Ghoul

• Slovensko Ghoul

macetoma

No nevím. Jsem z toho rozpačitý. Není to úplně špatné, ale cosi tomu chybí. Nebo spíš - všechno už někde bylo, chybí mi tam něco originálního. Dávám 2 hvězdy. Moc nechápu - v pustině uprostřed lesů, kde je jeden barák a k němu nevede žádná cesta - fungují tam mobily a dokonce jim pěkně šlape internet na notebooku. ()

MyrnaAlec

Hodnoceno po hodině - déle to už nešlo vydržet. Lekačky typu baf, rádoby dokument z Východu točený rádoby Američany, všechna klišé na hromadě, kamera ala Blair W. ()

Stejšn

Petra Jákla jako herce moc nemusím, jako kaskadér byl prý velmi dobrý. Ale tímto režijním dílem mě příjemně překvapil. Film není nic světoborného, neobsahuje nic nového, ale je svižně natočený a dobře se na něj kouká. Sice obsahuje i pár kravin, (aktéři si nemají jak zavolat pomoc, ale přitom mají připojení k internetu), nicméně v rámci žánru je to plně konkurenceschopný počin. ()

adamix

Námet pritiahnutý za vlasy ale celkom dobre to funguje. Prostredie ukrajinského Blair Witchu samo o sebe desivé aj bez duchov mäsových vrahov. U mňa 3* a 65%. ()

Simo16

Tak ideme do lesa a natocime nizkorozpoctovy film o praskani konarikov a kricani po ukrajinsky,aby to malo tu spravnu atmosféru.Film mi prišiel ako slnko seno len s troška traslavejsim efektom.Nebavilo ma to natahovanie a vyvolavanie duchov,dosť primitívne aj na naše pomery,na konci som sa dokonca smial.Raz som sa zľakol, a to len a len kvôli fakt dobrým zvukovým efektom.Uz aj 86 minút mi prišla ako celá večnosť. Oceňujem to,že je to český snímok s americkými hercami,ale beriem to ako ceckovy nizkorozpoctovy horor.Ak by sa takýchto filmov v poslednej dobe netocilo množstvo, možno by to bavilo viac. ()

yangzhening

Filmu samotnému bych dal tři hvězdy. Čtvrtou jsem přidal panu Jáklovi. Kdo by to byl řekl, že kaskadér bude jednou největší vizionář českého filmu. Má snahu dělat mezinárodní věci, nebojí se žánrů, kterých se ostatní čeští režiséři bojí. Navíc neangažuje Rodena, Vilhelmovou ani Geislerovou a "Idiota" Lišku! Jistě, Ghoul nebyl dokonalý, ale motiv kanibalismu na Ukrajině je stále živý a pro film velmi vhodný. V kině jsem cítil neustálé napětí a nuda to rozhodně nebyla. Kdyby bývala byla propracovanější koncovka, kdoví..... ()

Crowley

Musím zatleskat konečně pořádný český horor, u kterého se párkrát pořádně leknete. Na začátku jsem se trochu bál že to bude zase jen další kravina, ale jak to u hororů bývá tak po cca. 20 minutách se to pořádně rozjelo. Rovněž musím pochválit atmosféru která byla vynikající a taky hudbu, která tomu přidala to správný hororový napětí. ()

waltosin

Tradiční a dobře fungující duchařská hovadinka, překvapivě s naším režisér, což je bonus navíc, bál jsem se že tam bude moc třesavá kamera, ale strachu jsem se zbavil ihned. Určitě jsem se nezbavil strachu z Ghoula! :) 55% ()

Cundroklepac

jeden z mála horrorů posledních let který má krutopřísně vyzvučený lekavý scény. Bohužel ze všech průběhově nesprzněných horrů na konci selhává celá myšlenka a za vším stojí zombie nebo něco na ten způsob cápka co má zrovna velký hlad ()

Cechyno4

Všechno již viděné smíchané dohromady. Blair Witch, Descent atd. Jen jiný příběh. Je pravda, že mé hodnocení ovlivnilo to, že režisérem je Jákl. Atmosféra filmu nabírá grády až od scény v lese. Kde to ale opravdu stojí za to. Na české poměry opravdu pěkný počin. ()

TylerDurden

V americké produkci by šlo o průměrný žánrový horor/thriller s dobrou hudbou a technickým provedením, ale fakt, že něco takového vzešlo z hlavy a rukou českého tvůrce, mě nutí přidat hvězdičku navíc. Jen tak dál a víc takových českých filmů a filmařů, kteří se jsou schopni prosadit i za hranicemi. ()

elanista1

No skoro som pokapal nudou, a film môžem bez výčitiek svedomia hodiť to tej kopy FF hnoja, ktorú už nikdy nechcem vidieť. ()

maxcold

Producentovi by měli dát oskara za to, že sehnal prachy, protože já bych na tohle nedal aní korunu. Vlastně bych tu korunu našel, abych jim to rozmluvil. Očividně se nenašel nikdo kdo by to udělal. Reklama se jménem Čikatilo určitě zafungovala, ale to je ta jedna hvězdička, která patří marketingu filmu. Jinak si nezaslouží nic. Nula. ()

chrustie

Jedna hvezda za naprosto lacinou prvoplanovou lekacku bez spetky originality a se spoustou podprumernych skorohercu. Druha za mou drahou polovicku, ktera se u toho solidne priposravala. Popravde, necekal jsem buhvi co, ale takova sracka, to je opravdu umeni. Ani na ceske pomery coolovity nazev tomu nepomohl. ()

t.b.kat

Ten film měl rozhodně mrazivou atmosféru, byť nepřináší nic nového a vlastně jen využívá klasických filmových triků svých tematických předchůdců. Více jak tři hvězdy si film nezaslouží, ale pokud budu mít někdy možnost se ještě jednou na film podívat, tak to rozhodně udělám. 3* ()

letfly odpad!

Nažeňte pět afektovaných amíků do boudy a zhasněte. A ejhle, je tu exkluzivní sračka jako Záhada Blair Witch (a že už to byla neskutečná spatlanina). ()

Martanecek007

Můj výraz, který jsem nasadila, když film skončil mluvil za sebe. "What the f*ck?!" Zažila jsem kolem tohodle filmu docela velký "haló", že je to dobrý, že je to strašidelný. Je to opět jen trapně založený na lekacích scénách, který jsou vyrobený hlavně ze tmy, následného mihnutí čehosi před obrazem a hlavně nesnesitelně hlasitého zvuku, který mi leda poškodí repráky na notebooku. Vůbec nic nového pod slluncem, klasické točení z ruky, záhadné mizení, chování,umírání a blablá. Radši se podívám na nějaký dokument o Čikatelovi, ten mě totiž beztak vyděsí mnohem víc než tahle kravinka, za kterou bych peníze do kina opravdu nedala. Stále a dokola se o to Češi snaží... Češi a horory, to nejde dohromady... ()

PozorGranat odpad!

Výborně. Česko-ukrajinský film, američtí herci, arabský výraz v názvu, vedlejší jazyk ruština, český režisér a natáčelo se na Ukrajině a v USA. Ten multikulturalismus se mi začíná hnusit, pánové. Reálné oběti Čikatyla se musí v žaludku obracet ! ()