poster

Paranormal Activity: Prokletí

 • USA

  Paranormal Activity: The Marked Ones

 • Slovensko

  Paranormal Activity: Prekliati

 • Velká Británie

  Paranormal Activity: The Marked Ones

Horor / Thriller

USA, 2014, 84 min (Director's cut: 101 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ghostface2
  ****

  Mám takový pocit že série Paranormal activity má své dny slávy dávno sečtené. Na rozdíl od čtyrky mě ale tento díl nenudil, protože se pořád něco dělo, to ale nestačí když je atmosféra nulová, příběh je nedotažený a herci jsou nesympatičtí. Řadím se mezi zastánce této série ale myslím si že by to tvůrci už mohli ukončit. Doufám že připravovaný pátý díl bude posledním. EDIT: Nakonec zvyšuji o jednu hvězdičku. Jedna se sice o kravinu ale aspoň o nenudící kravinu.(16.3.2014)

 • Wacoslav1
  *

  Má smysl vůbec tuhle píčokuláckou Paranormálně vyjetou sérii komentovat?! No já myslím, že ne. Jeden komentář v tomto případě musí vyjít na celou sérii. To prostě musí stačit aneb všechny díly za jeden! jeden za všechny! A jak, že to bude vlastně znít? A co třeba takhle pětkrát a dost?15%(23.1.2014)

 • Nivenx
  ***

  Ukázky mě navnadili a doufal jsem, že Paranormal Activity konečně dostane ten správný "bubácký" směr a náboj, který mě konečně bude děsit. Bohužel malé zklamání, jelikož je to prostě série docela nudy a nepřekvapuje skoro ničím. Oproti předešlému dílu, ale konečně není nuda a neustále se něco děje, za co jsem rád, takže nuda nebyla až tak velká a díky malé stopáži je film stravitelný, ale nevyděsí, což je škoda. Této sérii chybí pořádný réža, který by tomu dal svůj um a pořádný kus děsivosti. Bohužel to točí neustále někdo nezkušený a mladý, který si s tím neví až tak dokonale rady. Občas tam vznikne i něco dobrého, ale v sérii tolika dílů, to už je celkem zapomenutelné. Doufám, že se do série dostane už konečně i někdo šikovný, kdo nám ukáže, že tato série se dá zvednout a ne se motat neustále na hranici průměru či podprůměru a nudy. Za tento díl 50%.(27.1.2014)

 • RedAK
  *

  To byl zase jednou horor. Horory se přeci točí proto, aby člověka vyděsily, aby mu navodily pocit úzkosti a beznaděje, měly by útočit zpravidla na všechny rozličné povahy souměrně. Takže by mělo být jedno, jestli jste satanistický rebel, který má na krku přívěšek ze zubů svých obětí, otírá si podrážky výhradně o dětské hlavičky, snídá kovošrot a po večerech šuká smrtku do prdele, nebo ulízaný buzerant v růžovým tričku, co si posere tangáče pokaždé, když se někdo zmíní o Gargamelovi. Já osciluji někde mezi oběma skupinami, takže si poseru tangáče pokaždé, když sním kovošrot, ale u této sračky jsem se v poklidu vrtal v nose a srovnával si chuť jednotlivých holubů. Ti z pravé dírky chutnají víc jako kuře. Propříště, když se budu chtít opravdu vyděsit, si raději pustím video z mého porodu. Tak hnusnou vytahanou kundu člověk jen tak neuvidí.(20.9.2014)

 • George Stobbart
  *

  Ušmudlaná omladina zo špinavej kalifornskej štvrte nemá cez prázdniny čo robiť a tak v susednom dome špehujú čo by nemali, až sa jeden z nich stane „označený“ démonom, ktorý ho začne kontrolovať... Trilógiu "Paranormal Activity" mám vcelku rád. Štvrtý diel ma už moc neoslovil a tento nový spin-off je kvalitatívne ešte o niečo nižšie. Z väčšiny to vlastne nemá s "PA" ani moc spoločné a až v závere sa to chytí slamky, resp. mytológie komerčne rozbehnutej série. Celkovo je to ale iba zle natočená nuda, hraničiaca s trápnou paródiou, obsahovo na úrovni tých horších found footage hororov, ktorých ročne vychádzajú stovky a dočkajú sa iba malej pozornosti (čo by si zaslúžil aj tento počin).(25.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace