• Fiftis

Bohužiaľ, za mňa je to absolútny podpriemer. vtipy nič moc, dej ma teda tiež moc neuchvátil. Proste je to už nastavovaná kaša, ktorá nezaujme. Vtipy sa opakovali z predošlých dielov a popravde som sa ani raz nezasmial. Bendová ma tiež nezaujala, Dejdar tiež nič moc. Jan Skopeček sa tam skoro vôbec neobjavil, i keď chápem že už má svoje roky, ale mal som ho najradšej. Na a neviem či sa filmom snažili zaujať najmladšie divácke osadenstvo, ale neviem načo tam pchali tú nahotu, mňa osobne pohľad na tú ryšavú vevericu veruže nezaujal. Sklamanie. Troška sa musí obracať na posteli.(10.2.2015)

20% rozhodně neodpovídá. Spousta lidí zde hlasuje odpadem především z principu. Kameňák samozřejmě není nějaký prvotřídní film, ale i ve čtvrtém díle se najdou místa, která pobaví. 3*, 20.6.2014, pc(13.7.2014)

• schizmo

Buď se mi předchozí Kameňáci nezdáli tak strašní nebo se můj filmový vkus podstatně změnil, protože čtvrté pokračování je zhovadilost jak trakař! Vtipy a gagy nejsou zdaleka tak vtipné jako u předchozích dílů, ale především 4 mnohem víc působí jako pouhá kompilace vtipů bez ladu a skladu, pointy a celkového pojícího příběhu. Na a v neposlední řadě je to strašně vlezlý a blbý :D.(28.6.2014)

• castor

Polotovar s. r. o. 4. Doslova k pláči.. Film, ohlasy i samotná návštěvnost!! Černá čísla jsou zcela zasloužená. Troška se rozhodl, že bude do lidí prát něco jiného, takže předal otěže podle všeho zručnému dokumentaristovi, který měl naneštěstí potřebu udělat potřebu na filmové plátno. Je holt rozdíl mezi lidovostí a tupou obhroublostí.(24.11.2015)

• xxmartinxx

Zlatý Troška, z toho je vám aspoň špatně od žaludku. Tenhle film doslova vysaje z kina na 88 minut veškerou existenci, a vy se tak cítíte jako uprostřed ničeho, bezbranní, bezradní a bezmocní tváří v tvář nekonečnosti prázdnoty všeho vesmíru. Intenzivnější než u Gravitace, fakt že jo. A je to děsivý pocit. Ani ty nuceně vecpané rasistické vtipy už nepobuřují, jak bych si přál. Prostě jen mechanický typicky český film, na který mě ani nadávat nebaví. Jinak zároveň jsem už dlouho neviděl film tak objektivně technicky špatný, kde obrazová a zvuková složka vypadají jak pořízené na kameru iPhonu.(24.10.2013)