Energická Helen Harrisová pracuje jako asistentka šéfky modelingové agentury Dominique a žije vysněný život, plný večírků a módních přehlídek. Je úplně jiná než její sestry Jenny a Lindsay. Její život se však dramaticky změní, když Lindsay s manželem zahynou při autonehodě a ona se má stát opatrovnicí jejich dětí, patnáctileté Audrey, desetiletého Henryho a pětileté Sarah. Helen je sice sestřinou volbou překvapena, protože ideální matkou by pro děti byla spíš Jenny, ale je odhodlána její přání splnit. Sežene velký byt a najde pro ně novou školu, vedenou sympatickým pastorem Danem Parkerem. Vrátí se do práce, jenže skloubit profesi s rodinou není vůbec snadné. Když musí děti vzít na módní přehlídku, která jejich vinou skončí průšvihem, a navíc zaviní, že sejde z dohodnutého fotografování modelky Martiny, dostane výpověď. Zatímco hledá novou práci, musí řešit problémy se Sárou, která si neumí zavázat tkaničky, s Henrym, jenž odmítá hrát basketbal, i s Audrey, která se začne scházet s největším darebákem na škole. Zcela vyčerpaná Helen přizná, že na roli matky nestačí, a dovolí Jenny, aby děti vzala k sobě. Vrátí se do práce k Dominique, rychle však zjistí, že už nic není jako dřív. (TV Nova)

lareinna

Taká klasika, v akej hrá väčšinou Kate Hudson, navyše o ťažkých životných rozhodnutiach a vzťahoch. Na nedeľné popoludnie ako stvorené.. ()

Gore

Slabá romantická komedie plná klišé, kterou nezachrání ani úvodní sexy párek (Hudson a Corbett - charizmatu mají oba opravdu na rozdávání, překvapivě) ani jindy výtečná Joan Cusack. ()

charmin

Rodinný film na skrátenie zimného studeného večera po ťažkom dni plnom vysávania, žehlenia a iných nudných robôt:) Jeden z tých priemerných amerických trojhviezdičkových filmov, kt. chýba síce veľa na to aby boli brilantné, no na druhej strane im človek ani nič nemôže vytknúť, pretože takýto film nie je stavaný na to, aby bol brilantný. Takže kritéria, kt. má Am.3* film splniť - zábavné dialógy, pohľadní herci v hl. rolách, nie veľmi komerčná hudba, obyčajný,no nie nudný námet, a nakoniec režisér, kt. je v oblasti takýchto filmov nie amatér. Vśetky kritéria odškrtané, takže ako som povedala, silnejšich 50% na mieste :) Na dodatok však musím podoknúť, že hláška I'm a sexy man of God ma dostala :) ()

tranquill

Nevím, proč v tom někdo hledá komedii... Pro mne je to citlivé až lehce civilní drama, příjemně podané i zahrané. Velmi dobře se na film dívalo, a tím nemyslím jen krásnou Kate Hudson :-) ... ()

Torgal

Možno prvý film, v ktorom mi Kate Hudson prišla sympatická. Inak celkom štandard podľa scenára, ktorý už Hollywood natočil nespočetne krát. Ako oddychovka film ale funguje spoľahlivo. 6-/10 ()

haWranka

Když si odmyslím ty děti a hádky se sestrou, mohla to bejt fajn romantika. Protože když už tvůrci chtěli z filmu udělat drama, tak se tam aspoň mohl trochu objevit žal nad ztrátou rodičů, tahle část byla pěkně suchá...Přesto má tenhle film jeden hooodně velkej klad a to je neskutečně sympatickej sexy pastor v podání Johna Corbetta:) wow:) ()

E lan

Nevím nevím, váhám pořád mezi ** a ***, nicméně dá se na to dívat. Sem tam je příběh přitažený za vlasy, herecké výkony (kromě dětských rolí) jsou dost podprůměrné, přesto to není vyloženě špatný film. ()

josieaddms

Slabé, ale alespoň to mělo co říct. Příběh měl hlavu a patu, což je fakt u filmů tohoto typu neobvyklé. Zazářila tu vždy úžasná Joan Cusack a nebylo tu všechno až zas tak pitomé jak to klasicky bývá. aspoň ty děti byly dost vtipně zahrané a příjemně úsměvné. ()

Chamyl

Standardní vcelku příjemná "Hudsonovka" na deštivý večer. Není to žádná bomba a už vůbec to nepřináší nic nového, ale Kate je sympatická a svojí roli zvládá vcelku s přehledem, takže u mne za 50%. ()

filip289

Veľmi, veľmi slabé 3*, vlastne ani neviem prečo som nedal 2. Komédia to nieje vôbec, to skôr Rodinný. Kate Hudson som nikdy nemal rád a ani to po tomto filme nemienim meniť. Plusom filmu je luterán Corbett, aj ked nevyužitý, a taktiež celkom sympatickí detskí herci. ()

DadysGirl

Doják... Komplikovaná osobnost, komplikované vztahy... A jak se s tím smutná rodina popere? Není to žádný zázrak, je to prvoplánově sentimentální, ale mě se to líbí... ()

Jerris008

Film na mě působil jako antikoncepce. Když kariéristka, která se věnuje jen své práci a společenskému životu dostane do péče 3 děti různého věku, zdá se, že se to nedá zvládnout. Helena se touto zkušeností mění a dokazuje, že na to má. Nemám moc ráda, když se film zaměřuje jak na komedii tak na drama. Přijde mi to pak z obou stran neúplné, tady se to dalo ještě tak nějak snést, přesto z toho mám smíšené pocity. Kate Hudson a Joan Cusack mám ráda, takže jsem se mohla přiklonit k těm třem hvězdám ()

sara

Tak já jsem se skvěle bavila. Je to přesně ten typ filmu, který si pustím k večeru, když si potřebuji dobít baterky a bezstarostně se jím nechám unášet na romantické vlně. ()

Pimpy

Tohle, že natočil týpek co má na svědomí takovou pecku jako je Overboard? A tolik, mezi ženskejma, oblíbenou srágoru Pretty woman? Nenávidim komedie právě zrovna tohodle typu jako je Helenka, působí to na mě strašně nepřirozeně. ()

lobo87

Predvídateľné, obsahujúce asi všetky klišé žánru, ale napriek tomu príjemné, dobre obsadené, občas vtipné, občas dojímavé, poučné a s happy endom... 60% ()

Florentyna

Cože to nízký hodnocení? Jedna vtipná hláška za druhou! Dlouho jsem se u filmu tak od srdce nenasmála. Chytrý, vtipný, milý. ()