Paranormal Activity: Prokletí

Paranormal Activity: The Marked Ones

Paranormal Activity: Prekliati

Paranormal Activity: The Marked Ones

Horor / Thriller

USA, 2014, 84 min (Director's cut: 101 min)

Více záporných faktů: už se z toho taky pomalu stává seriál na pokračování, téma stálé omílané a napětí pomalinku taky žádné. 55%(28.8.2014)

Ja som bo, spokojný a hoci ide "len" o rip-off, bol som príjemne prekvapený, ako hladko zapadá do "oficiálnej série". Občas je to príjemne strašidelné a akčný záver je super. Celé to hodnotím pomerne pozitívne a nenudil som sa a to napriek tomu, že film trvá takmer dve hodiny, čo je na takýto jednoduchý horor „moc“. Našlo by sa tiež zopár prekvapivo originálnych nápadov („vlasy“ v očiach, pes na stene). Každopádne, v seriálovej zamotanosti sa úspešne v päťke pokračuje. Vo finále sa preživší hrdina dostane tajomnými dvermi do... a teraz sa držte... do domu Micaha a Katie, hrdinov jednotky (oboch znova/stále hrajú Katie Featherstonová a Micah Sloat). Ja osobne som to vôbec nepochopil. Cestovanie v čase a priestore? Alternatívne dimenzie?(15.1.2017)

• cariada

Oproti předchozím dílům, tohle je poněkud jiné a nemít to ten název ani bych to s onou seríi nespojoval. Jaká to změna , když se podíváme na první díly, kde kamera je na jednom místě a koukáme jak se v noci pohnou dveře či peřina a to je celý, děsná nuda. Tady je to v úvodu spíš pubertální blbnutí s kamerou až pak se to slušně rozjede, ale jinak už mám těch filmů z pohledu třesoucí kamery docela plný zuby. Tahle série je koukám asi nekonečná, ale bude-li v tomhle duchu pokračovat, bude se moc na to i koukat.(10.6.2014)

Viděno na FF v Chotěboři v kině ve 24 hodin... => (Jinak by mi za návštěvu něco takového nestálo...) Každopádně horor to podle mě, stejně jako ostatní díly, není... A nebo na mě tento druh hororu prostě nefunguje... ;-) Jako komedie je to ale díl od dílu brilantnější... Nebudu soudit, jestli je to záměr... ;-)(3.7.2014)

• MultiTobi

Jak už mnozí psali, autoři se trošičku pohnuli z mrtvého bodu na kterém stáli docela dlouho a do tohoto dílu začlenili o něco více akce, trochu napětí, ale neposunuli se vpřed zase tak o moc. Děj otřesně předvídatelný s vyjímkou závěrečné akce a stále mi chybí nějaké to větší vysvětlení, protože těch WTF momentů bylo na konci přece jenom moc. Možná jsem trochu naivní, ale v koutku duše stále doufám, že se to jednou vše osvětlí, snad to bude brzy, Landon mi totiž dokázal, že Paranormal Activity se ještě stále může zvednout a má co nabídnout.(27.5.2014)

• - Natáčení skončilo koncem července 2013. (rafix)

• - Katie Featherston je jediná herečka, která se objevila ve všech dosavadních filmech série. (rafix)

• - Spoiler: Počet obetí: 7. (Stefan Deryck)