Jeepers Creepers 2

• USA Jeepers Creepers 2 (více)

Jednou za 23 let se probudí zlo a 23 dní se krmí na lidech...
Parta teenagerů - basketbalistů a jejich trenéři se vracejí školním autobusem po odlehlé dálnici ze zápasu domů. Po cestě praskne pneumatika, autobus se stane nepojízdným a basketbalisté zůstanou odříznuti od civilizace. Blíží se noc a krvelačné monstrum se zrovna po 23 letech probudilo. A má hlad. Velký hlad... (vw.cobra)

C0r0ner

Vlastně ani nevím, proč jsem se na to díval. Je to to samé, akorát horší. A to o dost. Absolutní klasika hororu - banda mladých blbounů někde uprostřed ničeho a vzápětí je začne masakrovat příšera. Ta je opět velmi dobrá, ale už jsem jí jednou viděl, takže nic nového. Prostě absolutně zbytečný a ještě špatný film. 20% ()

dubinak

Začátek fajn, ale jakmile se dostávají ke slovu sportovci a obecně vždycky, když se do pokračování vloží přehršel postav, začíná děj tak nějak debilnatět. Náš starý dobrý vrahoun se předvádí možná až moc často a tím tak ubírá na kvalitě atmosférických hororových chvilek, které pak začínají být předvídatelnější a předvídatelnější. Nemůžu na to vyloženě naplivat, ale kvalita příběhu šla jasně dolů a tak v podstatě není nic jiného k hodnocení. ()

Fallen_One

Rozhodně slabší než jednička. Většina byli špatní herci. Atmosféra byla taktéž tatam. Ale šlo se na to dívat, i když to bylo zklamání. Jsem zvědavý na trojku. ()

Juto

Podstatne lepšie ako jeho predchodca, a to aj napriek tomu, že sa striktne drží žánrovo presne stanovených hraníc. 6/10 ()

emo

Oveľa slabšie než predchodca. Nebyť toho celkom cool konca, bolo by to na **. Pozrel som si to len pre zaujímavosť, ale druhýkrát to už nemusím... ()

fars

Nic moc strasidelny creeper, particka teenageru v plechovce nalozena ve vlastni stave, velke pole, silnice vedouci od nikudy nikam a nasrany farmar s hodne velkou harpunou. Divejte se na to s prateli, flaskou vodky a u kazde sceny hodte nejakou hlasku a mate solidni zabavu. Divejte se na to sami a moc nadseni urcite nebudete. Ale neurazi, toci se vetsi sracky. ()

Radiq odpad!

Nejlepší horor, co jsem kdy viděl. Většina herců nevypadala jak ze zvláštní školy a jejich chování bylo tak chytré, promyšlené. Monstrum bylo děsivě skutečné a lepší jsem ve filmu ještě neviděl. Rozplývám se nadšením. Děj byl tak nečekanej a reálnej, že jsem se opravdu bál. JEŽIŠ, já chtěl vlastně napsat: Největší sračkovitost, co jsem kdy viděl. Většina herců je asi ze zvláštní školy nebo aspoň jejich předci je stvořili s kozou. Chovali se jak banda blbů, co ani nechce přežít (což mi nakonec jako špatnej nápad nepřišlo). Při pohledu na monstrum jsem uchcával krystalky skalice modré, ale smíchy, ne hrůzou, protože to bylo asi křížený s okřídlenejma předkožkama. Je mi z takovejch kravin blbě. Děj by potřeboval jedinou věc - zrušit ho, protože jedině tak by se zbavil všech nelogičností a vyjebávek. Kdybych měl hlavu na závit, tak už bych byl bez ní, protože jsem nad tím pořád kroutil hlavou. Ach jo - jenom už né další díl!!! ()

filmmovier

Můj nejlepší kamarád je věcí jménem Jeepers Creepers naprosto nadšený a je to pro něj nejlepší hororová postava. Pro mě ne. To ale nic nemění na tom, že je to borec. A taky to nic nemění na tom, že jednička byla příjemná, napínavá a zábavná podívaná i když jen průměrná. U jedničky jsem měl strach (je to už dlouho, co jsem to viděl) ale dvojka byla ještě o stupeň horší. Dokonce byla tak pitomá, že mě ani Creeper nebavil. Herci byly dementní, příběh taky a atmosféra a napětí si daly dovolenou v háji. Ta hodina a tři čtvrtě pro mě byla utrpením. Jen ten konec byl luxusní... Ta dvojka byla tak blbá, že se nemůžu dočkat trojky. Ať se Creeper vrátí za 23 let, nebo radši ať zaspí. 45%. ()

Motinski odpad!

Seriózny odpad bez hororovej atmosféry a technicky nezvládnutý vôbec. Hlavný strašiak pôsobí viac vtipne ako keby mal strašiť. (čo bolo cítiť aj minule, ale nie až tak moc) Scenár je naivná blbosť čo sa hodí možno do nejakej epizódy Bojíte sa tmy. Aj tam som videl viac dielov s lepšou atmosférou ako tu. ()

LordSnape

Scénář má víc děr jak naše silnice první třídy. Salva mohl přijít s něčem lepším než jen nechat povraždit celý školní autobus. ()

adams89

Než jsem tento film viděl, tak jsem se podíval na jeden oficiální trailer. V něm jsem se dozvěděl, že podle kritiků se jedná o nejlepší horor za posledních 10 let a že originál překonává ve všech ohledech! Vážně by mě tedy zajímalo, kteří "kritici" si ten blábol vymysleli. Myslím si, že horor to ani tak není (aspoň já jsem se u něj nebál), jen je tam pár lekacích scén, ale to je vše. Oproti jedničce přibylo více akce, možná i napětí a co se opravdu povedlo, je hudba a vizuální stránka - tohle beru za velký plus. Ale celkově je to taková bezduchá vyvražďovačka s mizernými herci a ještě chudším příběhem. Moje výsledné hodnocení je ještě pořád slabých 50%, tedy stejně jako u jedničky. U filmu jsem se zase tak moc nenudil, ale nejsem si moc jistý, jestli se na něj ještě někdy chci podívat. Oba díly jsou pro moji osobu již pasé.50% ()

-dRaGoN-

nuda, s bandou basketbalistu a jednim autobusem by se dal natocit o dost lepsi film, doufam ze se nedockame jeste trojky. ()

Jazzzz

Kupodivu ještě trochu slabší než jednička. Partička lidí jede po jisté silnici v autobuse... Terorizuje je odporné monstrum, které je takřka nesmrtelné a veškeré části jeho těla jsou nahraditelné, stačí je jen sníst. Je libo hlavu? Stačí si vzít jinou... Opravdu celkém ubohé. ()

Micro41CZ odpad!

Ohm, ani hezká holka v hlavní roli jako v jedničce, ani hovno z bláta, jen čirá debilita, druhá půlka filmu už vyloženě bolela. ()

zdenny

Já fakt nevím, zda je dementnější jednička či dvojka. Neberu v potaz dobře mířené rány "jeho" hvězdicí, které byly vždy a v každém případě perfektně načasované - však byl z vesmíru ne?, kurva... Ale to připitomělé srovnání s Predátorem, které z filmu čišelo každým coulem - to si snad dělal pan režisér prdel! Predátor měřil své síly s profesionálními vojáky, ale tady tento nekňuba..? Parta dětí ze školy a holka ho propíchne kůlem jako by se nic nedělo. A to tato "kultovní" postava žije 1000 let. Z toho každých 23 se pěkně nažere. To nám dává tak 45 nažrání. Můžu snad opomenout sílu legend, které si lidé odpradávna vyprávějí? Vždy by na něj byli připraveni!!! To si pište pane režisére. Stvořil jste stvůru, kterou by si i ten ubohý Freddy dal jako předkrm. Navíc ta banalita se selekcí obětí. Kdyby se chytrák živil strachem jiných (jak bylo zmiňováno) a kdyby se před ním vyselektovaný nemohl v žádném případě ukrýt, proč si vybírá tak laciné oběti a nevleze třeba do města? Já vím, už by to nemělo atmosféru Kukuřičných dětí. ...Nebudu se dál rozepisovat nad touto ubohostí, ač hloupým filmům věnuji více prostoru než normálním - asi proto, že mám nutkání z lidí doslova vykopat přízemní myšlení. Jedna hvězda jen za ten satisfakční závěr. ...A stejně to už byla předzvěst "trojky"... až se ten idiot z vesmíru vzbudí ... určitě pan, co ho zabil ve "dvojce" netrefí. PS: Jo a ještě mě pořádně štve, že si ten křídlatý blbec vybral jako skoro první oběť řidičku autobusu - ona jediná, kromě vraha "křídlatého blbce", byla schopna skutečně racionálně uvažovat a snad i svézt příběh do trochu jiné, povzbudivější roviny. ()

darek kartac

Ve druhém díle se jedná spíše o vyvraždění ( snědení ) všech. To nemění nic na tom že je zábavný a baví mě se na něj koukat více než na ten první. ()