Devatenáctiletý Seth Davis nechá vysoké školy a začne provozovat ilegální domácí kasino, kam chodí především jeho bývalí spolužáci. Nerozumí si s otcem, váženým soudcem, kterému se nelíbí způsob jeho života a podnikání mimo zákon. Kamarád Adam se starším Gregem Feinsteinem ho navnadí řečmi o výši výdělků u makléřské firmy J. T. Marlin natolik, že se Seth rozhodne práci získat. Láká ho i možnost dostat poctivou práci a udělat tak dojem na přísného otce, který se s ním odmítá bavit, dokud se nebude živit poctivě. Začínají tři měsíce, během nichž se má Seth zaučit v Gregově týmu. Dostávají seznamy potenciálních klientů a denně musí zvládnout i několik set hovorů. Z nováčků je to kupodivu on, komu se podaří ulovit prvního klienta doktora Jacobse, kterého přesvědčí o koupi akcií nového léku, který mu pak prodá zkušený makléř Chris. Záhy se stane náhodným svědkem podivného chování šéfů Michaela a Jima a začne si všímat drobných nesrovnalostí v obchodech. Začíná tušit, že s firmou není něco v pořádku. Sleduje ji také FBI, která si ho vytipovala jako možného kandidáta na spolupráci. Krátce nato mladík zjistí, že firma, jejíž akcie prodávají, vůbec neexistuje. Odtud už je jen krok k tomu, aby odhalil šokující pravdu. (TV Nova)

Castielo

Tak peníze se dají vydělávat různě. Mě jsou finance blízké tak jsem si to užil. Z křesla Vás to nevytrhne, ale nudit se taky nebudete. Příběh malý ryby, která se dostane k ne zrovna poctivýmu byznysu a uteče jen tak tak. Dobrý 3* ()

Mik_e

Průměrný, zaměnitelný film z makléřského prostředí, kde byla tak jedna až dvě dobré scény. Neříkám, že je to špatný, ale na špičky žánru to nemá ani zdaleka. ()

gemi

Absolutně průměrná záležitost, ale krásně ukazuje šmejdy s "akciemi". Je to všechno o tom, vydělat prachy. Čím menší znalosti fungování trhů, tím lépe. ()

Marty7CZ

Já viděl ten film až ted v létě 2012 v telce náhodou v noci a můžu v klídku potvrdit, že jsem koukal až do konce bez mrknutí oka! Velmi příjemnej thriller s opět vynikajícím Giovannim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

Jaromír

Tak tomu říkám život. Překrásný film (není to vrchol filmové tvorby, ale jeho informační hodnota je k nezaplacení) o obchodě, procházení životem a manipulaci s lidmi. Myslím, že na Boiler Room by se měli podívat všichni ti, které "peníze nezajímají", "nepracují pro ně" atd. :), ať je pak někdo s radostí neobere... Protože podobné (i když ne vyloženě podvodné) prodávání akcií atd., za účelem čistě zisku obchodníka s akciemi, se už rozjíždí i v ČR. Takže se na film mrkněte, ať víte o co jde a neoškube vás kde kdo. Zajímavý výukový materiál! ()

Pitryx odpad!

Za půl hodiny ani náznak nějaké zápletky?? Taky umění. Makléřství mne nezajímá. Netuším, co jsem čekal. Asi mne spletl název. 201312150000/0000 ()

Vämpiriüs

Velmi solidní snímek ze světa akcií a tvrdého obchodu. Doporučil bych jej shlédnout každému aby byl v obraze, když mu někdo bude volat s jakoukoliv nabídkou. ()

ric

Sice po katastrofálních zkušenostech s finančnictvím v ČR by někdo řekl, že je tohle všechno možné, ale zase tak reálné to nebude. Příběh navíc dost kopíruje prvky z Pollackovi Firmy. ()

Kenshin

Solidní záležitost. Hmm, makléřina je pěkná dřina ;) Jako makléř jsem se výborně bavil. Otázka je: “Co vy ostatní?“ Nicméně film vypovídá o tom, jak by taková makléřská společnost fungovat rozhodně neměla docela hodně slušně… (7/10) ()

Humprt Pum

Zručně natočenej film podle starejch pravidel. Skvělí herci, dobrej scénář, žádný extrémy a brutality. Pěknej inteligenntí decentní thriller. ()

gotham

Celkem sympatický, avšak až příliš moralizující film. Celkem se mi líbily herecké výkony, zejména Diesel, Affleck a Rifkin, Ribisi byl však slabší. V zásadě je to běžný film, kdo se však zajímá o prostředí burzovních makléřů, nebude zklamán. I když Wall Street je samozřejmě jiná kategorie. 50% ()

janipoly

Dobrej námět, ale neskutečně promrhanej... Rozehraných několik linií příběhu, do konce dotáhnutý sotva dvě... Hodně scén přebývalo, hodně chybělo. Celý to působí dost nepravděpodobně a nesouroudě. Dobrý byly scény z "místa činu" a zápletka s joudou, který za všechny svoje úspory koupil falešný akcie. Jinak děs a běs. 30% Jo a thriller to nebyl ani pět minut! Napětí nula... ()

Ruud36

Kvalitní film o makléřské firmě, jejíž zaměstnanci lidem nabízejí falešné akcie neexistujících firem. Obyčejný člověk neorientující se v této problematice možná některé scény nepochopí, ale i tak se jedná o velmi povedený snímek zabývající se tímto tématem. V některých scénách se sice mohlo jít více do hloubky a mohlo se jim věnovat více prostoru, ale to nevadí. Hodně se mi líbil výkon Giovanni Ribisiho. ()

CrazymanM

Žádná velká sláva,ale dívat se na to dalo.Prostředí makléřů mě příliš neoslovilo,herecké výkony ale byly na úrovni. P.S.Teď si tady čtu svoje hodnocení tohohle filmu a ani zaboha si nemůžu vybavit,že jsem něco takového viděl?! ()