Wimbledon

• Velká Británie Wimbledon (více)

Tenisová kariéra smolaře Petera Colta se rychle blíží k neslavnému konci. Na poslední chvíli dostává divokou kartu na věhlasný šampionát ve Wimbledonu. V hotelu v Londýně mu dá recepční omylem jiný klíč a Peter se ocitne v luxusním apartmá, kde se právě sprchuje mladá naděje amerického tenisu, půvabná, ale také nadmíru energická a dravá hráčka Lizzie Bradburyová. Náhodné setkání těchto tenisových protipólů zažehne jiskru lásky. Rozvíjející se vztah i úspěchy na kurtu Peterovi dodají elán. Postupně se propracovává na přední místo a ocitá se blízko splnění svého životního snu - účasti v duelu o nejvyšší titul ve wimbledonském turnaji. (TV Nova)

Rathalos

Tak tato romanticka komedia ma dostala,velmi pekny film,Paul Bettany a Kirsten Dunst vytvorili super parik,ktorym to spolu neskutocne sekne a k tomu vsetkemu sportova tematika,konkretne tenisova,cize u mna za plny pocet bodov...:-) ()

Pingu

Nádhernej a velice, velice příjemnej a milej snímeček..... Krásná, roztomilá a sexy Kirsten, famózní Peter "Peter" Colt (.... i když, Peter by asi nevyhrál ani turnaj malé anglické vísky :o)) a pro milovníky Wimbledonského turnaje, jahod, šlehačky a šampaňského......je to útok přímo na srdce !!! ()

JimiH

Oddychovka, která se na nic nehraje. Romantická komedie s jasným a předvídatelným dějovým obloukem, která ale pobaví především svým britským humorem. Mimochodem jeden z filmů, který ukazuje komediální potenciál Jamese McAvoye. ()

Jerryy

Čekal jsem víc . Příběh byl průměrný což by se sice dalo u romantické komedie překousnout , ale zklamání z role Kirst Dunst , která byla občas pěkná mrcha bylo veliké . Taky tenisové rádoby triky byly spíš ke škodě , až jsem měl občas dojem že koukám na nějakou "úžasnou " detektívku němëcké tvorby na primě. Nooo a ten příšernej happy end ...... mám zrovna rád, takže aspoň to zlepšilo celkový dojem z filmu . ()

Barak

Paula Bettanyho nemusím a Kirsten Dunst to nezachrání. Na to, jak je tenis docela uspávající, tak v Loncrainoveově podání je sice o něco více akční, ale moc toho ze hry nemám, když sleduju akorát hráče máchající pálkou - výjimkou je poslední zápas, který byl výsledkem opravdu dobře odvedené práce. Vztah hlavních hrdinů je "nevěryhodný" a aby mě film zabavil, musí být dostatečně vtipný, což u Wimbledonu nehrozí.... ()

pepa3rd

Důkaz, že i na klasické a už tolikrát zfilmované romantické kostře s tradičním (předvídatelným) koncem, se dá stále postavit příběh, který jedním slovem prostě baví. ()

TMaR

Když překousnu své nesympatie ke Kirsten Dunst, musím se rozmýšlet mezi třemi a čtyřmi hvězdíïčkami, ale protože by mě před shlédnutím tohohle filmu nikdy nenapadlo, že by mě mohl takhle bavit něco, co se točí kolem sportu (a ještě k tomu se jedná o tenis), tak dám čtyři;) ()

parabellum

Nikdy jsem nefandil tenisu a už vůbec nesledoval ale musím uznat Wimbledon, mě skvěle pohltil svou atmosférou tenisových zápasů s přijemnou romantickou zápletkou. K. Dunst je přijemně potrhlá sportovkyně a P. Bettany je přijemnej tenisovej veterán s perfektním nadhledem. Skvěle jsem se u tohoto snímku bavil a ani jsem se nenadál už byl konec:)) Doporučuju všem zamilovaným párům:)) ()

muskcz

Paráda! Kirsten Dunst, romantika, senzační britský humor a ty tenisové zápasy natočené způsobem, který mě doslova přikoval k židli. Na obrazovce běží závěrečné titulky a já v návalu euforie nemohu hodnotit jinak než za plný počet. =) ()

Torgal

Príbeh neprekvapí, ale odohráva sa v atraktívnom prostredí najznámejšieho tenisového turnaja na svete a scenár ponúka veľmi dobré dialógy. Hrdinovia sú sympatický, tenisové zápasy sú tiež spracované na úrovni a z celého filmu vyžaruje dobrá nálada. Škoda trochu unáhleného záveru. 7+/10 ()

Jeand´Boa

Jasný důkaz toho, že i ve světe romantických komedií se může zrodit něco, co je vydařené...obzvláště sednou-li si k tomu Britové...jemný (ale povedený) humor s romantikou a sportem a samozřejmě s hlavním hrdinou je zde naprosto vydařenou kombinací... ()

Pekisan

Kedze to aj tak nikto necita, tak poviem len, ze porno uz nie je to co byvalo, ale happyendy vzdy potesia. Tak ako potesili v tomto filme. ()

Yomega

Příjemný romanťák na sobotní večer ve dvou:-) Některé akrobatické figury při zápasech jsou sice úsměvné, ale o to tady nejde. Bohatě to vynahrazuje ústřední dvojice, u které funguje chemie. A o to přece u tohoto filmu jde. Za mě silné tři a po čase se na to rád podívám znovu. ()

PEZ

Dokonaly obraz, skvele letne exterierove zabery plne zelene (najme pri sledovani Bluray) a dobri dvaja hlavni predstavitelia. Velmi dobry vyber hudby. Potesil aj britsky pristup k veci, ktory bol predsalen viac pri zemi, oproti tomu ako to byva v americkych filmoch. No chybala tomu stava, nieco naviac. Navyse zaver bol tuctovy, nevyvolal u mna ziadne emocie. Skoda, Wimbledon mal na viac. 7/10 ()

Zemřel herec Bernard Hill

Zemřel herec Bernard Hill