Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

Skutečně povedený remake dílu, který inspiroval Tarantina pro povídku do Four Rooms.(23.5.2002)

Pilotní díl stejnojmenného seriálu čítající čtyři pěkné epizody, ve kterých není nouze o slušnou dávku napětí a skvělé pointy.. Hodnocení jednotlivých epizod: 1. Malý omyl v malém městě 80%, 2. Hráč z jihu 80%, 3. Bang! Zásah! 60%, 4. Nezajištěné okno 80%(14.3.2014)

Jde zřejmě o pilot, který byl na ČT vysílán rozdělený. Jsou to první 4 epizody: Malý omyl v malém městě, Hráč z jihu, Bang! Zásah!, Nezajištěné okno. Ani jedna z epizod není nijak zvlášť zajímavá, Bang! Zásah! je výrazně slabší než originál. Doporučit lze snad jen Nezajištěné okno, to je atmosférický kousek.(2.10.2011)

Malý omyl v malém městě - 70%, příběh slabý, závěr vynikající, Hráč z jihu - 85%, skvělý příběh, závěr vynikající a povedené byly i herecké výkony, rozhodně jedna z nejlepších povídek. Bang! Zásah! - 60%, slabé, Nezajištěné okno, 75%, parádní atmosféra, celkem ucházející příběh. Aneb první čtyři díly seriálu, za mě to dává dohromady 80%.(26.2.2015)