Spy Kids 3-D: Game Over

• Česko Spy Kids 3D: Konec hry (více)

Malý špion Juni Cortez natrvalo opustil OSS, organizaci sdružující všechny nadějné agenty jakéhokoliv věku. V současné době podniká na vlastní pěst jako soukromý detektiv. Není moc spokojen a moc se mu nedaří, ale o návratu do OSS nechce ani slyšet. Toto rozhodnutí však přehodnotí poté, co se dozví, že jeho sestra Carmen má velké potíže. Jako agentka OSS byla vyslána do kyberprostoru, aby ukončila nebezpečnou videohru jménem Game Over, kterou ovládá muž jménem Hračkář. Ten touží po vystoupení z kyberprostoru a ovládnutí všech dětí, čili celé budoucnosti lidstva. Carmen ve hře uvízla a už se nedokáže sama Hračkáři postavit. Juni neváhá a do kyberprostoru vyráží za ní ihned poté, co obdrží nutné informace k akci od manželů Gigglesových. Zpočátku má Juni ve hře jako nový hráč problémy, velmi brzy přichází o jeden z devíti životů. Navíc se dozví, že mu vyměřený čas pro záchranu sestry utíká rychleji, než předpokládal. Následně ale potkává uvnitř hry tři další hráče, kteří testovali jednu z verzí hry a poprosí je o pomoc. Ti mu poradí, že další kolo hry je na druhé straně Měsíce a tak se tam Juni nechá vystřelit. Na Měsíci obdrží zprávu z OSS, že si může vybrat jednoho člověka, který ho bude jako pomocník při hře doprovázet. Vybere si svého dědečka Valentina... (TV Prima)

Radiq odpad!

Líbí se mi, že si Sly umí ze sebe udělat srandu. Škoda, že není srandovní. Konečně se tam objevila i Salma Hayek, jak jsme u Rodrigueze zvyklí. Škoda, že tak trapná. A tak bych mohl pokračovat. Ty CGI efekty, to byla tragédie jak Číslovánky nebo něco. Nechápu to. Takovou sračku natočit. Je to opravdu jeden z nejhorších filmovejch zážitků, co jsem kdy zažil.... a přežil. Tak moc mě to znechutilo, že už ani nemám chuť to dál kritizovat. ()

ing.Frosty odpad!

Celkem mě zaráží kolik zde má tenhle film procent. Sice tam hraje Banderas, 4x Stallone, Clooney, Salma Hayek, Elijah Wood a mojí oblíbenci Paxton, Buscemi a Trejo. To ale nic nemění na tom, že to je největší sr**ka, co sem za poslední léta viděl (pravda neviděl sem Žraločáka a Lávovku). Sice sem se docela zasmál, ale spíš sem žasl co Rodriguez vyplodil za infantilní vylízanost. Těžko se věří tomu, že jeden člověk dokáže vytvořit filmy jako tohle a zároveň filmy jako Desperado nebo Planeta teror. ()

SniperG1

To zas byla ale hovadina !! Sice je to podáno jako plošinovka, ale byla to katastrofa !! A nechápu, že v takové sračce hrají výborní herci jako je Antonio Banderas, Salma Hayek, Sylvester Stallone a George Clooney. Viděno teda ve 2D, ale myslím, že by 3D můj názor nezměnilo...20% ()

Lachtaan

Původní dětská špionážní trilogie s dnes božsky krásnou Alexou Vega mě v dětství provázela léto co léto a v onu dobu vychytanou technologii jsem hltal s tekoucí slinou po bradě. Dvojka s ostrovem všemožných nemožných příšer rozhodně vévodí celé sérii, její rádoby důstojné zakončení jsem si užil na maximum a samozřejmě nejen jednou. Zlatá éra DVDček. ()

Ryuuhei

Když jsem na tento film hojně koukával v asi 11 letech, byl jsem z něj naprosto nadšen. Ani dnes nemohu říct, že by se jednalo vysloveně o špatný film. Ano, je to hovadina, stejně jako oba předešlé díly Spy Kids, ale jako dětský rádoby superhrdinský film, navíc zasazený do prostředí hry, funguje dobře. ()

lennyd

Juni Cortez (Daryl Sabara) poté, co opustil vody tajné služby, pracuje jako soukromý detektiv. Ale nastává okamžik, kdy jej tajná služba opět potřebuje - známý padouch Hračkář vyvinul super počítačovou hru, po které svět šílí. Ale nikdo netuší, že hraním této hry lidé ztrácejí svoji duši a zůstávají ve hře uvězněni navždy, a Hračkář je může snadno ovládat. Ve hře je také uvězněna Juniho sestra Carmen, a tak Juni dvakrát neváhá, a vrhá se do hry. Jediným jeho cílem je dostat se do páté úrovně a tam hru vypnout - ale času není mnoho ... Robert Rodriguez chtěl jít ve trojce Spy Kids ještě dál, a tak natočil plně animovaný film z "pozadí" počítačové hry. Nápad je to určitě originální a zajímavý, nicméně už to není ono. Ta "dětská bondovka", která připoutala k obrazovce a nepustila už je dávno fuč. Sice je to taky barevné a taky tam hrajou děcka, ale po většinu filmu jsem se úspěšně nudil - i když se pár zábavných míst taky našlo (například souboj robotů). Jinak si ve filmu zahráli opět všichni známí z předchozích dílů, ačkoliv jen na skok (Antonio Banderas, Carla Gugino, Danny Trejo) tak i několik nových tváří (hlavně Sylvester Stallone, ale i třeba Elijah Wood)... ()

uiu

Jedna hvězda za asi 10 sekund s Elijahem Woodem. Ta druhá shrnuje hloupoučký děj pro počítačem posedlé děti. ()

Compadre

Zakončení jedné z nejulítlejších filmových sérií všech dob. Nechápu jak může režisér jako Rodriguez prokládat akční nářezovky rodinnýma opičárnama jako je tahle. ()

Všivák

Tento film je tak blbý až neuvěřitelně blbý, že má své kouzlo. Zvlášť ohromí úžasné obsazení. Bill Paxton to v titulcích vystihl přesně. "Tohle mně může stát kariéru". ()

VanTom

Infantilní pitominka, která jasně cílí na specifické publikum (kluci a holky 5-8 let), proto se nedá jedním šmahem sepsout. Nevkusná přeplácanost, totální dějová zhůvěřilost, otravný 3D efekt neustále něco strkající do obličeje a triky horší PlayStationu 2 se dají přežít díky svižnému tempu, pár povedeným vtípkům a množství potrhlých nápadů a cameí (závěrečné defilé skoro všech z předchozích dílů). ()

nevermore

To přílišné zaměření jen na jedinou postavu Daryla Sabara to zabilo. Dementní dialogy v dementních situacích. "Dědo nechoď!" - smrt v očích, která trvala asi 3 vteřiny, protože vlastně jedinej děda to mohl zachránit, a tak. ()

KASUGI

Nebýt tenhle film s 3-D brýlemi, dal bych tak tři hvězdičky. Jinak se jedná úlet, ale pro mně jako pařana her vtipný a zábavný. Rodriguez asi někdy videohry hrál (viz videoherní slang a pravidla) + Sly v trojroli + můj první 3-D film v životě. ()

mirec88

Oproti prvým dvom dielom je to rapídny sklz dole. Bolo to nudné a celé také zvláštne. Plusy dávam len za výborné efekty, ktoré by v 3D museli byť úžasné a za vtipné úlohy aj predchádzajúcich zlosynov z minulých častí a vtipného Sylvestra Stalloneho a Georga Clooneyho. To potešilo. Škoda, Rodriguez to mohol ukončiť lepšie. ()

Jaro.Krafcik

Ako tak nízke hodnotenie, pri čsfd nečakané. Vôbec to nebolo tak zlé. Podľa mňa rovnako dobré ako všetky spy kids, štvorku už pozerať nebudem. Nebudú tam povôdní herci a je to ešte v horších číslach. Ak odpustíme pomerne slabé efekty a človek pri tom vypne tak sa aj zabaví. Prepojenie s videohrou je vždy dobrý nápad. Polovicu filmu som ale strávil s opravou mechaniky xboxu, ktorá stále odoláva. Aspoň ten Stallone vo filme potešil. 3* ()

Tretieho Conana natočí Rodriguez

Tretieho Conana natočí Rodriguez

01.05.2005

Scenárista a režisér John Milius, ktorý so Schwarzeneggerom nakrútil Barbara Conana, bol štúdiom Warner Bros nečakane vykopnutý z postu režiséra jeho tretieho pokračovania. Nahradiť ho má Robert… (více)

Star Wars budou 3-D!

Star Wars budou 3-D!

19.03.2005

George Lucas je tak velký fanda do 3-D technologií, že do nich plánuje remástrovat všechny díly svých Hvězdných válek. Jako první přijde na řadu Nová naděje, kterou by chtěl v nové podobě uvést při… (více)