Reklama

Reklama

WeCrashed

(seriál)
Trailer 1

Epizody(8)

Obsahy(1)

Inspirováno skutečnými událostmi, jež se točí kolem jednoho milostného příběhu. Firma WeWork se ani ne za deset let rozrostla z jednoho coworkingového prostoru na globální značku s hodnotou 47 miliard amerických dolarů. Během jednoho roku pak ale o 40 miliard přišla. Co se stalo? (Apple TV+)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (14)

jjjerry 

všechny recenze uživatele

Nikdy předtím jsem o "WE" neslyšel. S českou doručovací společností WEIDO nemá nic společného. Některé epizody slabší, některé zábavnější. Určitě návykové. Někdy Jareda Leto milujete někdy byste ho chtěli zabít, ale takový asi už Adam je. Rebekah je otravná postava, zobrazení te současné nejhorší eko/bio feministické ublížené hloupé kravky. Ale je perfektně zahraná Anne Hathaway. Člověk tomu až nemůže věřit, ale pustil sem si rozhovor a ona je fakt taková anorektická ublížneá pi*da. ()

leon_id 

všechny recenze uživatele

Skoda te prepalene stopaze a mozna az zbytecne tlaceni na pilu ohledne toxicity ustredniho parecku. Je tu ale velmi pekne zpracovane jaky vliv na ekonomiku maji nizke urokove sazby, kdy se na trhu pohybuje spousta neziskovych zombie firem, ktere udrzuji pri zivote pouze investicni banky a venture fondy podlehajici moralnimu hazardu. Vetsina startupu navzdory IPO stale pali cash a uprednostnuji rust oproti ziskum, ktery jim dotuje naivni akcionar vypisujici bianko sek. ()

Reklama

johny89 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Krásná ukázka startupové toxicity, prodávání naleštěného hovna a problematiky s nakládáním cizího kapitálu. Zároveň vize, co wework má/měl není vůbec mimo. Jediné, co tam je občas opravdu mimo je Rebecca. Hodně se mi líbí způsob propojování lidí do komunity a je škoda, že to dopadlo jak to dopadlo. Překvapilo mě, že myšlenka založit tento způsob podnikání přišla z vlastní zkušenosti kdy Neumann žil v kibucu. Wework kanceláře jsem navštívil a musím říct, že mám velké pochopení pro coworking tohoto typu. ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Místy jako bych sledoval jeden díl pořád dokola. Hned se pochopitelně izraelskému přistěhovalci Adamu Neumannovi nedaří, stejné to má s návrhy směrem k půvabné Rebekah. Charismatický podnikatel, samolibý vizionář. A pak to přijde. Nápad o snaze poskytnout flexibilní pracovní prostor: dotyčný si vybere zasedačku, pohovku nebo třeba privátní kancelář – prostě to, co mu bude vyhovovat. Zakladatel start-upu WeWork odmítá přijmout NE jako odpověď. Ve všech směrech. A já hned od začátku, už jenom vzhledem k ústřednímu hereckému duu, čekal návykovější látku. Fakt nevím, zda má divák potřebu být po osm večerů „obtěžovaný“ další epizodou o zhýčkaných ignorantech, kteří dělají vše, co je třeba, aby si udrželi svou moc a ego. Jenže veřejný trh nechce mít na vedoucí pozici rockovou hvězdu. Firma postupně krvácí, čísla padají. Jared Leto skvěle zachytil dětské nadšení a hluboký narcismus své postavy. Jenže držení jeho ega na uzdě se jednoduše brzy okoukalo. Anne Hathaway prošla cestou od roztomilé podporovatelky dynamického partnera, přes neúspěšnou herečku až k jakési vzteklé zhýčkané manželce. Její permanentní touha být za něco uznána mě bavila. Zbytek méně. Hlavně proto, že jsem si po celou dobu nebyl jistý, zda jejich příběh potřebujeme vyprávět. Nepotřebujeme. Rovněž zamrzely vedlejší postavy. Objevují se a mizí a divákovi je to jedno. Za stájového hráče platí i (nijaký) spoluzakladatel firmy Miguel. Ve výsledku zklamání. ()

Arkagas1989 

všechny recenze uživatele

We crashed je za mě jeden z nejlepších seriálových počinů letoška (ne proto, že tam hraje Jaro Léto na vysvětlenou). Vzestup firmy We work, kterou Adam založil z úplné nuly na ohodnocení 32 miliard dolarů. Ale díky svojí absolutní nepokoře a životnímu stylu to zase na nulu málem položil. A spolu i všechny lidi, který měl kolem sebe. Tohle je plný faktů, analytiky, peněz a odhodlání. Ale taky slz a beznaděje ze strany jeho ženy, která byla u zrodu i u konce všeho. Jenže kdo umí, ten umí a tak i když to všechno poserete, dostanete vlastně hezkej balík. A jak říkal Jared- „setkal jsem se s Adamem osobně a jediný co jsem mu řekl bylo - budu Tě hrát a nedívej se na to, protože se Ti to nebude líbit". Takže kdo se chce podívat na něco z obchodního prostředí plnýho bizáru, skvělých myšlenek, ale špatnýho provedení, tak skvěle do toho. Jared i Anne Hathaway si tu dokonale jako manželé sedli a celý to má skvělou atmosféru a chemii. Na každej díl jsem se těšila a rozhodně se k tomu ještě někdy vrátím. Protože Adam Neumann musí bejt fakt strašnej magor. 10/10 ()

Galerie (64)

Související novinky

Jared Leto naznačil, že třetí Tron se blíží

Jared Leto naznačil, že třetí Tron se blíží

24.03.2022

Obecně vzato se nevyplatí dávat PR řečem herců během promování jejich současných projektů jakoukoli váhu, poněvadž jak se v minulosti ukázalo, často nešlo o nic víc než o snahu zviditelnit sebe a… (více)

Reklama

Reklama