poster

Ace Ventura 2: Volání divočiny

 • USA

  Ace Ventura: When Nature Calls

 • Slovensko

  Ace Ventura 2: Volanie divočiny

 • Slovensko

  Ace Ventura: Volanie prírody

Komedie / Dobrodružný / Akční / Mysteriózní

USA, 1995, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pepinec
  *

  Co vám na to asi tak mám říct? Podle mě je docela rozdíl mezi uměním dokázat si ze sebe udělat srandu a schopností dělat ze sebe debila. ČSFD je ovšem proslulá tím, že boří hranice snáz než EU, a tak si na ní i takováhle debilita může přijít k dvaašedesáti procentům. I kdyby se ve slově divočina ´dé´ otočilo o 90°, písmena ´vé´ a ´čé´ se prohodila a zdejších 62% se proměnilo v procent 26, pořád by to bylo hodně.(19.12.2012)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Robert Folk: 1. Spirits In The Material World - Pato Banton/Sting [4:40] ,2. Secret Agent Man - Blues Traveler [2:16] ,3. Don't Change - The Goo Goo Dolls [3:41] ,4. Burnin' Rubber - Mr. Mirainga [3:18] ,5. Boll Weevil - The Presidents Of The United States Of America [3:16] ,6. Blur The Technicolor - White Zombie [4:09] ,7. Watusi Rodeo - Reverend Horton Heat [2:34] ,8. Here Comes The Night - Native [3:27] ,9. Jungle Groove - Montell Jordan [5:13] ,10. Ife - Angelique Kidjo [4:23] ,11. My Pet - Matthew Sweet [2:46] ,12. It's Alright - Blessid Union Of Souls [4:54] ,13. Ace In Africa - Robert Folk [2:42],(10.6.2011)

 • Haymar
  ****

  Sice slabší než jednička, ale pořád vysoce nadstandardní prdel, stavící především na Carreyho úžasném pitvoření (herectví). Ale ani tentokrát nechybí dobrá zápletka, vtipný scénář a svižný děj - jehož zasazení do exotického prostředí Afriky filmu jen prospělo. Celkový kredit hodně zvedá opět vynikající český dabing... Bohužel některé scény a gagy byly natolik hroceny, že občas balancovaly n samé hranici trapnosti a fekálního humoru (ale to Aceovi rádi promineme, že?)... "Promiňte, Pane - koukaj Vám koule... Pan blbej tuňák!..."(15.10.2007)

 • Spiker01
  *****

  Osobně mi to přijde mnohem vtipnější než jednička, Carrey opět předvádí to nejlepší, co umí. Hlavně porod nosorožce pobavil. Poprvý jsem se opravdu hodně nasmál. Jim v této době prostě neměl konkurenci a díky jeho typické mimice ho zná snad každý filmový fanoušek...90%(14.10.2012)

 • Mol
  *****

  JUST WHAT SORT OF BAT ARE WE TALKING ABOUT? Ace je totální magor a tahle komedie je prostě pro mě asi jedna z nejlepších. Co scéna, tak to úder na solár. Za chvíli z toho smíchu člověka bolej lícní kosti, a to už je pak peklo. Ale myslím, že je to celkem i poučný film. Já se například naučil, že v nosorožcích je strašný vedro.(13.2.2007)

 • - Ve filmu se objevuje v podstatné úloze slon, avšak navzdory skutečnosti, že se příběh odehrává v Africe, jedná se o slona indického. (CrownThomas)

 • - Ve scéně, kde Ace (Jim Carrey) zpívá "Chitty Chitty Bang Bang", je přední sklo na autě rozbité. Hned v další scéně je ale celé. (Terva)

 • - Režisér Tom DeCerchio odišiel krátko po začatí natáčania a režisérsky post zaujal scenárista Steve Oedekerk. (rador)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace