Záhada Blair Witch 2

• USA Book of Shadows: Blair Witch 2 (více)

Jeff Donovan je fascinován vším, co se událo kolem známého projektu zvaného Blair Witch a také z něj přes internet profituje. Dá dohromady partu čtyř lidí s různými náhledy na existenci čarodějnice a zorganizuje pro ně další cestu do míst, kde se ztratili jejich předchůdci, mladí filmaři. Všichni touží po dobrodružství a chtějí vypátrat, co se vlastně stalo a napsat o záhadě knihu. Nová čtveřice studentů chce přenocovat u domu Rustina Parra. Strašidelné místo, kde žil vrah 7 dětí , který vraždil na příkaz čarodějnice, vydá své další nevyjasněné poselství. Ráno celá skupina zjistí, že vůbec nespali a že si nic nepamatují. A bizarní symboly na jejich tělech přinášejí další záhadu... (oficiální text distributora)

cariada

Když to vezmu jen jako film ,který se věnuje okultizmu a záhadě v lese ,tak to není špatný. Ale jako celek a pokračování prvního dílu ,tak je to slabé. Místy je to hodně zamotané ,že člověk neví na čem vlastně je a co je pravda a co není. Je tu krásný příklad toho jak se amíci snaží vytěžit ze všeho co nejvíc. Jenže výsledek né vždy naplní peněženku. ()

Jino

Stupidita, která dokáže mnohem lépe znechutit než potěšit, či dokonce nadchnout - nejeden fanoušek hororu ostrouhá. 20% ()

WoWoW odpad!

Opravdu jsem se těšil až se na tenhle film podívám ale čekal jsem úplně něco jiného. Dostal jsem totiž tupé postavy, les Blair jen zdálky a hodně halucinace, jsem opravdu zklamaný. Tenhle film prostě kazí prvnímu dílu jménu, pryč s tím. ()

Mefistofelle

Fuj, takhle zkazit Blair Witch... přiozenost se ztratila kdesi v lesích a místo ní nastupuje klišé, mizerné herecké výkony a nuda. Jinak to popsat nejde... ()

Rodriguez

Na druhé pokračování jsem se těšil jako malý kluk, ale z výsledku jsem byl zklamán. Pouze se veze na slavnějším předchůdci a neumí uvařit nic svého vlastního. 45% ()

Juto

Pokračovanie je zúfalo slabé. Postavy sú nudné, násilie všeobecné a film je bez štipku napätia. 1/10 ()

WolfR

Záhada Blair Witch 2, je naprosto zbytečný film. Já nevím, ale přijde mi to celé takové nějaké pošahané. Kouzlo a atmosféra prvního dílu zmizeli. Navíc dvojka byla natočena normální kamerou, bez roztřesených záběrů, což se mi k Blair Witch nehodí. Nulový děj, špatní herci, trapná závěrečná pointa. Byla to prostě nuda. Rozhodně nedoporučuji. 1 hvězda za pár “moudrostí“, které vyslovila ta žena v černém. ()

wendelin9

Obsolutní zkrat, kix, omyl.. Nazvěte si to jak chcete, ale tohle nesmyslné pokračování nepostradatelnému stavebnímu kameni hororů - Záhadě Blair Witch - rozhodně víc ublížil než pomohl... ()

Nivenx

To co první díl dělalo skvělým dílem je pryč. Místo toho nám nasolili neobyčejný bordel, kde na konci se to snažili autoři lepit jak se dalo. Ale prostě to nešlo. Horor to vlastně ani není, protože tam není čeho se bát! Ano kdyby tento film nenesl jméno Blair Witch, tak si myslím, že to mohlo být ohodnoceno lépe, ale zkrátka Berlinger je jako režisér zároveň málo talentovaná osoba a vůbec se nechytá. Když je první díl pecka, tak nelze to dělat tak, že máme jméno a jdeme to natočit, takhle to opravdu dělat nelze! 30% ()

Avathar

Svojím spôsobom asi blbosť, ale prvý Blair Witch mám rád (plus mám rád tú mytológiu z hláv Sancheza a Myricka), takže som sa príliš nenudil aj napriek očividným nedostatkom. Musím tiež pochváliť hudbu (hlavne záverečná pieseň je výborná). Celkovo takých 60% ()

flawi.f

Film těží jen ze slavného jména svého "předchůdce", protože tohle má s prvním dílem společného asi tolik, co král s králíkem!!!!! ()

Ryuuhei

Když jsem toto volné pokračování filmové legendy viděl prvně, z konce jsem byl paf. Při třetím zhlédnutí z toho už takový požitek mít nelze vzhledem k tomu, že člověk ví, jak se všechny zobrazené záhady mají, ale i tak z toho vychází docela ucházející thriller. ()

uiu odpad!

Totální urážka původní Záhady Blair Witch. Skupinka studentů jede do lesa, kde se odehrává první díl s tím, že chtějí natočit nějaké strašidelné události, kterými je tento les znám. A název Blair je asi tak jediné, co tyto dva filmy spojuje, jinak je to totální hloupost, soft porno a místy i vila Vyvolených. ()

mickyreed

Ukázkovej příklad toho, když dostanou do rukou super námět a scénář tvůrci, kteří film ve finále dokážou děsně zprasit. Lepší herci, temnější atmosféra, hudba a důkladný sestříhání by tomu podle mě dalo veký koule ... vsadím se, že na papíře to mělo potenciál stát se obstojným pokračováním ve stylu Blair Witch legacy. V tomhle provedí je ale spíš odsouzeníhodný, že to vůbec odkazuje na něco tak jedinečnýho a podařenýho jako byl první Blair Witch Project. ()