• Fr
  ***

  ,,V TÉ CHVÍLI JSEM POCHOPIL, ŽE SE MI NABÍZÍ PŘÍLEŽITOST K POMSTĚ, NA KTEROU JSEM ČEKAL 15 LET...“ /// Návrat do doby, ve který VŠUDE vládl zdravý duch. Nebo že by to tam páchlo blbostí? První půlka je (z mýho chabýho kulturního pohledu) fajn. Pak to začne bejt nuda. Ludva je děvkař, kterej nevěří lidem. Toť fakt. Když se dozvíme proč, tak se tady přestane cokoliv řešit. Aspoň z mýho pohledu. Má vyniknout cynismus? Nebo ideologická zoufalost? Oboje je jistě možno ukázat líp. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennej román, kterej napsal v roce 1965 Milan Kundera, jsem nečetl. 2.) Už se nepamatuju. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne(2.8.2014)

 • Ivoshek
  *****

  Skvělé převedení Kunderovy knížky. Málokdy se povede, aby člověk měl při čtení i při koukání téměř stejné pocity. Munzar super (a pak že to Luďek bez přehrávání neumí).(16.7.2007)

 • Ilicka
  ****

  Smutná komedie o obětech a jejich žertech je zároveň, pro mě dosti nečekaně - labutí písní za lidovou hudbu, režimem zneužitou a devalvovanou.(7.5.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Napísanie scenára trvalo obidvom autorom jeden mesiac. (Raccoon.city)

 • - Umouněné tváře herců nejsou filmové šminky, ale skutečná špína a prach. (jenik71)

 • - Kasárne pre PTP našli filmári dvadsať kilometrov od Plzne v barokovom chotěšovickom kláštore, ktorého sa zmocnila armáda. Vojaci sa prizerali natáčaniu, niektorí si dokonca aj zahrali. Postava čatára Knapčíka bola pripísaná až na mieste natáčania. (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace