Jednoho dne se dostanou do sporu s ostrahou obrněného vlaku, který pravidelně sbírá tržbu z pokladen metra, když jeho ostraha zastřelí mladého lupiče, kterého bratři pronásledovali. Zatímco John žije spořádaným životem, Charlie je věčně zadlužený hazardní karbaník, pronásledovaný smůlou. Tak se také stane, že peníze, které mu bratr půjčil, prohraje v kartách s majitelem nočního podniku Brownem a před vyhazovem z mrakodrapu ho v poslední chvíli zachrání John. Jako by nestačilo, že se bratři hádají kvůli Charlieho potížím, nastoupí k jejich jednotce atraktivní kolegyně Grace Santiago, do které se oba zamilují. Moudřejší John sice dívku přenechá bratrovi, ta si však vybere jeho. Ani s penězi nemá Charlie štěstí. John mu sice dal 15 tisíc pro Browna, o ty ho však okradla nenápadná stařenka, když v metru zatýkal kapesního zloděje. Poté, co jsou falešně obviněni z toho, že ukradli 25 000 z vlaku, kde vypomáhali jako ostraha, přivede to Charlieho na myšlenku vlak skutečně vyloupit. John je však proti. Charlie se ale dostává do stále horších potíží, a tak se rozhodne jít do přepadení vlaku sám. John z jeho vzkazu pochopí, co má bratr v úmyslu, a spěchá za ním, aby ho zastavil. (TV Nova)

helloween93

Máme tu buddy komedii o dvou bratrech, kteří pracují jako poldové u podzemní dráhy...navíc mají šéfa fanatika. Jinak typická krimi-komedie založená na protikladech hlavních hrdinů, kteří se neustále hádají. Zábava je to dobrá. 3* ()

MickeyStuma

Akční komedie alá 90. léta. Co dodat. Lepší průměr a nic víc. Dívat se na to dá, lehce pobaví a o úžasné akční scény pochopitelně také není nouze. Wesley Snipes ukecaný jak Eddie Murphy a Woody Harrelson mu vděčně přizvukuje. Povedené vykolejení metra přidává na bodech. Zkrátka další ryze popkornový akčňák, který ničím nepřekvapí, ale rozhodně ani neurazí. A Jennifer Lopez? Inu snaží se. ()

Torgal

Nevydarená buddy akčná komédia. Harrelson a Snipes robia policajtov v metre kde chytajú drobných zlodejov. Nejaká väčšia zápletka tu nie je, väčšinou po sebe títo dvaja len ziapu a potom sa objímajú, lebo Harrelson má problém s gamblingom a má zálusk na novú kolegyňu, ktorej sa ale páči Snipes. Toto romantické tokanie s neherečkou Lopezovou len ďalej riedi aj bez toho celkom nezáživný film. Akcie je málo, ale keď na nejakú dôjde je natočená výborne a kineticky (a má ohromný 90’s feeling). Scenár je však tak idiotský a má tak hrozné postavy, že sa o nejakom pozitívnom hodnotení nedá uvažovať. Dokonca aj ten vlak z názvu sa rieši len v posledných dvadsiatich minútach. 5-/10 ()

lokol

snipes a harrelson...dvaja ciernobieli bratia, ktori si neustale nadavaju,hadaju...slovnych prestreliek je tu viac ako dost,kvalitne hlasky,nesnazia sa byt nasilu vtipne...akcia je tu tiez,snipes sympaticky,lopez ako tak....harrelson taky zaujimavy....celkovo film ma spad, stale sa v nom nieco deje...lepsie ako kadejake tie vlakove speciality akcne a la teror vo vlaku a prepadnutie v pacifiku ()

Patrik200s

Slušný trhák s nevlastnými bratmi čo by hlavné postavy, ktoré nám tvoria akčné Vianoce. Woody znova ukázal, že sa hodí všade. ()

Worry77

Vcelku nudný film. Tuctový řadový devadesátkový akčňák, nic víc, nic míň. Není to špatný, není to dobrý. Je to prostě nijaký. (45%) ()

donnovann

Ústřední duo Snipes - Harrelson funguje i přemíra humoru se dá snést. Jennifer Lopez na začátku kariéry se též neztratila. Podobných filmů jsou tucty tudíž je těžko o nich něco psát na druhou stranu Vlak plný peněz večer k televizi určitě neurazí. ()

Bilky

Možno by sa dala dať ešte 1* za pomerne zdarilé black&white duo a sem tam ftpné narážky na túto problematiku, ale z filmu si po 3rokox nepamätám nič iné a nepomohol ani OBSAH/INFO, takže to muselo byť dosť biedne. ()

VanBradley89

Dvojka Snipes, Harrelson si docela sedí. Vymlácení hospody je dobrý. Když je na ulici přepadne ta banda výrostků tak je to vtipný. A samotná, závěrečná loupež má docela náboj. Ale jinak vůbec nic co by mě přimělo to ještě někdy vidět. ()

da_silva

tenhle film neni nijak uzasnej, ale pokazdy kdyz ho davaj v telce tak se podivam... nevim proc, ale videl sem ho uz tak 6x a este me nenudil... takze proto davam o hvezdicku vic nez si zaslouzi. ()

Gotlike

Je to takový průměrný akční film. Viděl jsem ho už asi 3x. Pokaždé když byl v televizi, tak jsem se díval a musím říct, že mě ještě ani jednou nenudil. Vždy mě Snipes a Harrelson pobavili vtipnými dialogy. Děj tohoto filmu je opravdu dobře vymyšlen, aj akční scény nejsou špatné. Až bude tenhle film opět v televizi, určitě se budu dívat, takže proto dávám čtyři hvězdičky. ()

`barocco

Tento filmik je jeden z mojich oblubenych. Woody Harrelson v komedialnych ulohach je uchvatny. Ziadna bomba film avsak ako prijemna oddychovka, preco nie.... ()

BlueNeon81

Kvázi pokračovanie filmu Bieli muži nevedia skákať, ale úplne v inej sfére. Aspoň takto som vnímal film v čase, keď drtil kinosály. Problém je ten, že na rozdiel od iných filmov, tento nejak z hlavy vyšumel a nezafungovalo ani repete vo forme VHS z požičovne, byť film bol na nej orezaný z 2,35:1 na 4:3. ()