Píše se rok 1940. Hitler dobývá Evropu. A ve Spojených státech se snaží sekretářka dobýt srdce svého nadřízeného, právníka Eda. Díky podivným služebním cestám šéfa ale začíná tušit, že něco není v pořádku. A skutečně - Američané vstupují do války a Ed se přiznává, že je špiónem, pracujícím v Německu pro americkou vládu. Když je potřeba dalšího agenta, bývalá sekretářka ochotně nabídne své služby. (Guild Home Video)

Warapeidza

Slušné strávené televizní odpoledne. Nic víc, nic míň... Hlavní postavy potěší, s ostatními je to už horší, pár logických přehmatů se bohužel dá také najít (hlavně záverečná scéna přechodu hranice je fakt divná), ale budiž... ()

komando20

Pre mna je tento film velký ale ozaj velkým sklamanim hlavne aj kvoli Melanie Griffitovej ved ta vobec nevie hrat, celý film bola uplne otrasna ledva som to to dopozeral. Myslel som si že Michael v 90 rokch hral len v dobrých filmoch ale omyl tento film je slabota a to velka romanticka blbost!!! ()

jurajpower odpad!

Toľko tragédie vo vojnových rokoch, toľko pohnutých osudov a ONI si musia vymyslieť skoro všetko a natlačiť to do 127 minút. Musí to byť Thriller / Drama / Romantický / Vojnový / a samozrejme s dobrým koncom vyšponovaným do posledných sekúnd so šľahačkou a čerešničkou na konci. Musím uznať, že v roku 1988, ak by to dovtedy stihli natočiť, by som to pozrel aj na čiernobielom televízore a s poľským dabingom. Bol by som vo vytržení, no na rok 1992 je to námet bez reálneho podkladu a smutný dozvuk studenej vojny. ()

coulismoulis

Muhaha, to byla ale vystavni volovina, ale zas ty absurdity a la nemy vyslouzilec Douglas, Griffith s rodilym prizvukem a nazi capo di tutti capi Neeson tomu dodaly tu spravnou stavu na americky bijak na nedelni odpoledne. Jinak musim hodnotit kladne (pojetim, ne charakterem;) postavu Richardson, nez teda na konci sklouzla do klise, herecky to kazdopadne davala nejvic ze vsech. ()

luciluci

Chvílami tak naivné, že sa až divím, že sa na to Douglas upísal. Príbeh je v podstate jedno velké klišé, takže ničím neprekvapí a človek po celú dobu vie, čo bude nasledovať. Scenár akoby vyliaty z pera Rosamunde Pillcerovej, Daniely Steelovej, či inej podobnej autorky ružových románov. Herecký výkon Melanie Griffih je dosť slabý. ()

voltamper

Nemám rád Melanie Griffith, ale toto je už druhý film (po Mulhollad Falls), kde mi nevadila. Nebolo to ani tak ňou samotnou, ale skôr kvalitou snímku. Veľmi dobrá atmosféra, veľmi dobrý príbeh, veľmi dobre sa na to pozeralo. Od začiatku do konca. A Michael Douglas ako vždy výborný. ()

vinson003

Nechápu, jak tento film může být v modrých číslech. Melanie s Michaelem a Liamem zde nabízejí napětí, romanci a dobrodružství a samozřejmě své bezchybné výkony. Celé to vrcholí v Německu, kdy napětí graduje a vy na gauči řinčíte blahem: takovej biják má přesně být. Málokterý špionážní film (neviděl jsem jich moc :) vám nabídne takhle dobře vykonstruovanou jednohubku, která se vám zařeže pod kůži a vy si ji dáte v tv klidně za pár let znovu, protože vás postavy uhranou. Nejlepší výkon Melanie v kariéře myslim. PS - ta koncovka na hranicích trošku nadsázka, nicméně vyváženo srdíčkem na konci, kdy ani jedno oko nezůstává suché. ()

arit

Romance o špionech. Zvučná jména dělají co mají udělat ale naivitu a hloupost samotného vyprávění tím nemohou nijak zachránit. Jako love story špatný, jako válečný film směšný. ()