bolf!k

Burton natočil střelený film, jako poctu "EdWoodovské" klasice 50. tých let. A já se dost dobře bavil. 80% ()

barcisz

S tím hodnocením to fakt myslíte vážně?..upřímně jsem čekala,že to bude mít celkově tak 19%..nechápu, absolutní hovadina. Divím se jak režii, tak hereckýmu obsazení a všemu. ()

Biopler odpad!

Fraška. Ako nepochopiteľný fakt trčí účasť známych hollywoodskych hercov. Úlet, marťankovia vyzerajú otrasne, ako najväčší humus, herci sa správajú naivne a humor je suchárina. ()

chlebos

To co Emmerich myslel a točil vážně natočil Tim Burton levou zadní a s realitou Eda Wooda. Hned je znát co je A a co B. ()

Weruss

Pár slušných skečů, jinak nezajímavý příběh, jenž nevylepší ani herecké obsazení. Obloukem obejděte. ()

arkie

Mne sa tento film náhodou páčil veľmi. Zrejme kvôli tomu, že toto bol jeden z prvých Burtonových filmov, ktoré som videl - a nehľadal som v tom nejaký "rukopis génia". Nádherná paródia na "vážne" sci-fi filmy a ich zažité klišé (rovnako by sme mohli v tomto smere hodnotiť aj politické klišé). Snáď najväčším úletom filmu je nezvykle veľká úmrtnosť hlavných hereckých "stars", aby prežili nakoniec tí najväčší looseri - v zásade má ale tento postup opodstatnenie, komu môže už byť sympatická akákoľvek postava, ktorú v tomto filme hrá napr. Jack Nicolson. Ale aj tak najsamsuper bola "Martian Girl" s metánovou žuvačkou. :) ()

marshall

Už je to fůra let, co jsem si to prvně pyšně špacíroval z půjčovny, svírajíc křečovitě kazetu Mars útočí! v ruce. Jmenovitě devět. Tenkrát jsem jako špunt bezmezně obdivoval zelené hlavy vetřelců a scéna, kdy mimozemšťani; kteří vlastně přicházejí v míru a vyzývají občany, aby před nimi neprchali, přičemž jejich lasery protínají vzduch, spalujíc vše živé v dosahu; odejmou moderátorce operativně vše od krku výš, nahradíc tyto partie nevrlým ratlíkem, mě doslova zvedla ze židle neschopného popadnout dech. Kupodivu poté co jsem zestárl, otázkou zůstává, jestli zrozuměl, je účinek dosti podobný. Tenkrát šlo poměrně slušné herecké obsazení či parodicky typická dějová plytkost mimo mě, zkrátka šlo hlavně o to, že ten pták se psem shořeli a že mu ufoun ukousnul prst. Dnes pohlížím na věci odlišně, stále jsem se ale u této taškařice bavil. ()

Yawgmoth

Film,u kterého jsem se docela i pobavil,určitě potěší i hvězdné obsazení,pokud to beru jako komedii tak solidní 4* ()

Wencek

škoda, že je tento film T.Burtona tolik zatracován, přitom je to podlemě jeden z jeho nejlepších filmů. Přijde mi, že většina lidí tento film nepochopila a berouto jako špatné sci-fi a přitom je to parodie na všechny B sci-fi filmy 50.let. Tato parodie má všechno co by parodie měla mít, kvalitní herece, vtip a nadsázku. Co víc si můžete od parodie přát lidi. Já říkám - Skvělá práce Time. ()

Sosak

Burtonova slabší chvilka se projevila touto hvězdně obsazenou, ale ne zas tak atraktivní komedií. Režisérova sympatie ke starým sci-fi filmům se nazapře, akorát tady jde o snímek poněkud finančně náročnějšího ražení, stačí se podívat na obsazení... Potenciál předčil zpracování, ale holt ne každý den může být posvícení... ()