Nádherný atmosférický snímek s tajemnou hudbou a perfektním obsazením. Jedna z posledních rolí Josefa Kemra.(28.10.2013)

Jeden z posledních atmosferických českých filmů. Dialogy povedené, herci - ti nejlepší. Dal bych čtyři hvězdy, ale že jde o počin "mladých nadějí", za pět.(9.7.2009)

A to jen za povídku s Karlem Heřmánkem - Poslední štístko pana Žorže, která mi z paměti nevymizela dodnes (byli jsme na tom se školou v kině, ani učitelka nevěděla, že je to tak nezáživný), ale už jen kvůli tomu kvantu skvělých herců se na to vyplatí podívat. Myslím, že je to jeden z posledních filmů, kde je jich na políčko filmu tolik. A ta povídka s Karlem Heřmánkem se mi fakt líbila.(30.1.2006)

• WANDRWALL

Přízemní, povrchní, tuctové.(23.7.2011)

• Oskar

Jeden z nejhůře natočených filmů devadesátých let. Dokud jsem neviděl Cestu z města, myslel jsem, že horší už to být nemůže, protože takhle diletantský scénář a režie se opravdu jen tak nevidí. Skutečně velmi trapný film, který si ale zaslouží jednu hvězdičku kvůli některým hercům, kteří to přece jen částečně zachraňují.(11.4.2003)

• - Josef Kemr byl v době natáčení filmu již hospitalizován v nemocnici, a tak musel být na natáčení dovážen. (sator)