LEGO® příběh

• USA The Lego Movie (více)

Příběh 3D filmu, natočeného pomocí počítačové animace podle původního scénáře, sleduje osudy Emmeta, obyčejné, pravidel dbalé a dokonale průměrné mini-figurky LEGO, která je omylem považována za nejvýjimečnější osobu, která jediná může zachránit svět. Je odveden do společenstva cizinců, kteří se vydali na velkolepou výpravu proti zlému tyranovi. Emmet je na takovou cestu až k popukání zoufale nepřipraven. (Warner Bros. CZ)

Durdas

Po shlédnutí jsem začal přemýšlet, kterými slovy film charakterizovat. Prišel jsem na slova dvě: "odpočinkově ulítlý"! Byl jsem překvapen co se všechno dalo "postavit" a těch odkazů na skutečnost (nejvíc v podobě figurek). No prostě: "všechno je to boží"! ()

_Jimmy_

Príjemné prekvapenie. Je úžasné, že Lego movie vzniklo :) Veľmi zaujímavý príbeh s komediálnymi gagmi. Na Batmanovi sa ešte teraz smejem. Oplatí sa pozrieť v 3D aj keď niekedy tých efektov bolo veľa. /videl v 3D - SK dabing - 80%/ ()

Kethel

Neskutečně zábavný snímek, který pobaví každou věkovou kategorii. Vše je barevné, vtipné... a boží. Samotný závěr filmu s Duplem je absolutní zabiják, který už tak povedený film dovede k absolutní dokonalosti. Velmi mě překvapilo i příjemné poselství filmu, které jsem v něčem takovém nečekal. To však nemá šanci dětské publikum pochopit, takže jediné zmatení ve mně vyvolává, komu je film určen. Já jsem si však snímek užil na 100% a mám nyní chuť oprášit svou krabici plnou LEGA a jít si hrát :-D ()

wilczo2

Call me ignorant, no pripominalo mi to francuzsku Paniku v mestecku... animacia a najma "crazy"-ovitost celeho konceptu :) Navstevu kina rozhodne nelutujem :) ()

Zoltar78

Roztomilé, vtipné a co nejvíce oceňuji je smysluplný příběh. Přesto jsem ve výsledku čekal, že dostanu více. Holt, přehnané těšení se se občas nevyplácí. Ale možná, že druhé shlédnutí by film ještě o malinko v mých očích zvedlo, kdoví... Každopádně velké díky za lego-batmana :-D! ..... 3.8. 2016 UPDATE: Viděno již několikrát a ten film v mých očích neustále roste. Je napěchován takovým množstvím vizuálních a verbálních legrácek, že ani chvilku nenudí. Nářez. Upravuji hodnocení na 5*. ()

srolyma

Dětičky, roztrhejte návody, sesypte všechny lego kostičky na jednu hromadu a plácejte si z toho různý prasopsy a buldozérorakety a až budete velký, tak kašlete na předpisy, nařízení a zákony a dělejte si, co chcete. Ať žije anarchie! Tak to je zhruba poselství téhle lego slátaniny, které vlastně chybí jen dvě maličkosti – příběh a humor. A ta hraná (!) pasáž v závěru s trapným Willem Ferrellem ve vážné roli (!!) tomu dává korunu. Ne. Pokud se chcete pobavit u lego filmu, doporučuji lego star wars nebo jakýkoliv dvouminutový lego minipříběh na netu. ()

Veskoslav

My jsme z planety Dublon, plišli jsme Vás vyhladit. Aneb film, který děti rozhodně nepochopí a odejdou z kina znuděně. Skvělý film, asi nejlepší film, co si dospělí natočili sobě pro radost. Jako smál jsem se, to jo. A malé děcka (asi 4 v sále) odešly asi v půlce filmu. Tolik narážek, co ten film skrývá, no musím na to jít znova! 90% ()

Honzulik

LEGO příběh - ve filmu kde Emmet je úplně normální Lego dělník v úplně normálním Lego městě. Jednoho dne se ale náhodou propadne do podzemí a zde náhodou najde tajnou zbraň, která jediná může zastavit strašlivé plány Lorda Byznyse na zničení celého Lego světa superzbraní jménem Krágl. Problém je v tom, že když mu krásná WyldStyle sdělí, že je "výjimečný" (podle proroctví, samozřejmě), Emmet tomu nevěří a nevěří ani tomu, že Lord Byznys chce zničit obyvatele svého vlastního města. A tak začíná dobrodružství, při kterém se Emmet musí dát dohromady se slavnými postavičkami ze sousedních Lego měst, aby zachránili Lego svět.Film Lego příběh je od stejných lidí jako první "Zataženo, občas trakaře" (druhý díl natočil někdo jiný a je to poznat). Lego příběh má přinejmenším stejnou dávku kulometného humoru a značně sofistikovaných vtípků. Pokud jsem to dobře pochopil, v jednu chvíli se dočkáme i narážky na to, že Morgan Freeman, který mluví v originále jednu z postav, hrál kdysi v tom filmu o lidožravých hovnech.... Překvapivě úsměvné a zajímavé. ()

elanista1

Nadhodnotené jak prasa, smrteľne nudné, vizuálne odpudivé, príbehovo poloprázdne. Jediné čo sa mi trocha páčilo a prekvapilo ma, bol reálny záver. No ale ináč nenormálna bieda, ani jeden jediný krát som sa neusmial. Nadviažem na komentár Susinnon-a, tých 90 minút čo som pri tomto strávil by som využil oveľa rozumnejšie keby som napríklad čumel do steny. Pridelím tomu ešte jednu objektívnu hviezdičku, lebo chlapcom vo veku 5-12 sa to musí páčiť, okrem toho neviem komu ďalšiemu. ()

Jadro

Keď som zobral do kina synovcov, po prvej polovici môj dojem bol všelijaký. Zdalo sa mi to dosť naťahované, dopĺňané dosť nepochopenými scénkami, no pomyslel som si, že som asi ostarel... Na konci som sa spýtal chalanov na dojmy a boli to také dosť kombinované výrazy. Každopádne to zanechá celkový dobrý dojem :-) ()

Pokysek

Tenhle film mě zničil, nechtělo se mi přemýšlet co si mám pustit a zvolil jsem první věc co jsem našel a nic o tom nečetl... čekal jsem, že to bude totální hloupost, kterou vypnu dřív než dovečeřím a půjdu spát. Film mě ale totálně dostal od počátečního songu, kterého se nezbavím ještě dlouho (myslím, že řada z vás bude mít nebo má stejný problém - hlavně že Everything is awesome) až po nespočet dobrých detailů, hlášek a správných narážek (superman a zelená lucerna apod.). Kdo se díval v originále, tak ho určitě potěší dobře rozeznatelný hlas některých herců včele s Morganem Freemanem, který si to očividně užil. Konec filmu mě dostal - pozor na Duplo ! Pro mě velké překvapení za plný počet, užil jsem si to. ()

S3MIR

Z traileru som cakal este vacsi napor na branicu, ale v principe nesklamalo a prijemne pobavilo. "Eeeeverithing is awesooooome!" :D ()

chrustie

Bohužel pro mě vizuálně hrozné, obsahově nezajimavé a pokusy o vtip bezvýsledné. Jako dítě, jsem měl Lego moc rád, videohry jsou obstojné, ale film mi prostě a jednoduše vůbec nesedí. ()

waltosin

To je tak když vám někdo splní dětský sen, s legem jsem si hrával jako malej, ted na to nemám absolutně čas, ale takhle pecka mě zahřála u srdce, opravdu lépe to natočit nešlo, to je tak když vám někdo ne jenom připomene děství, ale taky splní sen, takže děkuju Phil Lord, Chris Miller jste borci. :) 90% ()

x_ander

LEGO přineslo spoustu vzpomínek z dětství, ale u filmu jsem se i jako dospělý pobavil - tuna hlášek a narážek na všechno od Star Wars po komiksy mě často sundala pod stůl. Ale, bohužel, ničím jiným mě film nijak velice nezaujal. Na jedno zhlédnutí fajn zábava, ale žádná přidaná hodnota se nekoná. ()

Luccy007

50% Kdyby se v závěru filmu neodhalilo, že je to příběh dětské fantazie dala bych snad jen 1hv. Protože snad nikdo jiný nežli dítě namá tak bujnou fantazii na tak přiblblou story! ()

dudo24

Paráda. Ďalší animák ktorý nie je tak úplne pre deti. Kopu referencií na iné filmy. Legový potenciál tu bol naozaj využitý naplno. Veľmi som sa nasmial. Super bola postava Batmana a labilnej mačičky. "Darkness. No parents" ()

Margot Robbie chystá filmové The Sims

02.11.2021

LEGO našlo nový domov

LEGO našlo nový domov

21.12.2019

Přestože série LEGO filmů odstartovala pod hlavičkou studia Warner Bros., společnost LEGO Group nyní hledá nový domov, který se jí nejspíš už dokonce i podařilo vyjednat. Série animovaných filmů… (více)

Na mladého Hana Sola dohlédne Ron Howard

Na mladého Hana Sola dohlédne Ron Howard