Osmnáctiletý Matthew Kidman je studentem posledního ročníku střední školy. Zatímco ostatní spolužáci si užívají sex a alkohol, on má pocit, že dosud pořádně nežil. Je to slušňák a předseda studentské rady. Už má jisté, že po střední půjde studovat na Georgetown University. Podařilo se mu uspořádat sbírku, kterou se vybralo 25 tisíc dolarů, aby geniální kambodžský student mohl přijet studovat do USA. Matthew má dva kamarády, kteří jsou na tom podobně jako on, Eliho a Klitze. Říká jim, že by to chtělo změnu, poslední ročník školy si pořádně užít. Ale vypadá to beznadějně. Jednou večer, když jde Matthew vynést odpadky, spatří novou mladou sousedku, dokonalou sexbombu. Dozvídá se, že se jmenuje Danielle a bude ve vedlejším domě nějakou dobu bydlet. Matthew má pocit, že potkal dívku svých snů. Je zamilovaný a Danielle jeho zájem opětuje. Ona v okolí nikoho nezná, takže spolu začnou trávit hodně času. Matthew je nadšený a šťastný a Danielle má v plánu pořádně si užívat. Třeba spolu skočí do cizího bazénu, nebo jdou na večírek, kam by Matthew a jeho kamarádi sotva kdy šli. Na večírku se zamilovaný pár poprvé políbí. Milostná idylka se zvrtne ve chvíli, kdy Eli vyšťourá, že Danielle točí porno. Matthew je hluboce zklamaný, neví, co má dělat, jak se k Daneille chovat. Ona se cítí uražená, když se na ni Matthew dívá jako na lacinou lehkou holku. Situace se ještě zhorší, když si pro Danielle přijede její producent Kelly a odváží ji na porno veletrh do Las Vegas. Matthew vyráží, se svými dvěma kamarády, do Vegas také. Už se rozhodl, že Danielle zkusí získat zpět a vytrhnout ji ze spárů porno průmyslu. Danielle to imponuje a z Vegas jede přímo za ním. Zdá se, že láska je zachráněna. Kdo z tohoto vývoje radost nemá, je producent Kelly. Přišel o 30 tisíc dolarů kvůli tomu, že Danielle nepřišla na natáčení domluveného filmu. Je rozhodnutý se tvrdě pomstít. Kelly dá Matthewovi extázi, zrovna když má přednést důležitý projev na škole, na kterém závisí jeho stipendium na Georgetownu. Projev nedopadne úplnou katastrofou, ale vidina stipendia je pryč. Kelly z banky vybere 25 tisíc dolarů, které Matthew vybral pro kambodžského studenta. Matthew má velký průšvih, pokud se na to přijde, hrozí vyhazov ze školy a možná i vězení... (TV Prima)

spikey1

Populární mechanika v pornobranži. Elisha dorostla do mladé dámy a jako svůj filmový debut se nebála zahrát si ženu pochybných mravů. Celý snímek je protkán lechtivou atmosférou a jako teenage komedie funguje velmi dobře. Nic naplat, odhalené dívky, porno a teenage humor nejsou jedinými a hlavními devizami, na kterých může být film postaven. Jako jednorázové pobavení může pro sobotní večer fungovat, víc než poznatek že Cuthbertová vypadá dobře od pasu zepředu nahoru a naproti tomu se nesmí moc zabírat její pozadí a krátké nohy si ale z filmu neodnesete. ()

giovanni3

Pro mě vynikající film... Krásná Elisha v hlavní roli a scénář vcelku plný humoru, zápletek a řekněme i čiré lásky a sebeobětování se pro dobro ostatních. Brát to z pohledu nezaujatého diváka co ten film neviděl několikrát a nemá Elishu jako jednu z top hereček, tak bych dal asi 4z5, ale já nejsem tak nezaujatý fanoušek = jasných 5z5. ()

Jello Biafra

Prekvapivo slušná teenagerská komédia so sympatickými hercami a dobrými gagmi. Oproti všetkým tým prcičkám sa táto komédia môže chváliť dobrou zápletkou a absenciou akýchokoľvek kŕčovitých a nechutných vtípkov. A Elisha Cuthbert je proste neodolateľná. Miliónkrát vtipnejšia a úprimnejšia zábava než American Pie. ()

Wlck

Zezačátku jsem měl problém ty puberťáky snést, ale ke konci z toho nádherně a elegantně vybruslili. Připočtěte si spoustu pornohvězd a strašně hustého záporáka a je hotovo! Objektivně ten film nemá ani zdaleka tak velké kvality, ale teď mu tam subjektivně napálím plnou kalbu, prostě jen proto, že můžu! ()

Looser

Vtipná příjemná romantická komedie, která netěží jenom z úvodní záplatky ale dál rozvíjí záplatku až do vcelku nečekaného příjemného konce...ale hlavně Elisha je tak strašně hot a sexy, že většina mužského obecenstva bude stejně v kině jen bezducha pozorovat plátno pokaždé když se objeví na scéně :-). Tenhle film je prakticky jenom o ní ale to vůbec nevadí :o). Doplnění k OST, je neuveritelne odfkladnuty a vetsina z "klicovych" pisni tam uplne chybi jako napr. ta kdyz Matt poprvé políbí Danielle (David Gray-This year love) apod. ()

sedm.1

Překvapení!Příjemné překvapení!Teenagerská komedie,která nemá s ostatními teenagerskými komediemi vůbec nic společného.Tak mě napadá,jestli to lze vůbec považovat za teenagerskou komedii.Každopádně jde o velmi slušný film, s krásnou Elishou(která fakt asi musí udělat dojem na každého chlapa....a možná i ženskou 8D),ale i ostatní herci jsou v pohodě,hrají tak nějak,že je to fakt baví(hlavně ty Danielly kamarádky 8D).I samotný příběh mi připadá takový neokoukaný,prostě mě to HODNĚ bavilo,a o to se přeci tyhle filmy snaží!!!P.S.je vlastně jedna věc,která mě na filmu zaujala ve špatném slova smyslu,a to naprosto dementní výkon herců v rolích Matthewo rodičů. ()

Chise

Příjemně osvěžující a hlavní představitelé jsou herecky uvěřitelní, což se u filmů s nálepkou "romantická komedie" zas tak často nevidí. I nápad zasadit romantickou komedii do prostředí pornoprůmyslu je velice zajímavý :). ()

Luksa

Podle mně v rámci teen komedií tomuto filmu nesahá žádná jiná ani na špičky bot. Nyní jsem to viděl snad pošesté a stále jsem se výborně bavil. Emile a Elisha sympatičtí, réžie svěží, fekální humor žádný, chemie fungující.. co chtít víc? 90% ()

Kejdlo

Sexbomba od vedle je pro mě v rámci teenegerských komedií stejně zásadní jako první a čtvrtý díl Prciček. S tím rozdílem, že je mnohem kultivovanější a rafinovanější. Naivně věřím a přeju si, že se někdy školáci dočkají sexuální výchovy jako ve filmu a společnost se tak vysere na trapnou cenzůru. Stejně si ho všichni mastí od dvanacti u Riley Steele, tak proč ty zábrany? Ano, je to trošku naivní představa a asi se nikdy nevyplní, ale rozhodně si za ní stojím. Stejně jako za tím, že "The Girl Next Door" je dokonalá romantická komedie z prostředí slušného i neslušného, s bezchybnými herci (Elisha vrrrr, Olyphant badass!) a vhodnou pohodovou hudbou, jak se do podobného bijáku sluší a patří. Velká spokojenost. 9/10 ()

BluT

Občas si připadám jak kdyby mi někdo mazal hodnocení. Přesně jako teď u Sexbomby od vedle. Je toho asi ještě hodně, co jsem viděl a nehodnotil. ; Ok, takže pocity: jo, parádní film s Elishou Cuthbert (jedna z vůbec nejvíc sexy hereček), který pádí vpřed a připomíná teenagerovské komedie, i když se snaží být jiný. Měl jsem to štěstí a film jsem viděl kdysi v kině, takže jsem měl zážitek zmnohonásoben úměrně k velikosti filmového plátna ku normální obrazovce televize. Éehm, co jsem to chtěl. No, nevim už. Prostě pět hvězd, přestože slabších. ()

jondoe

Po druhom pozreti pridavam jednu hviezdicku. Tato komedia sa naozaj vydarila a vobec nie je nepatri medzi trapne filmy zo sexualnou tematikov ,ktore sa v poslednej dobe dost natacali. Prijemne sa na to diva nicim to neuraza a je to naozaj zabavne. Potesila ucast Timothyho Olyphanta. Skvele v tomto filme zahral a myslim ze taketo uletene ulohy sa mu hodia najviac. ()

Rudinsky

Poviem to tak trošku krátko a výstižne (poväčšine sa riadim heslom trápne ale dlho) akoby povedala vedúca Pedagogického ústavu SR : Veľmi príjemná a inteligentná komédia pre dospievajúce publikum. Odporúčam na spríjemnenie večera. ()

Herráček

Tak takovejhle lůzr nejsem snad ani já (rozuměj že hodnotím jako nereálný, že někdo může být až tak...) A ten slaďoučkej konec? Co to sakra je..? Ale jinak nevím, jestli bych si v jakékoli roli (i té nejmenší) dovedl teď už představit někoho jiného... ()

Ondra16

Velmi pěkný oddechový snímek i když bych ho řadil spíš do té kategorie Romantický než Komedie. Krásně nasnímáno a i pisničky přesně ladily. Emile Hirsch je velmi talentovaný a uvidíme kdy dostane nějakou opravdu velkou příležitost. I přes zvolené téma se film prezentuje docela komorně, vtipy nikoho neurazí a najde se i pár zvratů v příběhu, které nebyly tak čekat. 3,5* ()

Wally

Výborná komedie s lechtivým podtextem, který však ani v jediném okamžiku nepohoršuje. Kdo by nechtěl takovou sousedku nebo mít takové garde na maturitním plese jako naše ústřední trojnožka :-) ()