Osmnáctiletý Matthew Kidman je studentem posledního ročníku střední školy. Zatímco ostatní spolužáci si užívají sex a alkohol, on má pocit, že dosud pořádně nežil. Je to slušňák a předseda studentské rady. Už má jisté, že po střední půjde studovat na Georgetown University. Podařilo se mu uspořádat sbírku, kterou se vybralo 25 tisíc dolarů, aby geniální kambodžský student mohl přijet studovat do USA. Matthew má dva kamarády, kteří jsou na tom podobně jako on, Eliho a Klitze. Říká jim, že by to chtělo změnu, poslední ročník školy si pořádně užít. Ale vypadá to beznadějně. Jednou večer, když jde Matthew vynést odpadky, spatří novou mladou sousedku, dokonalou sexbombu. Dozvídá se, že se jmenuje Danielle a bude ve vedlejším domě nějakou dobu bydlet. Matthew má pocit, že potkal dívku svých snů. Je zamilovaný a Danielle jeho zájem opětuje. Ona v okolí nikoho nezná, takže spolu začnou trávit hodně času. Matthew je nadšený a šťastný a Danielle má v plánu pořádně si užívat. Třeba spolu skočí do cizího bazénu, nebo jdou na večírek, kam by Matthew a jeho kamarádi sotva kdy šli. Na večírku se zamilovaný pár poprvé políbí. Milostná idylka se zvrtne ve chvíli, kdy Eli vyšťourá, že Danielle točí porno. Matthew je hluboce zklamaný, neví, co má dělat, jak se k Daneille chovat. Ona se cítí uražená, když se na ni Matthew dívá jako na lacinou lehkou holku. Situace se ještě zhorší, když si pro Danielle přijede její producent Kelly a odváží ji na porno veletrh do Las Vegas. Matthew vyráží, se svými dvěma kamarády, do Vegas také. Už se rozhodl, že Danielle zkusí získat zpět a vytrhnout ji ze spárů porno průmyslu. Danielle to imponuje a z Vegas jede přímo za ním. Zdá se, že láska je zachráněna. Kdo z tohoto vývoje radost nemá, je producent Kelly. Přišel o 30 tisíc dolarů kvůli tomu, že Danielle nepřišla na natáčení domluveného filmu. Je rozhodnutý se tvrdě pomstít. Kelly dá Matthewovi extázi, zrovna když má přednést důležitý projev na škole, na kterém závisí jeho stipendium na Georgetownu. Projev nedopadne úplnou katastrofou, ale vidina stipendia je pryč. Kelly z banky vybere 25 tisíc dolarů, které Matthew vybral pro kambodžského studenta. Matthew má velký průšvih, pokud se na to přijde, hrozí vyhazov ze školy a možná i vězení... (TV Prima)

viperDavid

SPOILER Hezká pohádka o pornostár od vedle, která však nechce dát svýmu vyvolenýmu... Příběh je však zajímavý, nenápadný a celkem uvolňující. Doporučuji na nudné večery, nečekejte však áčkový film ()

Lachtaan

Viděno v období expanze Prciček a obdobných komedií s nadějí, že ve filmu uvidíme podobné scény jako ve výše zmíněné sérii přisprostlých kravinek. Místo toho jsem se ale dočkal fakticky milé romantiky z prostředí střední školy, jež pro mě kdysi bylo něčím nedosažitelným a díky tomu pozoruhodným. Teď, když už mám SŠ za sebou, bych tenhle film klidně vynechal. ()

Ryuuhei

Aneb jak si zničit život kvůli holce a pak si ho čistou shodou náhod a za pomoci velkého štěstí zase spravit. Od tohoto filmu jsem čekal mnoho a dočkal se akorát takové celkem příjemné jednohubky, kde fungovala chemie mezi úhlavní dvojicí, nějaké ty zajímavé zvraty, ale nic víc. Žádný z motivů nebyl dotažený, od všeho bylo jen trochu. Nemělo to takový ten správný náboj, či ducha, který by mě strašil ještě dny po dokoukání. ()

Sabiana

Komicky vylíčený příběh o tom, že když vás někdo může podrazit, tak vás podrazí. Diváka by asi nenapadlo, co všechno se může pokazit, když jde du tuhého. A vždykcy to může být ještě horší! ()

uiu

Proč tak vysoké hodnocení? Film, který se odvíjí od toho, že se vedle našeho hlavního hrdiny nastěhuje neuvěřitelně sexy vrstevnice, o které později zjistí, že hraje v jeho oblíbeném pornu - tedy sen každého pubertálního výrostka, který ještě mentálně nedospěl. Je to slušnější a vkusnější než třeba Prci, prci, prcičky, ale dívala jsem se na to s neskrývaným odporem - zvlášť, když poté musí natočit vlastní porno, aby splatili dluh. Nakonec se vše vyvrbí slušněji, než to na první pohled vypadá, ale pořád je to stupidita pro teenagery, kteří mají Snowboarďáky nebo Panic je nanic jako svůj nejoblíbenější film. Jestli dávají ostatní uživatelé tak vysoké hodnocení jen kvůli Elishe Cuthbert, kterou mají rádi ze seriálu 24 hodin, tak by se měli nad sebou zamyslet - ona film rozhodně nad vodou nedrží. ()

Cushing

Sympatický pokus udělat "prom"komedii jinak. Neviděno nechybí. Viděno může snad na jeden večer pobavit, ale divák musí mhouřit oči nad kostrbatým scénářem. Mimochodem, pan Hirsch mi přišel podivně podobný dobovému českému teenage idolu jménem Kotek. Ale možná je všechno jinak. Možná to fakt byl Kotek. V tomto filmu je možné úplně všechno, co si tvůrci vymyslí. ()

majxik

Místy pěkná komedie... bohužel míty až zbytečně trapná a tim nemyslím erotické scény ale některé prvoplánové situace které jsou jasně jak dopadnou... ()

anli

Další z řady romantických komedií,odehrávající se v prostředí střední školy,takže jde tudíž o komedii teenegerovskou.Nutno říct,že velmi povedenou.Jednoduchý námět,svižný a vtipný scénář se spoustou skvělých momentů uchopil Luke Greenfield a uchopil to věru dobře.Jeho režie je zábavná,vtipná,přiměřeně sexuálně nabitá,přitom není vulgární a taky velmi citlivá s poměrně příjemně poučným morálním poselstvím.Navíc Emile Hirch působí sympaticky a Elisha Cutbert je velmi půvabná,samozřejmě sexy a je vidět,že si roli opravdu užívala(jako protiklad tehdejšího natáčení adrenalinové jízdy "24 hodin").Celou dobu jí to moc sluší,navíc jí role opravdu sedí a působí v ní opravdu příjemně a uvěřitelně(nechť se přizná ten,kdo by chtěl Elishu vidět v nějakém filmu pro dospělé---no?---nehlašte se všichni---).Opravdu musím říct,že mě to celé velmi příiemně překvapilo,navíc film obsahuje i několik poměrně nečekaných zvratů(které se v tomhle žánru téměř nevyskytují) a k tomu jsem se více než skvěle bavil.Myslím,že je to jeden z nejlepších filmů žánru RTK(romantické teenegerovské komedie),který je opravdu romantický,vtipný a má absolutně dokonalou závěrečnou pointu.K tomu přidejme skvělou hudbu a myslím,že se spousta lidí(včetně mě)bude k Elishe ráda vracet.Dávám "Garfunkelovských"85% a jdu omrknout tu novou sousedku. ()

Tomik.

Určitě jeden z nejlepších snímků, pokud jde o americké romantické komedie. Jistě, asi každý divák mužského pohlaví (včetně mě) je po zhlédnutí mírně neobjektivní (nemůže za to nikdo jiný než Elisha Cuthbert), nicméně přiznejme si, že celý film nestál pouze na ní. Vždyť ten příběh byl opravdu skvělý, a že nakonec zase všechno dobře dopadlo? Je to klišé, ale já jsem to ústřední dvojici ze srdce přál. Co musím říct, že scénárista si doopravdy vyhrál s postavami jako takovými – charakterově. Byla zde snad každá postava, která mě napadne: nesmělý Matthew, jeho dva kamarádi („prasák“ a mimoň), perverzní skupinka kluků z jejich školy, bouchač Kelly, sexy Danielle, bohatý Hugo Posh, prostě skvěle propracované. A to, že je to vtipné, snad nemusím ani psát. Už jen Kellyho hlášky jsou důvod, proč se na tento film podívat. To vše podpořeno docela dobrou hudbou, no, nevím, co víc k tomu psát. Takže za mě rozhodně doporučuji. Zasmějete se, pobavíte se, odpočinete si a hlava vás z toho určitě bolet nebude. Co víc si od romantické komedie přát?! :) ()

lennyd

Matthew (Emile Hirsch) je obyčejný mladík, jehož nejvýraznějším počinem bylo to, že se do místní školy snaží dostat studenta z rozvojové země. Jednoho dne se do domu v sousedství nastěhuje mladá dívka, do které se Matthew okamžitě zamiluje. Ani ona k němu není úplně lhostejná. Jenže o pár dní se Matthew od svých kámošů dozví, že dívka od vedle není úplně obyčejná holka, ale známá pornoherečka. Dokáže Matthew přijmout minulost své lásky? .. V tomto filmu jde o vcelku originální námět, který hlavně těží z ústřední herecké dvojice, a vůbec nejvíc ze samotné "Sexbomby od vedle", Elishy Cuthbert - ta prostě září celý filmem. Prvně jsem uvažoval o čtyřech hvězdičkách, protože zpočátku mne film bavil hodně, ale přece jen ke konci jsem se chvilkama dost nudil - ačkoliv samotný závěr mne pobavil zase docela dost. Takovou příručku sexuální výchovy bych si dokázal představit - když si vzpomenu na naši hodinu s asi 80letou učitelkou, tak potěš pámbu brr. Zlatá Elisha... ()

YumiOkami

vzdycky jsem chtela videt komedii o nataceni porna. pripada mi to docela jako tabu tema, proto kdyz se nejaky takovy film objevi, tak si ho hned chci pustit. tenhle ma navic meho oblibeneho herce emílka hiršů! — chybi mi skola (lockdown 2021), takze pro me byl zacatek filmu hodne smutnou zalezitosti; ale potom jsem se jen bavila nad komickymi (a necekanymi) situacemi. — konec byl hodne dreamy a kinda messed up, nicmene myslenka celeho snimku mi pripadala celkem jasna - pornoherci jsou taky lidi. || ❝𝐈 𝐭𝐡𝐢𝐧𝐤 𝐦𝐨𝐫𝐚𝐥 𝐟𝐢𝐛𝐞𝐫'𝐬 𝐚𝐛𝐨𝐮𝐭 𝐟𝐢𝐧𝐝𝐢𝐧𝐠 𝐭𝐡𝐚𝐭 𝐨𝐧𝐞 𝐭𝐡𝐢𝐧𝐠 𝐲𝐨𝐮 𝐫𝐞𝐚𝐥𝐥𝐲 𝐜𝐚𝐫𝐞 𝐚𝐛𝐨𝐮𝐭. 𝐓𝐡𝐚𝐭 𝐨𝐧𝐞 𝐬𝐩𝐞𝐜𝐢𝐚𝐥 𝐭𝐡𝐢𝐧𝐠 𝐭𝐡𝐚𝐭 𝐦𝐞𝐚𝐧𝐬 𝐦𝐨𝐫𝐞 𝐭𝐨 𝐲𝐨𝐮 𝐭𝐡𝐚𝐧 𝐚𝐧𝐲𝐭𝐡𝐢𝐧𝐠 𝐞𝐥𝐬𝐞 𝐢𝐧 𝐭𝐡𝐞 𝐰𝐨𝐫𝐥𝐝. 𝐀𝐧𝐝 𝐰𝐡𝐞𝐧 𝐲𝐨𝐮 𝐟𝐢𝐧𝐝 𝐡𝐞𝐫, 𝐲𝐨𝐮 𝐟𝐢𝐠𝐡𝐭 𝐟𝐨𝐫 𝐡𝐞𝐫. 𝐘𝐨𝐮 𝐫𝐢𝐬𝐤 𝐢𝐭 𝐚𝐥𝐥, 𝐲𝐨𝐮 𝐩𝐮𝐭 𝐡𝐞𝐫 𝐢𝐧 𝐟𝐫𝐨𝐧𝐭 𝐨𝐟 𝐞𝐯𝐞𝐫𝐲𝐭𝐡𝐢𝐧𝐠, 𝐲𝐨𝐮𝐫 𝐥𝐢𝐟𝐞, 𝐚𝐥𝐥 𝐨𝐟 𝐢𝐭. 𝐀𝐧𝐝 𝐦𝐚𝐲𝐛𝐞 𝐭𝐡𝐞 𝐬𝐭𝐮𝐟𝐟 𝐲𝐨𝐮 𝐝𝐨 𝐭𝐨 𝐡𝐞𝐥𝐩 𝐡𝐞𝐫 𝐢𝐬𝐧'𝐭 𝐬𝐨 𝐜𝐥𝐞𝐚𝐧. 𝐘𝐨𝐮 𝐤𝐧𝐨𝐰 𝐰𝐡𝐚𝐭? 𝐈𝐭 𝐝𝐨𝐞𝐬𝐧'𝐭 𝐦𝐚𝐭𝐭𝐞𝐫. 𝐁𝐞𝐜𝐚𝐮𝐬𝐞 𝐢𝐧 𝐲𝐨𝐮𝐫 𝐡𝐞𝐚𝐫𝐭 𝐲𝐨𝐮 𝐤𝐧𝐨𝐰, 𝐭𝐡𝐚𝐭 𝐭𝐡𝐞 𝐣𝐮𝐢𝐜𝐞 𝐢𝐬 𝐰𝐨𝐫𝐭𝐡 𝐭𝐡𝐞 𝐬𝐪𝐮𝐞𝐞𝐳𝐞. 𝐓𝐡𝐚𝐭'𝐬 𝐰𝐡𝐚𝐭 𝐦𝐨𝐫𝐚𝐥 𝐟𝐢𝐛𝐞𝐫'𝐬 𝐚𝐥𝐥 𝐚𝐛𝐨𝐮𝐭.❞ 📼👀 ()

Brandon

Další kousek, ve kterém se řeší jak dostat kocoura do trouby. Sice to není šálek mého čaje, ale i přes rozpačitý závěr kupodivu celkově lehký nadprůměr. ()

Mihail123

Podarená teenagerská komédia zo stupidným a neuveriteľne neuveriteľným až doslova absurdným príbehom. Ale krásna Elisha Cuthbert to istí... ()

Aven

Romantická oddychovka, kterou táhne do lehkého nadprůměru výborný výběr hudby - Lucky man od Verve a This years love Davida Graye dělají z nereálné pohádky koukatelnou záležitost. ()

MikeZ

Velmi příjemná romantická komedie, která narozdíl od jiných teenagerovských filmů nikdy nezaplouvá do hlubin trapnosti či nechutnosti. Mezi Hirschem, který skvěle hraje naprostého loosera a Elishou, která je neuvěřitelně sexy to opravdu skvěle jiskří. 8/10 ()