Záhada Blair Witch 2

• USA Book of Shadows: Blair Witch 2 (více)

Jeff Donovan je fascinován vším, co se událo kolem známého projektu zvaného Blair Witch a také z něj přes internet profituje. Dá dohromady partu čtyř lidí s různými náhledy na existenci čarodějnice a zorganizuje pro ně další cestu do míst, kde se ztratili jejich předchůdci, mladí filmaři. Všichni touží po dobrodružství a chtějí vypátrat, co se vlastně stalo a napsat o záhadě knihu. Nová čtveřice studentů chce přenocovat u domu Rustina Parra. Strašidelné místo, kde žil vrah 7 dětí , který vraždil na příkaz čarodějnice, vydá své další nevyjasněné poselství. Ráno celá skupina zjistí, že vůbec nespali a že si nic nepamatují. A bizarní symboly na jejich tělech přinášejí další záhadu... (oficiální text distributora)

Ilhan

Ke konci už je to docela slušná schíza, jen je to celé taková těžkopádně nedotažené a hlavně lacině zakončené. Pár dobrý nápadů by tam bylo, jenže člověk má nakonec pocit, že to vlastně nedává smysl, že to není celé. K tomu dodatku na konci se nemá cenu ani vyjadřovat. ()

Paity odpad!

Bohužel je to tragédie, co se dá udělat za pokračování filmu, který ve svém prvním provedení byl skutečnou kvalitou za extrémně malou cenu. Škoda. ()

Káronoš odpad!

The Blair Witch Project je zcela určitě: nejlepší a nejoriginálnější hororový počin 90. let. Za to Book of Shadows: Blair Witch 2 je souhrn nedomyšlených nápadů, kterým schází logika, barvitý příběh či poutavější pointa. Přesto vše se hrdě "hlásí" jako pokračování již zmíněného mrazivého horuru? Já bych ho spíše označil jako: shit, který těží z dobrého jména jedničky a uráží celou záhadu děsivé čarodejnice z Blairu. Pokud si chcete ponechat otřesné zážitky z prvního dílu, vyhněte se tomuto ostudně nevydařenému komerčnímu tahu obloukem!!! Hodnocení: 0/10. ()

venom14

Čekal jsem něco horšího,ale byla to celkem příjemná podívaná,i když jsem se nebál a těch rádoby strašidelných momentů bych napočítal na prstech jedné ruky.Ale chápu,že skalní fandové prvního dílu musejí být naprosto znechuceni. ()

Schuldiner odpad!

Uuuuuuff!!! Tak... vzhledem k celkovému hodnocení (momentálně 31%) jsem od toho vážně nic moc nečekal. Ale bylo mi to doporučeno, tak jsem si řekl, že to zkusím. Což byla chyba. Resp. jednoduše - zbytečných 90 minut. Nemam rád tyhle mysteriózní kraviny bez špetky logiky.. Slátanina jak fík! A toto bylo navíc ´´okořeněno´´ opravdu mooooc dobrými, přímo dokonalými hereckými výkony. PS: Tohle samozřejmě není žádné pokračování The Blair Witch Project, tohle je něco, co se o Záhadu Blair Witch jen lehce otírá. Má to jen nalákat lidi, kterým se jednička líbila. Což je skoro klamavá reklama:-) No, i když..ona to vlastně JE klamavá reklama! ()

Vejrrr

O několik tříd méně zajímavé "pokračování" skvostného mystifikačního filmu Záhada v Blair Witch. Tentokrát už ovšem nejde o mystifikaci. Je to normální horůrek točený šesti kamerami z šesti úhlů a nikdo se tím netají. Jen těžko můžu říct, jestli se z toho jakožto z pokračování dalo vymáčknout víc, možná že ani ne... Ale ačkoli jsem to viděl 2x (proto ty 3*) tak jsem se ani jednou nebál. Takže fajn, ale trojku už prosím ne! ()

Matros

Vyzdvihl bych těch pár odkazů na první díl a konečné zjištění toho, co se vlastně postavám v tomto ,,druhém" díle stalo. No vlastně se celkem stydím (kvůli tak dokonalé jedničce) za to, že tohle nese stejný název. Vcelku je to prostě dost podprůměrná, zamotaná, nudná a rádobystrašidelná vykrádačka. Nedoporučuju ! Můžete si zkazit zážitky a dojem z prvního dílu... ()

Martin_W odpad!

Jistý odpad a hlavně obrovské zklamání s velkým potenciálem, který nebyl ani z jedné třetiny využit. Škoda. 14% ()

mosnak

Musím se přiznat,že druhé pokračování se mi líbilo! Půjčil jsem si ho na videokazetě a byl jsem nadšený! Ale to bylo,tak cca před 10 lety. Dneska to beru jako... další americkou slátaninu :-) ()

LBsmoke

BLBCI STE !! pozitivní věc je, že se to pokouší podat jako nějaké davové šílenství z očí lidí ze vnitř kruhu, které je pak konfrontované kamerovým záznamem vně kruhu.. v tomto ohledu to jakš takš funguje a nevidím problém v tom, že se to přisálo na úspěchu jedničky.. opravdu nechápu ty z vás(a že tu takových idiotů je plno), kteří jste naštvaní protože jste očekávali "něco" jako originál Záhady Blair Witch a jeho bububu pokračování ...................jinak to má samozřejmě v některých věcech rezervy a chyby/blbosti..ale v zajímavostech sem se dočetl, že to původně měla být částečně komedie tedy spíš satira a tohle si myslím, že by pro ni byl výborný podklad bohužel to nevyšlo při změně produkční.. škoda ()

Movie Gourmet odpad!

Nemám odvahu se na to kouknout, ale kdysi jsem si to stáhnul (?) a dokonce i vypálil (!?!) a když jsem film proklikával, tak jsem uznal, že to bude pěkná s...ka! Rozhodně nedoporučuji. Verdikt: odpad! a cca 0 - 10 %. PS. Rozhodně se nedá srovnat co do kvality s původním filmem "The Blair Witch Project". ()

bobstock

Upřímně tohoto hodnocení je mi líto. Asi tvůrci spěchali v doufání, že ukousnou, co nejvíce slávy z rok staré pecky. To taky způsobilo většinovou diváckou kritiku. Tvůrci měli počkat déle aspoň 3-4 roky než se Záhada Blair Witch ztráví a fanoušci dostanou hlad. Hlad vám způsobí větší toleranci. Není found-footage je to normální film na motivy legendy. Proč ne. Rozšíření záhady, zajímavý herci, duchovno, mystika a rituální vraždění. Jednoduchá, čarodějnická jednohubka. Musel jsem to dopsat kvůli novému pokračování z 2016, které u mě naprosto vybouchlo. Na tohle se tenkrát koukat dalo, ať si myslíte, co si myslíte. 65% ()

no2

3/10 - Proč je dvojka jen za dvě a ne za pět hvězdiček jako první Záhada Blair Witch? Filmu by se dalo vytknout více věcí, které bych snad ještě dokázal odpustit – děj, konec, postavy… Mohlo by mně vadit i to, že si někdo díky názvu filmu na této splácanině dobře vydělal (přiznávám se, že po mém nadšení z jedničky jsem se na pokračování hodně těšil a koupil jsem si lístek do kina), nicméně takhle to občas ve filmovém businessu chodí, tudíž také odpouštím. Nejvíce mně však mrzí, že zatímco po zhlédnutí první Záhady jsem odešel domů v tom kladném slova smyslu šokovaný a otřesený a před tím, než jsem po docela dlouhé době usnul neklidným spánkem, jsem musel zkontrolovat, zda jsem doma SKUTEČNĚ SÁM, druhá Záhada ve mně zanechala jen pocity trapnosti a marnosti. A to tomuto filmu nemohu odpustit, ačkoliv se jednalo (a to asi nejen u mě) o jednu z nejočekávanějších dvojek posledních let… ()

Jendus

Naprosto utopenej potencial predchoziho dilu.Tohle nemelo byt nikdy natoceno,respektive nikdy nespatrit svetlo sveta! Tfuj,tfuj,tfuj!!! ()

Gulde odpad!

Viděl jsem jen několik minut, ale ta atmosféra céčkového filmu z toho byla cítit k i když jsem přepnul na jiný program. ()

waits

Nejvíc mě na tomhle pokračování urazilo, že je příšerně nudné a nebál jsem se ani, když jsem si představoval, že za oknem do pokoje někdo stojí. Jasně pohřbený pokus o jakékoliv pokračování a ztráta času. ()