poster

Paranormal Activity: Prokletí

 • USA

  Paranormal Activity: The Marked Ones

 • Slovensko

  Paranormal Activity: Prekliati

 • Velká Británie

  Paranormal Activity: The Marked Ones

Horor / Thriller

USA, 2014, 84 min (Director's cut: 101 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • corpsy
  ***

  To, že si berú hlavné postavy do rúk kameru vždy a všade, sa už dávno nerieši. Nemá to zmysel. A tak ostáva len užiť si trošku toho strašenia, ktoré v tomto prípade nieje na zahodenie.(1.6.2014)

 • stration
  ***

  Rozhodně celkem povedenej díl. Změna prostředí i hrdinů je fajn a proměna hlavního hrdiny v pošahance je skoro zábavnější jak ve Spidermanovi. Konec se taky celkem povedl. Nicméně na první díl to nemá ani omylem a to kouzlo tajemna a paranormálu je taky asi nadobro pryč.(20.5.2014)

 • JohnCZ
  ***

  V určitých momentech to má hodně hutnou atmosféru a pojetí filmu jako homevideo mi sedí. Kamera byla přesto relativně klidná, takže mě nebolely oči jako z jiných found footage filmů. Je to jiné, než předchozí Paranormal Activity. Především v tom, že paranormálno je vyměněno za jakési démony a čarodějnice, které při určitých podmínkách (půlnoční osamocené sledování) umí vyděsit. Hvězdu navíc za to, že mě snad poprvé rozjezdová (neděsivá) vata vcelku bavila. Přesto jsou to spíše slabší 3*.(18.4.2014)

 • Chrustyn
  *

  Oproti předchozím dílům výrazně jiné, ale stále nudné a extrémně hloupé a nenápadité.(3.4.2015)

 • MáŠa
  ***

  tak bylo to zajímavější než předešlý díl z roku 2012 (to byla asi čtyřka), ale jinak rezervy tam jsou velké. Člověk nesmí moc zapínat mozek. Tady je fajn, že zase jen nejsme v nějakém baráku a že se střídají prostřihy z různých statických kamer. Tady to natáčí kluk na ruční kameru, takže jsme furt v pohybu. V reálu by jí sebou asi furt takhle netahal. Co jsem tak pochopil, mezi předešlými díly měla být snad i nějaká souvislost, která mi ušla. Jestli je tady nějaká, tak mi uniká opět. Společným jmenovatel je ale minimálně herečka Katie Featherson. Být ta série zajímavější, zjistím si to, ale takhle je mi to celkem fuk. Jinak ve filmu se nic pořádně nevysvětluje, a závěr je nicotný. Očividně šlo jen o to udělat pár dalších lekaček a pak to pustit do kin.(29.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace