20% rozhodně neodpovídá. Spousta lidí zde hlasuje odpadem především z principu. Kameňák samozřejmě není nějaký prvotřídní film, ale i ve čtvrtém díle se najdou místa, která pobaví. 3*, 20.6.2014, pc(13.7.2014)

• Madsbender

Štvrtý Kameňák by sa dal najlepšie charakterizovať prirovnaním k jazyku postáv - chceli by nadávať, ale horko-ťažko zo seba dostanú prosté "Do prčic!" Ako panic trápne stepujúci pred dverami spálne. Predsa si však myslím, že je to stále menšie zlo ako pôvodná trilógia; holt zmena režiséra je aspoň trochu poznať. 5%(10.9.2014)

• Cappuccino

Kameňák ako každý predošlí, občas sa celkom zasmejete, inak to stojí za starú belu. Mladá zrzka Lucka však stojí za pozornosť mužského oka ;)(21.3.2014)

• Payushka

Rytmus zivota ve filmove podobe. At uz intelektualni hodnotou, tematem nebo hlavnimi aktery.(24.5.2016)

• TheJokerCZ

Mám jen jednu otázečku. Proč kurva, proč?!(1.11.2014)

• - Autoři hudby, skupina Walda Gang, obsadila ve stejném roce, v němž byl uveden film, 3. místo v soutěži Zlatý David. Tato soutěž vyhlašuje každoročně anketu o největší hudební paskvil. (MTHRFCKR)

• - Ve scéně, kdy Jarmila (Alice Bendová) sedí ve sborovně a povídá si s Vlastou (Dana Morávková), její vlasy se nepřirozeně mění. (TheStitch630)

• - Účast na tomto pokračování odmítla Jana Paulová, která v předchozích dílech ztvárnila postavu manželky policisty, kterého hrál Václav Vydra nejml. Původně odmítl účast i Václav Vydra nejml. (mzss1)