Molly Gunnové je právě 22 let. Je dcerou rockové legendy Tommyho Gunna. Rodiče jí tragicky zemřeli, když jí bylo necelých 9 let a od té doby žije z peněz, které jí rodiče zanechali. Molly nepracuje, je zhýčkaná, hodnotu peněz nezná. Na oslavě narozenin jí padne do oka Neal Fox, začínající zpěvák, který se však nechce vázat. Svůj život zcela zasvětil zpěvu a hraní a doufá, že prorazí ve světě šoubyznysu. Přesto s Molly odejde k ní domů, ale druhého dne jí poví, že pokračování nebude. Její způsob života ho skoro děsí. Není to však všechno, co Molly potká. Její účetní zmizí i s jejími penězi a Molly je na mizině. Musí dokonce opustit i byt, ve kterém skoro dvacet let žila. Zůstaly jí jen osobní věci a sbírka vzácných kytar po otci. Přestěhuje se ke své kamarádce Ingrid, ale ta trvá na tom, že si Molly musí najít práci, aby jí pomohla s placením nájmu. Po špatné zkušenosti v obchodním domě jí její kamarád Huey sežene práci u jeho šéfové Romy Schleinové jako chůva její osmileté dcery Ray. Romy nemá na dceru vůbec čas a její manžel leží v komatu v domácím ošetřování. Když se Molly s Ray seznámí, potkávají se dvě naprosto odlišné osobnosti. Molly, věkem dospělá, ale chováním dítě a Ray, dítě, které se chová jako dospělá. Ray je velmi upjatá, trochu hypochondrická, věnuje se baletu a poslouchá klasickou hudbu. Molly je její pravý opak. I když je Ray tak trochu nesnesitelná, Molly by ji ráda rozveselila. Všimla si, že Ray vůbec neukazuje žádné emoce, které by dívenka v jejím věku měla mít. Dokonce i ke stavu svého otce se vyjadřuje velmi věcně. Je to vlastně žijící mrtvola, která brzy zemře. Molly má práci, ale stále myslí na Neala. Neal si u ní zapomněl svou bundu, která mu přináší štěstí a chce ji zpět. Molly ji však ve své ztřeštěnosti zničí a pak ji upraví, aby ji Neal mohl dál nosit. Nealovi se to nelíbí, ale bundu si vezme. Molly zjistí, že Neal získal smlouvu na natáčení, spí s Romou a bundu si vzal na sebe na natáčení klipu, ke kterému ho inspirovala Molly. Molly je znechucená, a když se ještě navíc pohádá s Ingrid, musí se vystěhovat. Huey jí nabídne bydlení ve svém bytě a Molly ráda přijímá... (TV Prima)

DadysGirl

Když mě to hrozně dojalo... V tady uvedeném popisu je napsán opravdu celý příběh, tomu filmu jsem se dlouho vyhýbala jak čert kříži a nakonec i slzička ukápla... (což budu navžy zapírat :)) ()

amyth

Nevím proč né odpad ..... Locklear i Murphy jsou bez jakýchkoliv debat nejhorší produkt amerického filmového průmyslu - anorektičky bez špetky talentu které musely proležet desítky hodin kvůli každé roli. Epicky špatná herečka v epicky špatném filmu ()

Dinsberg

Některé memonety dobré, jiné trapné. Škoda malé souhry mezi hlavními hrdinkami, jejichž vztah měl táhnout film. ()

1mara2

Koukal jsem na to jenom kvuli Britanny a ta je taky jedinym důvodem, proč jsem tomu dal tak vysoký hodnocení. Byla to moje oblíbená herečka, budiž jí země lehká. ()

DandaPiper

Oblíbený dílko...a vlastně ani nevím proč. Vím jen, že vždycky když to běží v televizi, tak sedím, jako přibitej. A závěr je moc hezkej. ()

fimler

Tak po 4 letech se koukám znovu (předchozí komentář smazán). Musím říct, že ano je to průměrné, ale mě ten film dojímá jeho osobitým kouzlem, ke kterému na 100% přispívá hlavně a hlavně Dakota Fanning. Jestli nechcete nic náročného, žádnou Oskarovku a vlastně ani jakýkoliv dobrý rom-com tak tohle je perfektní film pro vás. 3 hvězdy je moc málo, 4 jsou odpovídající (samozřejmě to nejsou ty nejlepší 4 hvězdy). ()

paniColombova

První polovina mi přišla jako ulýtlej film, ale ke konci film nabral vážnější téma a v celku mě myšlenka filmu velice překvapila. Pěkné, ze života. ()

Mrenka

Pro mě má tenhle film nějaké zvláštní magické kouzlo, ač je to blbina, je to blbina mně velmi milá. A dakota je prostě dakota! ()

EmilyL.

Jedna hvězda za Dakotu Fanning, ale unylé xichta Brittany Murphy a minimálně divný scénář si mohli nechat od cesty. ()

breebee

Zprvu se mi to nějak nepozdávalo, především kvůli úděsnému slovenskému dabingu, později jsem ale začala chápat, že se nejedná o béčkovou komedii o rozmazlených děvčatech, jak by se mohlo zdát a začala se na film dívat trochu jinak. Asi to není něco, co bych musela vidět ještě jednou, ale 4* tomu upřít nemohu a to hned z několika důvodů. Za prvé ten úžasný styl alá osmdesátky, který zprvu vypadal docela lacině, se mi nakonec zalíbil. Za druhé jelikož jsem čekala něco zamilovaného, udělalo na mě více než velký dojem, že nedošlo k happyendovému polibku. Za třetí film není tak stupidní jak se na první pohled může zdát, ale to už je na každém z nás, co v něm vidí. Dakota Fanning je skutečně hvězda a Brittany Murphy měla nádherné oči, je jako Disneyovská princezna. ()

Margay

Bylo to milé, prosté a dá se nad tím i zamyslet. Moc nechápu negativní hodnocení, viděla jsem mnoho o dost hloupějších filmů. I proto dávám tu čtvrtou hvězdu, ačkoli si stojí někde mezi. ()