Kubi21

Tak tenhle absolutní filmový guláš jsem smlsnul jako malinu. Je to hravé, je to vtipné, je to prostě skvělé. ()

Mykhaluu

Poprvé před lety šok!!! Díky zpracování jsem ze začátku myslel, že se jedná o další den nezávislosti, či tak něco... Hořící důchodce na vozíčku už mě definitivně rozhodil! :) Tak jsem to shlédl ještě jednou (poctivě na VHS kazetě z půjčovny) a užíval si ten brutální humor plný drsných nápadů! Nicolson k nepoznání, od té doby mám rád Tom Jonese... a že ten box přežil, to jsem byl fakt vděčný! :) Pro mě nejlepší film od Tima Burtona společne s Big Fish. ()

Martix

Páni! Destrukce planety země a jejího obyvatelstva nebyla doposud tak zábavná. Celej film mi přišel hodně 'ujetej', ale přitom geniálně vymyšlen. Navíc plno známých tváří (Natalie Portman v mladých letech) potěšilo. V tomhe filmu byste nejlepší scénu asi těžko hledali, protože celý film je jedna velká komediální scéna :-) ()

GordonCZ

Celkem dobrá parodie na všechny scifi počiny o napadení planety Země mimozemskou civilizací, která si dělá srandu snad ze všech klišé, které se za celou dobu v této oblasti objevily. Díky tomu dokáže během hodiny a půl obstojně pobavit, jenom se nesmí podávat ve větších dávkách nebo příliš často. ()

helrohir

Je to v podstate blbosť, ale je to poňaté svojským Burtonovým štýlom a keď k tomu pridáme hviezdne obsadenie, dostaneme zábavný film parodujúci staré sci-fi filmy, pri ktorom netreba na nič myslieť a nechať sa unášať stupídnym príbehom s najdivnejšie poňatými mimozemšťanmi, akých sme tu doteraz mali. ()

Cnelka

Jako malý jsem to vážně žral... podíval jsem se po strašně dlouhé době, protože jsem zjistil, že to nemám ohodnoceno a navíc si nepamatuji děj... Nakonec jsem zklamán, protože jsem se téměř vůbec nezasmál - 60% ()

kubilov

Velmi zvláštní a nepříliš povedený film velkého snílka Tima Burtona. Sci-fi filmů s mimozemšťany bylo natočena spousta a rozhodně lépe, než Mars útočí! Snad jediným plusem je opravdu hvězdné herecké obsazení a Jack Nicholson v roli prezidenta, což je sice velmi zajímavý pohled, ale vůbec mu prezidentská role nesedí. ()

KillHurt

Pokud bych hodnotil toto dílko jako normální film, tak by propadlo. Jenže Tim Burton tohle točil jako poctu všem brakovým sci-fi z let dávno minulých a to se mu povedlo na výbornou. Vše běží v rámci daného žánru a herecké obsazení je neuvěřitelné. Naivní prezident Nicholson, dacanský majitel kasina Nicholson, otravná první dáma Close, britský gentleman za každých okolností Brosnan, Parker jako hloupoučkou moderátorku (jako by určili její budoucí kariéru), Applegate tak jak ji známe nejvíc, stejně tak Black, milá první dcera Portman, střelená Benning, kouzelný gambler DeVito a samozřejmě šarmantní Tom Jones. Vypiplanost padesátkových braků je všudypřítomná - plastové zbraně ufonů, originální jazyk všeho marťanstva (kam se hrabou Na´vi), obrovský robot, skvělé "opravdu pravé" létající talíře atd. Sice to nedává smysl, ale je to naprosto kouzelný biják. Rád se na něj dívám opakovaně znovu a znovu. Je třeba u toho však vypnout. Koukat se na to jako na brak, kterým má být, a kochat se vizuálem. ()

darthvader77

Neskutečně šílená kravina s obrovským množstvím šíleného poťouchlého humoru Tima Burtona s atypickými dějovými zvraty, zahrané skvělými herci a doprovázené jako vždy dokonalou Elfmanovou hudbou. Pro někoho možná moc crazy, ale ne pro mě. Co se týče triků, ty byly v rámci komedie dobré a Marťani dobře udělání(byť je jejich povaha dost podobná Gremlinům :D) Ale jinak skvělá parodie na společnost a na béčková sci-fi. Tudíž jednoznačně za pět, i když jsem zprvu váhal, tak jde o nesmírně pozitivní záležitost, která je úmyslně přemrštěná, ale o to v téhle komedii z velké části jde. "Pane prezidente, mají marťané dvě pohlaví jako my?" ()

Marrow

Skvělá parodie starých Sci-fi a vlastně i těch moderních (lidstvo v troskách, které na konci zachrání nějaká debilita). Hora skvělých výborně hrajících herců a bezpočet hlášek a nekorektního humoru. Jinak ten zabijácký song je Indian love call od Slim Whitmana. ()

zubrik66

Skvelá paródia na všetky sci fi útoky z každého kúta galaxie. Ani marťania sa nelíšia od nás ľudí, ide im iba o moc a nažrať sa...Občas je tej nadsázky priveľa až film praská, lenže filmu to neškodí... ()

Demonn

Po té co jsem zkouknul Eda Wooda a pak opakovaně viděl Mars útočí, došlo mi, že Tim Burton se ve svém obdivu k Woodovi asi tímto režisérem inspiroval (viz. hudba a létající talíře připomínající talíře, které používal Ed Wood ve svých filmech). Otázkou je, zdali je dobré se inspirovat režisérem, který je považován za jednoho z nejhroších ne-li nejhoršího režiséra všech dob. Odpovědí je NE! Nicméně film bych úplně nezatracoval...asi v podstatě chápu, proč je film jaký je ale na mě to zkrátka nefunguje. 55% ()

george82

Před lety určitě fajn a veselá podívaná. Tak trochu jiný pohled na návštěvu z vesmíru respektive z Marsu. Výborně zahrané od všech předních herců. Jen ten děj teochu pokulhává. Na tu dobu moc pěkná animace marťánků. ()