Herečka Joan se právě rozešla s přítelem. Gracie už ani nedoufá, že by se její manželství mohlo změnit k lepšímu. Tyto a další postavy však něco spojuje a není to jen štěstí, láska, bolest, smrt a naděje, o nichž tento zajímavý film vypráví. (oficiální text distributora)

Redlum

Film podle meho gusta. Rafinovane vypraveny a dobre zahrany vsemi zucastnenymi. Co se me tyce, romantika fungovala, stejne jako mirna vlna sentimentu, na ktere se film nesl. ()

contrastic

Romantický film ? , nedej bože komedie ?? Tak to ani náhodou !!. Nudně pojatá, místy trapná a psychicky vydírající fraška. Takže nakonec dobré herecké obsazení je jedinou devizou této rádoby romantiky ! ()

PogoJoe

3.4 || Trochu moc dlouhé, trochu to drhlo, občas trochu divné, trochu nudné, trochu vážné i trochu trapné. Zkrátka příliš mnoho trochu. Chybělo mi u toho více osobitosti, spádu a uvolněnosti. ()

runner85

Aj keď som romantik prišlo mi to až moc zasnené. Problémy vo vzťahu boli, sú aj budú. Samotári a soliteri budú asi čím ďalej tým viac opatrnejší. Dneska som zrovna náhodu čítal, že tretinu Slovenských domácností tvoria samotári, a bude ich pribúdať. Čím to je? Nepochopenie, nevera, neúcta, strach? Mal som z toho filmu chvíľami pocit, že tá romantika je zabitá. Viacero príbehov nevadilo, i keď škoda,niektoré potrebné až tak neboli a čas mohli venovať ostatným. Chcel som aby sme ich spoznali viac do hĺbky. Omnoho viac. ()

kajas

Vztahová mozaika, která zaujme snovým obsazením kombinujícím ostřílené hvězdy s novými tvářemi (Angelina + Ryan Phillippe) a také vyobrazením peripetií nejen mezi milenci, ale také mezi rodiči a dětmi. Bohužel si moje sympatie nezískal žádný pár a scénář na mě působil jako něco od Danielle Steelové... 3* s odřenýma ušima. ()

Jonash87

Název filmu - Podoby lásky - hovoří za vše. Snímek ukazuje lásku ve všemožných podobách a tvarech, možná na někoho pomalé tempo či "až moc dobrý konec", přesto se na to dívá hezky. A o hereckých kvalitách ani netřeba hovořit... ()

Radiq

Nemám rád takový ty filmy, který se hemží známejma jménama, ale jinak jsou o ničem. Tohle je skoro jeden z nich. Ne že by to bylo o ničem - má to svou hloubku. Ta rozprostřenost mezi tolik charakterů mi celkem vadila. Ve jménech jsem se neorientoval vůbec. Naopak mi podvědomě lichotilo, jak se nenápadně některé postavy postupně nenápadně propojily (náznaky v chování, zmínky o lidech atd.) a člověk na ty konexe přišel vlastně sám. Nejvíc se mi líbil ten příběh s Ryanem Phillippem (i když Angelina se k němu moc nehodila, byla na něho moc stará), nejhorší ten se Seanem Connerym. Nakonec to ale nebylo zas tak špatný. Akorát trochu moc dlouhý. Jo a co mě hned napadlo, tak fakt podoba s Láskou nebeskou. ()

venison

Klasicky propletený příběh se spoustou postav jejichž osudy se na konci "propojí".. Hvězdné obsazení, ale bohužel žádná hloubka, pouze povrchní dloubání do zajímavých zápletek.. Skvělý Sean Connery a Gena Rowlands. Angelina Jolie má zde typickou roli (nebo hraje sama sebe viz. "Gia", "Foxfire" nebo "Narušení"). Ryan Phillippe zírající celý film jako štěňátko.. Bohužel jsem tento film viděla až nyní, po "Lásce nebeské", "Na sv. Valentýna" a "Magnolii" - oproti těmto filmům se zdá být již "vyčpělý", ale možná byl tento film průkopníkem.. ()

Pavlínka9

Za mě klasický 90tkový americký film, který poukazuje na sílu lásky a rodiny. Co pro mě ale bylo nejsilnější byla postava "kněze", protože to byl konečně nějaký "šok". Jinak průměr. ()

Nightlysin

Už jen pro ten nejhorší milostný dialog všech dob to asi stojí za zhlédnutí. "Ty mě nemůžeš milovat, protože tě miluju!" ()

Warsheek

Jenom ten zatracenej Ryan Phillippe mi fakt neseděl. Navíc jeho postava měla nejhorší milostnou větu všech dob: "Nechci abys mě milovala, protože tě taky miluju". To jako pardón, jinak to nešlo, musel jsem si odplivnout na postarší tepich podložený pod stojací lampou. ()

mrx.friend

Nikdy bych nečekal, že ve filmu uvidim takové záběry, jako když moje oblíbená Gill dává pusu Seanu Connerymu nebo se bradou opírá o levé rameno Angeliny Jolie a přitom se usmívá tak kouzelně jako vždycky... Zajímavé herecké hvězdné obsazení a jinak příjemný oddechový, dobře vypointovaný, snímek... :-) ()

Almásy

fakt film ktory mozem pozerat dokola. rozhodne to nie je cisto pathviezdickovy film, ale moje hodnotenie vyplyva z toho ze tento film je skutocne taky malicky klenot vo svojom zanry. je to velmi pekny film. ()

vitekpe

Nic, kde ucinkuje bohyne Gillian, nemuzu hodnotit objektivne uz z podstaty veci. Takze jen poznamku...na to, kolik se zde seslo superhvezd (najdete mi podobnou koncentraci...jak toho - pro mne zcela neznamy Willard Carroll - docilil, to nechapu???) mi prisel potencial znacne nevyuzity. Skoda, skoda, skoda... Je to film plny nadhernych a citlivych zen, ale bohuzel (krome Seana) pouze prumernych a ubrecenych muzu...a to je chyba. Je to na muj vkus takove preslazene, ale urcite nevadi zhlednout...je to dobry film. Snazi se to navic o optimisticky zaver, coz je prima. :-) 3++ ()

Ratherfly

ikdyž na fotce v galerii vypadá jako by měla downuv syndrom, patří tohle vystoupení andželiny (společně s Giou) k nejuhrančivějším, jaký jsem měl od ní možnost vidět. ()

cab

Clenove jedne rozvetvene rodiny jsou neustale staveni pred nastrahy nelehkych a ruznorodych zivotu, jez vyvrcholi v krasny tanecek stastnych a zamilovanych, ktere se aspon na chvili spoji ve znameni lasky a daji zapomenout horsim casum. Nespocet znamych a dobrych hercu od mladsi az po tu nejstarsi generaci. Britska kvalitni podivana, i pres slabsi rozjezd. 80% ()

dopita

Je to povídkový film, kde se jednotlivé části v závěru prolnou. Nejdřív se to tváří tak trochu jako Magnolia, postupně se ale film přiblíží spíš k Lásce nebeské. Ovšem ani jednomu nesahá ani po kotníky a to ne proto, že by se jednalo o špatnej film, ale proto, že výše zmíněný filmy jsou mimořádně kvalitní. Přitom Podoby lásky vzniky o rok dřív než Magnolia o dokonce o čtyři roky dřív než Láska nebeská. Kladem filmu je, že kromě jedné z povídek jsou ostatní velice dobře koukatelný a tempo a zajímavost filmu tím pádem nijak zvlášť nekolísá. Taky herci jsou na úrovni, asi poprvé mě zaujala i Angelina Jolie, kterou jinak velmi nesnáším. ()

Bouřňák

Nevím proč, koukám na to jedním okem v televizi a bavím se. Je to vtipné, je to smutné, je to trefné, je to promyšleně napsané - prijde mi, že si v tom každý najde svoje. Rozhodně nikoho neurazí. A snad ani neunudí k smrti. Prostě dobrý nadprůměr 75%. ()

LxLuthor

Jeden z najkrajších filmov o láske, aký som kedy videl. O láske reálnej ako život, nie samé umelé romantické filmy o "skutočnej" láske s Meg Ryan v hlavnej úlohe. Film podáva veľmi pozitívne rôzne formy lásky v rôznych vekových kategóriach a medzi rôznymi ľuďmi. Vysvetluje podstatu lásky a romantiky bez toho, aby to muselo byť umelé a dokonalé, a to sa mi na tom neskutočne páči. Na päť to žiaľ nebolo, no štyri plus pomyslená pol hviezdička je viac ako výborné... ()