Ač se Rebecca a Dylan nikdy neznali, celé dětství je něco spojovalo. Cítili bolest jeden duhého, prožívali navzájem významné okamžiky svých životů. Do nedávna si mysleli, že šlo jen o sny, halucinace a přeludy. Jejich životy se však začnou radikálně měnit, když zjistí, že je na druhé straně reálný člověk. (Farley)

drtickaa

Nečakane podarené. Príjemný námet, skvelé obsadenie, trefné dialógy, kvalitný soundtrack. Nebyť pokrivkávajúceho záveru, idem vyššie. 70% ()

pridala

Tak jak toto může někdo srovnávat s Lásky čas, nechápu. Námět dobrý, ale jinak všechno tak divně trapný, ty efekty:D, dost nelogismů, no nevim... Celkem se mi líbila Zoe i Michael, pěkně se na ně dívalo (akorát nemusel skákat záběr z jednoho na druhýho u každýho dialogu asi 100x, snad by každej pochopil, kdo to zrovna mluví:D), za ty dva - 2 **. Jinak romantiku sem tam moc nepostřehla a stejně jako v "Her" byla nejlepší scéna sólo postelovka. 50% ()

dzberry

Zoe Kazan na střední žádný spolužák nechtěl – nosaté šprtky prostě nebývaj v kurzu... A tak si doma v slzách, v trýznivém smutku a z něj plynoucí postupně se probouzející schizofrenie vymyslela svého vyvoleného i s příběhem (to aby měla spolužačkám o kom vyprávět) – mladý dobře rostlý kovboj s temnou minulostí, se kterým koresponduje jako divá, to by mohlo být ono, to by mohl být ON, na to by mohly ty pipiny ze školy skočit!!! Příběh později po maturitě udala kámošovi scénáristovi, který proslul tím, že umí dát dohromady i Iron Mana s Thorem, a bylo vymalováno... – – – Panenko poskákaná!!! Co tohleto bylo??? Jedna z nejhrůznějších a z nejzhovadilejších romantik, jakou jsem kdy viděl??? ()

marek29

Jsem zde na pochybách.. Film dobrej, zápletka dobrá, ale nestalo se mi mockrát, abych se styděl za herce ve filmu. Osahávačka na posteli totiž byla při vší úctě trošku creepy. Nejotevřenější konec v dějinách kinematografie tomu taky nepomohl a tak váhám mezi 3 a 4. Dám asi nakonec 4 za chytlavost po celou dobu. Ale opět říkám argument proti: policejní honička tak amatérsky natočená , že jsem opět neviděl co si myslet :( ()

Karlos8

Posledních deset minut bylo nejlepší! Bohatě to vynahradilo všechny předešlé minuty, které byly spíše strategicky propracované a tak trochu až moc romantické. Každopádně, co se mi nejvíce líbilo, to byl samotný nápad. Přeci jen propojení s někým vzdáleným není vůbec špatný nápad. Možná, že v budoucnosti tento bezdrátový přenos nahradí Facebook nebo Skype. Nebylo by to vůbec špatné. Oba hlavní aktéři jsou naprosto v pohodě a na nic si nehrají. Prostředí nevypadá taky špatně, přičemž máme k dispozici dokonce dvě. Jedno zimní a druhé sluncem rozpálené. Pohodová romantika za čtyři. ()

RomanT odpad!

V zájmu těch, kteří film ještě neviděli, prosím o změnu zařazení z žánru science-fiction do sick-fiction. ()

Cako_SK

Krásne. Toto ma celkom dostalo a to som film dlho odkladal. Na toto by som išiel určite do kina... Pekný romantický príbeh s nenásilnými sci-fi prvkami. Aj keď romantiku až tak nemusím (preto som to aj odkladal) tak toto neľutujem. Dobre vymyslené, dobre zostrihané, dobre zahraté. Dal by som 5 hviezdičiek, nebyť určitých zdĺhavých scén. ()

sitans

Tak to byl rozhodně zajímavý počin, akorát v roli Diane jsem vůbec nepoznal Jennifer Grey (Baby nebude sedět v koutě), ty plast. operace z ní udělaly jinou osobu. ()

Ruslan

Skvělý nápad nedotažený do konce. Škoda mohlo to být o jednu hvězdu lepší. Pořád se , ale jedná o velmi zajímavou romantickou sci-fi komedii. ()

opiumka

Zajímavě zpracované téma a netradičně tradiční romantická komedie. Michael Stahl-David je okouzlující a Zoe Kazan opět roztomilá. Ať už s čokoládou v peřinách, s vínem na zemi a nebo prostě tak na gauči myslím, že vyhoví jakékoliv náladě na romantický film. ()

raru

Kúzelný príbeh v tomto skurvenom svete.Strašne som im držal palce a na konci som ani nedýchal aby to dobre dopadlo.Som veľmi,veľmi rád,že sa točia aj takéto filmy. ()

kolikkulda

Romantika s trochou sci-fi, no co si víc přát. Mě to okouzlilo a ty poslední minuty jsem jim držel palce, ať se doopravdy potkají. Neříkám, že je to něco extra, ale má to kouzlo zaujmout a vžít se do příběhu s takovým tím blbým úsměvem... Na hlavní postavy se dobře dívá, mladí krásní lidé. Nebyl to žádný doják, ale měl jsem radost z toho jejich setkání... Prostě pohodička film ;) ()

D503

Moc přejemná feel good záležitost. která se zpočátku tváří dost divně a Michael Stahl tomu vůbec nepomáhá. Ale v momentě kdy do filmu vstoupí Zoe Kazan všechno rázem ožije a vás naprosto přestane zajímat, že v úvodu nastíněný námět se nakonec vůbec nikam neposune. Jednoduchá romantika, tak akorát vyvážená hodně odlehčeným a nenáročným sci-fi/dramatem, která se ve výsledku zalíbí nejspíš všem, jen od toho nesmíte čekat nic převratně originálního. ()

moniii

Taková romantičtější verze toho, když se dva lidi, co se k sobě moc nehodí, potkají na Tinderu, a chatují několik měsců, než je jeden z nich zavřený do léčebny, a druhý se rozhodne zachránit situaci. ()