Byl jednou jeden... život

• Francie Il était une fois... la vie (více)

Epizody(26)

Zveme vás na dobrodružný výlet za poznáním lidského těla. V tomhle animovaném seriálu se dozvíte, jak fungují buňky, srdce, mozek a všechny další tělesné orgány. (Netflix)

Anderton

Bavilo ma to z hľadiska príbehov, z hľadiska animácie a z hľadiska edukatívneho. Škoda, že som odvtedy všetky informácie o našom tele, podané v tomto seriáli zabudol. Teda niečo ešte viem....ale nie z tohto seriálu, ani zo školy. A zase musím skonštatovať, že sme to pozerali všetci a každému sa to páčilo. ()

Carol Pifková

Nejak moc som túto poučnú rozprávku nežrala, ale keď to bolo v telke celkom rada som si to pozrela. Škoda, že niečo takéto nie je o dinosauroch. ()

MikeCool

TV-seriál. Seriálová animovaná učebnice (nejen) pro nejmenší o tom jak vlastně lidské tělo funguje. Mnoho informací ohledně biologie člověka jsem čerpal právě z tohoto seriálu. Rád vzpomínám na chvíle na základní škole a hodiny biologie s následným promítáním tohoto poučného "seriálu", ach kde jsou ty časy. | Průměr všech 26. epizod: 80% (4*) | ()

Kothy

Neskutečně promakaný animovaný francouzský seriál o lidském těle, který jsem jako malý rád sledoval. ()

Sašenka165

Je docela zajímavé, že v nepřeberném množství seriálů o lidském těle, mi nejvíc dal právě tenhle krásný kreslený. Je vtipný, nenásilně poučný a vždycky víte, kdo je tam špatný a kdo zlý. Pro děti ideální, pro dospělé příjemná zábava. ()

Slartibarkfast

Nádherný dokumentární seriál pro nejmenší, ale i pro odrostlejší jedince, kteří z nostalgie zavzpomínají na mladická léta strávená ve společnosti červených krvinek, bacilů, leukocytů a spoustou dalších hrdinů v našem těle. Postupně se tu dozvíme o fungování celého lidského organismu. Jedinečné a nezapomenutelné. 95% ()

Tomco

Pre mňa ako malého chlapca atraktívne na pohľad a zábavu, fascinujúce a samozrejme neskutočne poučné. Nepoznám nikoho, zhruba, v mojom veku, kto by nemal taký istý názor. ()

jarous

Pořád to má dětem co nabídnout, srozumitelně vysvětlený zrod člověka, moc pěkně udělaný seriál. Koloběh života a co všechno je k tomu zapotřebí. :-) ()

klerik

Všetci tu zrejme vedia, akým bol tento seriál prelomom v televíznom animovanom svete. Čo sa týka jeho náučnosti a akčnej formy podania, ostane zrejme neprekonaný... ()

Lenny.M

Pravidelně jsme sledovali ve škole a můžu říct, že je to úžasná pomůcka při (nejenom) učení. Nicméně mě všechny série "Byl jednou jeden..." baví i mimo školu. ()

SeBig

Aneb zábavnější cesta jak se něčemu přiučit. Cenim takovýhle poučný seriály, který vysvětlí a ješte vás to i baví. ()

heyda

Naučný seriál pro děti, jak má být. Nějak se ty naše děcka musí naučit, co je zdravé pro srdce, pro ledviny apod., takže velká pochvala do Francie nejen této bio-medicínské sérii. ()

Rudý Baron, Geronimo a Zlatý Míč

Rudý Baron, Geronimo a Zlatý Míč