Soukromý detektiv Holland March (Ryan Gosling) a nájemný ranař Jackson Healy (Russell Crowe) spojují své síly a podílejí se na vyšetřování pohřešované dívky a zdánlivě nesouvisejícího úmrtí jedné pornohvězdy. (Freeman Ent.)

Domislava95

Film je situován v příjemné retro atmosféře, dvojka Russell Crowe a Ryan Gosling taky není tak hrozná, ale ten děj.. Pro mě nezáživný. 2* za těch pár fajn vtípků a hezký prsa mrtvé porno herečky. ()

srolyma

Paráda. Vtipná akční komedie v sedmdesátkovém retrohávu. Pornofilm jako ekologické varování proti znečištění ovzduší je vskutku neotřelý nápad. ()

matolos1

Naozaj perfektný film na oddýcnutie s príjemnou dvojicou hercov, s cool hláškami, s dobre nasadenými scénkami a skvelou retro atmosférou. To, že ich vyšetrovanie sa uberá z ničoho do ničoho absolútne neriešim. ()

miistr

Trailer mě navnadil, protože to nevypadalo zle, ale ve skutečnosti je to daleko ale daleko lepší. Je pravda, že už jsem dlouho neviděl nějakou takhle dobrou a zábavnou akční komedii. Oba dva jak Crowe tak Gosling jsou fakt super tady. Vážně!! ()

blondboss

Jedna z mnohých nevyčnievajúcich kriminálnych komédií, ktorých sa už natočilo veľmi veľa a otázka je, či tento žáner už vie priniesť vôbec niečo nové. Tuto sa mi páčila chémia, ktorá fičala medzi Croweom a Goslingom a super odľahčená atmosféra, pri ktorej sa dá naozaj náramne vypnúť. Nič viac vám to však ale nedá a zážitok vyprchá veľmi rýchlo. Preto u mňa len jemne nadpriemerné hodnotenie. 60 % ()

jack_scott

Mě to nepřišlo ani moc vtipné, ani poutavé....jakkoliv remake osmdesátek je to výbornej. Provedení super, jen mě štve i ten béčkový osmdesátkový příběh...65%. ()

Drozdo57

Až na asi dve scény dosť nevtipná nuda s necharizmatickým a hnusným Goslingom a necharizmatickým a tlstým Croweom. ()

]V[()Rt

Škoda, že tenhle biják nevydělal, protože v té nekonečné záplavě pokračování kdejakých ptákovin jsou Správní Chlapi přesně tím filmem, který po sequelu doslova volá, ale bohužel ho nedostane. Král buddy movies Shane Black možná trochu podlézá laťku svých nejlepších žánrovek, ale pořád je o parník před ostatními. Casting ústřední dvojice je dokonalý a především Gosling mile překvapuje svým komediálním talentem. Soukromá detektivní agentura The Nice Guys si rozhodně zasloužila dostat jěště nejméně jeden zapeklitý případ, ale i zázraky se dějí a třeba se některý ze streamovacích gigantů nad touhle detektivní dvojičkou smiluje. ()

LindaVa

Nerozumím tomu vysokému hodnocení. Je to podprůměrná nezajímavá a neoriginální komedie bez jakéhokoliv hlubšího smyslu nebo překvapivé pointy. Tak 30% max! ()

ESNYR

Tak trošku zvláštní verze "Šimona a Matouše" kde se řeší trošku jiné věci, trochu jiným způsobem. Dost mě mrzí že vlastně všechno zajímavé bylo už v traileru. Film nestojí moc pevně na zemi a spousta děje tu mohla být podána jinak a ne jako krátké vtípky nebo spíše minifilmečky z éry grotesek. Celé to drží jen proto že tu jsou dva týpci kteří jsou sice sympaťáci a i jim fandíte ale jinak jsou to figurky kterýma hýbe scénář tak moc že nemají prostor se více rozjet. ()

Richi007

Takovej ten super nádech 80. let v USA. Má to barvitost, příběh, super vyprávění a dva výborné herce. Dobře Russell už je tlustší dědek, ale pořád má to svoje bad charisma. Bohužel všechny vtípky tak nějak byli vyčerpány hned v traileru a něco malinko se objevilo navíc ve filmu, proto o jednu hvězdu méně. Jinak to svůj účel oddechové komedie celkem splnilo. ()

halberdier

Velmi vtipný retro buddy movie, kde Shane Black využil své scenáristické schopnosti a inscenuje vtipně vypointované scény. Přestože se jedná o detektivku, tak samotné pátrání není nikterak objevné a scénář sází především na chemii mezi ústřední dvojicí a na zajímavých nápadech. Crowe i Gosling jsou fajn, nejvíc jsem na filmu ocenil hůmor - ten je lepší než ve většině současných komediích (což je celkem smutné). Kdyby Black ještě víc vypiloval i ústřední kriminální zápletku, mohl to být opravdu špičkový film. Takhle jde o lehce nadprůměrnou kriminálku, ale především o zábavnou komedii. (7/10) ()

Čeká nás nových 48 hodin?

Čeká nás nových 48 hodin?

18.08.2021

Akční komedie to v současnosti nemají lehké. Jejich místo zastoupily komiksy, a filmů jako Správní chlapi režiséra Shanea Blacka se tak v současnosti točí méně a méně. Nyní to každopádně zkusí po… (více)

Další Predátor je na cestě

Další Predátor je na cestě

17.02.2016

Kdo se ponoří do Padesáti odstínů temnoty?

Kdo se ponoří do Padesáti odstínů temnoty?

29.01.2016

Kim Basinger se letos objeví v komedii Správní chlapi Shanea Blacka (Iron Man 3), pořádný comeback si ale dá až v únoru 2017. Zahraje si totiž Elenu Lincolnovou, obchodní partnerku a bývalou milenku… (více)

Predátora čeká další šance

Predátora čeká další šance

14.08.2015

Legendární scenárista Shane Black (Smrtonosná zbraň, Poslední skaut) předloni natočil miliardového Iron Mana 3, takže záhy přehazoval mnoho režijních nabídek. Nakonec si vybral sedmdesátkový noir The… (více)