Reklama

Reklama

WeCrashed

(seriál)
Trailer 1

Epizody(8)

Obsahy(1)

Inspirováno skutečnými událostmi, jež se točí kolem jednoho milostného příběhu. Firma WeWork se ani ne za deset let rozrostla z jednoho coworkingového prostoru na globální značku s hodnotou 47 miliard amerických dolarů. Během jednoho roku pak ale o 40 miliard přišla. Co se stalo? (Apple TV+)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (14)

johny89 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Krásná ukázka startupové toxicity, prodávání naleštěného hovna a problematiky s nakládáním cizího kapitálu. Zároveň vize, co wework má/měl není vůbec mimo. Jediné, co tam je občas opravdu mimo je Rebecca. Hodně se mi líbí způsob propojování lidí do komunity a je škoda, že to dopadlo jak to dopadlo. Překvapilo mě, že myšlenka založit tento způsob podnikání přišla z vlastní zkušenosti kdy Neumann žil v kibucu. Wework kanceláře jsem navštívil a musím říct, že mám velké pochopení pro coworking tohoto typu. ()

leon_id 

všechny recenze uživatele

Skoda te prepalene stopaze a mozna az zbytecne tlaceni na pilu ohledne toxicity ustredniho parecku. Je tu ale velmi pekne zpracovane jaky vliv na ekonomiku maji nizke urokove sazby, kdy se na trhu pohybuje spousta neziskovych zombie firem, ktere udrzuji pri zivote pouze investicni banky a venture fondy podlehajici moralnimu hazardu. Vetsina startupu navzdory IPO stale pali cash a uprednostnuji rust oproti ziskum, ktery jim dotuje naivni akcionar vypisujici bianko sek. ()

Reklama

Arkagas1989 

všechny recenze uživatele

We crashed je za mě jeden z nejlepších seriálových počinů letoška (ne proto, že tam hraje Jaro Léto na vysvětlenou). Vzestup firmy We work, kterou Adam založil z úplné nuly na ohodnocení 32 miliard dolarů. Ale díky svojí absolutní nepokoře a životnímu stylu to zase na nulu málem položil. A spolu i všechny lidi, který měl kolem sebe. Tohle je plný faktů, analytiky, peněz a odhodlání. Ale taky slz a beznaděje ze strany jeho ženy, která byla u zrodu i u konce všeho. Jenže kdo umí, ten umí a tak i když to všechno poserete, dostanete vlastně hezkej balík. A jak říkal Jared- „setkal jsem se s Adamem osobně a jediný co jsem mu řekl bylo - budu Tě hrát a nedívej se na to, protože se Ti to nebude líbit". Takže kdo se chce podívat na něco z obchodního prostředí plnýho bizáru, skvělých myšlenek, ale špatnýho provedení, tak skvěle do toho. Jared i Anne Hathaway si tu dokonale jako manželé sedli a celý to má skvělou atmosféru a chemii. Na každej díl jsem se těšila a rozhodně se k tomu ještě někdy vrátím. Protože Adam Neumann musí bejt fakt strašnej magor. 10/10 ()

Streeper 

všechny recenze uživatele

Další téma, které šlo naprosto mimo mě a dozvěděla jsem se o tom až díky tomuhle seriálu. Je to hodně podobné seriálu The Dropout, který běžel stejně a který se mi líbil daleko více. Wecrashed mě více nudil, přišlo mi to utahanější a bylo tam na mě až moc finančních informací, co mě neberou. Anne a Jared ale skvělý. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

o Adamu Neumannovi ani WeWork jsem nikdy předtím neslyšel, takže jeho příběh mě celkem zaujal.Neumannovi se nedá upřít skoro až přehnané sebevědomí a cílevědomost, které ho dostaly z nuly na vrchol. Na druhou stranu ho ale také v kombinaci se jeho megalomanstvím a absencí pokory málem stáhly zpátky na úplný začátek. Velkým plusem WeCrashed je primárně obsazení a jak Leto tak Anne Hathaway jsou tu skvělí a to navzdory tomu, že jejich předobrazy na mě nepůsobily jako velcí sympaťáci a neměl sem moc důvodů jim fandit...70% ()

Galerie (64)

Související novinky

Jared Leto naznačil, že třetí Tron se blíží

Jared Leto naznačil, že třetí Tron se blíží

24.03.2022

Obecně vzato se nevyplatí dávat PR řečem herců během promování jejich současných projektů jakoukoli váhu, poněvadž jak se v minulosti ukázalo, často nešlo o nic víc než o snahu zviditelnit sebe a… (více)

Reklama

Reklama