emo

Nemôžem si pomôcť, ale mne sa ten film proste páčil. Mal všetko, čo sa mi páčilo na jednotke... Mám rád Millerov zvrátený zmysel pre humor a svojráznu kritiku spoločnosti. Ja som spokojný...:))) ()

fars

Pro me absolutni guilty pleasure. Jo, priznavam se ze jsem si film ted po letech poustel a pulku jsem fakt prochechtal, ale ono to snad ani jinak nejde, nektere sceny jsou tak tezce wtf ze tvurcum ani neverim ze to mysleli vazne :-) Navic akcni sceny na tu dobu vypadaji i dneska docela slusne. A zaverecne akcni peklo s bitkou robocop vs. velka masina na drogach.. ale no tak, stejne vas to vsechny bavilo :-) ()

WolfR

RoboCop 2 prostě není kultovní originál. Není to taková bomba jako jednička, co mě dostala a nepyšní se skvělou atmosférou. Řekl bych, že je to až béčko. Ovšem efektní a v jistých mezích i zábavné. 3 hvězdy. ()

majo25

Dvojka je samozrejme o level nižšie ako jednotka. Aj keď atmosféra a high-tek technológie fungujú aj tu, hlavne po príbehovej stránke a po stránke trápneho vtipu to už nie je celkom ono. Ale aj tak, slušný nadpriemer. Hodnotenie: 65% ()

dr.fish

Tak jak mě první díl bavil, dvojka teda ne. Nemělo to koule. Navíc nadsázky pomálu a ty povedené reklamy tu byly taky míň. 50% ()

otík

Slušné pokračování, ale už moc přetechnizované, navíc otřesné triky. Ale Robo je výborný a dokáže uhrát své. ()

okkac

Oproti většině zde hodnotících je dvojka pro mne stále dobrý krvavě akční politicky nekorektní film. Máme zde 13-letého fracka, který prodává drogy, mluví sprostě a zabijí lidi a na konci robota, který má místo jedné ruky rotační kulomet (viz. můj avatar) a s ním kosí všechny bez rozdílů: Robocopa, policisty, záchranáře, televizní štáb i nevinné civilisty. ()

StanislachKo

No škoda, lebo v istých ohľadoch mala dvojka u mňa - najmä zo začiatku - dokonca viac našlápnuto ako predchodca. A to konkrétne (možno nechcenou, ale výraznou) satirickou komičnosťou "Ochranári to nazývajú katastrofou... ale tak hovoria všetkému", čo mi dokonale pasovalo s tou absurdnou detinskou atmosférou, taktiež pomýlený a politickým agendám prispôsobený robi (čítajúc práva mŕtvole, či moralizovanie fajčiarov) vo mne vyvolal aj úprimný celkom počuteľný smiech... Ale koho napadlo zrazu v tretej tretine filmu, že šak poďme natočiť za zvyšné peniaze predsa len akčné scfíčko?! (a že te zbytný badžet bol už riadne vytrieskaný...) Ja toho vola považujem za vraha filmu! Pre úplnosť: posledný akčný fight natoľko lacný a nezaujímavý až sa stal nezrozumiteľným (myslím, že plastelinové akčné scény sú na rok 1990 neodpustiteľné!) Ešteže posledná veta vyšla z chladných robotích úst vskutku povznášajúca. :) ()

SeanLSD

Bez Verhoevenovho talentu prechádzať zľahka medzi extrémami je to len tradične nafúknuté pokračovanie, kde musí byť všetko väčšie a lepšie a ktoré aj po rokoch zaujme výbornou trikovou stránkou.. - a baví, to sa nedá poprieť. Je však škoda, že iba to, pretože Frank Miller naskočil na rozbehnutú kovošrotovú linku viac než len dobre. Bez okolkov hupsne už pri titulkoch do priam apokalyptickej zločinnosti, máme tu aj viac rodiny a na pozadí opäť veľká politika všemocnej korporácie OCP. Fyzicky brutálne násilie, potrhlý humor, zbastardelé deti – to všetko bez problémov zapadá do zvráteného sveta blízkej budúcnosti, aký načrtol Ed Neumeier. Akurát chudák Robo nemusel byť bledomodrý! ()

Deyw

Tohle uz dneska hrozne boli..stejnej herec ale tady je proste stokrat horsi..napad fajn, rozebrat ho preprogramovat a udelat znej klauna..pribeh skoro stejnej zase mame novyho lepsiho robota predstavujeme ho svetu a ono se to posere..navic zde si tvurci strihli duel mezi robocopem a robocopem 2 coz driv mozna byla velka bomba ale ted je to spise k smichu/placi..dneska velka bida a bolest koukat..dam aspon dve za poleno whelera a za scenu s rozebranim a klasickyma 90s prestrelkama ktery meli grady ()

Decker

"Nahltan" prvnim dilem jsem ocekaval zrejme trochu vice, ale kdyz pripomenu silenost jmenem Robocop 3 jsem docela "spokojen". Je to zkratka tupa beckova vymejvarna pro jedno pouziti. Dnes bych se na to proste uz nepodival ledaze bych musel a to si spise pujcim prvni dil, ktery ma proste i po letech co do sebe. A mimochodem pokud se podivate na kolonku se jmenem rezisera asi vas jiz berou mdloby, ano je to Irvin Kershner, autor zrejme nejlepsiho dilu Star Wars! Kdyz Imperium vracelo uder, zrejme ten uder zasahl i Kershnera a to asi pomoci vsudypritomne Sily rovnou sutrem do hlavy! ()

Magneto

Pre mňa osobne lepšie ako jednotka,brutalita neustúpila,skôr sa vystupňovala a satirické vsuvky sú geniálne... ()

Sfinkter

Tragický Detroit budoucnosti a jeho ochránce opět na scéně. Nejnávykovější droga historie zamořuje lidstvo a je pouze jediný lék - Robova oddanost a jeho smysl pro pořádek. Práci mu opět ztíží nepřeberné množství nepřátel a dokonce i výkonnější mašinka lukrativní společnosti. Kyberpunkový sendwich mi nejvíce chutnal, když Roba porcovali :) ()

Mr.Bulanek

Slabší než jednička, ale pořád ucházející, jak tady většina zmiňuje brutalitu, tak o proti jedničce mi to přijde slabší, a nevyvyšoval bych ji tolik. A jak dál čtu v komenářích, tak jsem velmi rád, že jsem film viděl v originálním znění. Robocop 2 by mohl mít s přehledem přes 60% a proto mu dám 4* místo prvně uvažovaných 3. ()

lennyd

I přes maximální nasazení kybernetického policisty zločin bují stále více a společnost OCP vládnoucí policii dále utahuje opasky. Vedení OCP tato situace vyhovuje, protože tím drží městskou radu v šachu, a může dál rozvíjet své plány na nový typ Robocopa. Pro něj potřebuje ale nový mozek - ochotný a schopný čehokoliv. A jako ideální se zdá šéf drogové mafie Cain. Ten ale i v kybernetickém těle chce jediné, dostatečný přísun drogy Nuke. A jediný kdo jej může v brutálním řádění zastavit, je starý dobrý Robocop... Původní Robocop byl ještě docela koukatelný film, těžící ze - ve své době - výborných vizuálních efektů a originálního příběhu. Dvojka už je - oproti obecné kvalitě pokračování z devadesátých let (Rambo II, Terminátor II) - jen obyčejnou slátaninou stavějící na známém názvu svého předchůdce. Zhruba v polovině filmu jsem se začal docela těšit na závěrečné titulky, a zbytek filmu jsem pak docela trpěl (je to jen zbytečně nastavovaná kaše). Za zmíňku a za pochvalu stojí možná jediné - a to zajímavé prototypy Robocopa II, trpící depresí a páchající sebevraždy.. ()

pytlik...

Tenhle film by měl bejt povinnou četbou pro všelijaký padouchy, páč z něho můžou načerpat důležitá ponaučení. Například to, že když jim padne do drápů největší nepřítel z řad policistva, maj ho rozemlít na malinkaté drobečky a né jen rozdělit na pár částí, který by dokázal slepit dohromady i žáček základní školy s praxí se sestavováním papírových modelů z abc. Navíc by zničením robocopa film skončil cca v polovině, což by bylo tak akorát. ()