediváci", kteří si vybírají rodiny a berou jim jejich děti, mě moc nezaujali. Jinak je to docela poutavé a film uběhne docela rychle. ()