Jednotlivé povídky: Buldoček ***, Poslední štístko pana Žorže ***, Garden-Party ****. _________ Třetí povídka, svým hravým vyzněním dosti vančurovská, stojí za zvláštní zmínku.(4.2.2012)

Nádherný atmosférický snímek s tajemnou hudbou a perfektním obsazením. Jedna z posledních rolí Josefa Kemra.(28.10.2013)

• Superpero

Tohle jsem viděl když jsem byl malej a zapůsobilo to na mě tak strašně a vyblitě jako už nikdy nic jinýho. Pro mě asi nejhorší filmovej výplod v dějinách kinematografie a to jsem nezapoměl na Uwe Bolla to mi věřte.(5.6.2005)

• Koryntos

Hrozná depka s výborným hudebním podkladem.(24.1.2016)

• Oskar

Jeden z nejhůře natočených filmů devadesátých let. Dokud jsem neviděl Cestu z města, myslel jsem, že horší už to být nemůže, protože takhle diletantský scénář a režie se opravdu jen tak nevidí. Skutečně velmi trapný film, který si ale zaslouží jednu hvězdičku kvůli některým hercům, kteří to přece jen částečně zachraňují.(11.4.2003)

• - Josef Kemr byl v době natáčení filmu již hospitalizován v nemocnici, a tak musel být na natáčení dovážen. (sator)