Kniha života

• slovenský

Kniha života

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Romantický / Komedie / Rodinný

USA, 2014, 95 min

Příjemné animované osvěžení v netradičním stylu i vzhledu. Kniha života vystupuje z davu hlavně svým vizuálem, který může být pro někoho nehezký, ale když se divák opravdu zadívá a přijme vlnu, na které film jede, všechno se hned zdá hezčí. Hlavním pilířem je však zajímavý příběh o lásce s výraznými postavami, který byl okořeněn nemrtvými, mexickými tradicemi, několika dobrými vtípky a pár skvělými písněmi. /75%/(8.5.2015)

• DEXTER099

Tohle pro mě byl hodně ošklivý animák (velké hlavy,nohy jak tyčky) až jsem to musel přeskákat.Za mě 30 % a tři hvězdy.(15.1.2015)

Romantická pohádka ve které mohlo být trochu více humoru , velmi jsem ho postrádala a věřím , že by nebylo těžké ho do děje vložit . Celá pohádka by tím získala na hodnotě . Nicméně bylo to v celku pěkné podívání a dětem se to líbit asi bude , ale pro dospělé to moc není .(25.4.2015)

Po freaky úvodu se naštěstí vizuál posunul k o hodně lepšímu stylu. Jinak by to bylo za slabé dvě hvězdy. A to nemluvě o praštěném ději.(2.12.2015)

Na jedno pozretie ujde. Posmrtný život zanimovaný pekne, inak ale nič zapamätaniahodné.(14.1.2015)

• - Príbeh sa točí okolo Dia de Muertos, mexického sviatku na pamiatku zosnulých, ktorý sa oslavuje od 31. októbra do 2. novembra. (figliar)