Grindhouse: Machete

Celý film 1

Ušili na něj boudu, on však vyvázl a vydal se cestou zběsilé pomsty, kde není místo pro slitování, ale pouze pro utrpení, nářek, bolest a ještě dvakrát utrpení. Zanechává za sebou hromady zohavených těl padouchů a jediné, co dokáže vnímat, je hřejivý pocit zadostiučinění a poctivě odvedené práce...
"Vy*ebali s nesprávným Mexikáncem!" (havLord)

lesumir

Pokud film vznikne, máme se na co těšit. Pokud ne, bude to škoda... pod rukama RT mohl vzniknout další masakr v jejich stylu. Nadupaná záležitost, Danny Trejo je fakt machr :) ()

Deimos

KINO/YouTube/// Obsazení 10/10 Děj 10/10 Hudba 6/10 Efekty 8/10/// +Danny Trejo jako Machete, úžasně zpracovaný trailer(po dějové stránce), vydařená akce a cool záběry -možná příliš stylizované, nečistý obraz, slabší hudba v traileru/// Smekám. Jako Trailer vydařené. Jako FAKE trailer zábavné. A při představě na film mi začíná svrbět mačeta. Jestli tu do roka a do dne nebude!!/// Celkem 88%/// ()

HAL

(hodnocení fake traileru) Rozhodně nejlepší ze všech fake trailerů v rámci Grindhouse a taky jediný který bych opravdu chtěl vidět natočený jako celovečerní film. ()

kingik odpad!

Robert Rodriguez a brak. To je spojení, které už unavuje. Umí ten chlap něco jiného?! Pak má ještě pitominky pro děti. Třeba romanci bych si od něj dal, cokoliv, v čem nebude hrát stejná sorta herců-oblíbenců, třeba klidně remake české Popelky, spinoff Instiktů Jaromíra Soukupa, reboot Života na zámku, prostě něco odlišného od kolovrátkových a jednostrunných výtvorů. Danny Trejo, super cool, to už víme, že je, akorát na něj přijde do kina rodinka myší, co v tom kině přebývá, a netopýři, kteří sem přišli přečkat zimní období. Ne, už nestojím o tenhle pitomý škvár. Chce to změnu tvorby. Takhle se zaseknout nemá smysl. Nezbývá mně než to poslat do kytek. 0/10 ()

dzej dzej

Nadupaný fiktivní trailer na mechíko snímek o machopomstě jednoho hodně nasraného cabróna. Coňo chica, es muy escabroso! ()

Kothy

Fiktivní trailer na akční film od Roberta Rodrigueze s Dannym Trejem, u kterého nikdo nečekal, že ho vážně natočí. :D ()

Fingon

Jeden ze dvou trailerů na filmy z projektu Grindhouse, které bych opravdu rád viděl. Tím druhým jsou Werewolf women of the SS. ()

Tomco

Mám chuť zobudiť sa v roku 1990 a z fotrovho perináka vedľa troch posledných čísel tabu nájsť tento trailer v podobe filmu na VHSke od Intersonicu. Následných päť rokov by som si želal, aby som mal prezývku Mačeta. Stačilo by ale aj Danny Trejo. ()

Bachy

Nápad dobrý, ale až tak extra vtipné to rozhodně nebylo. Kam se Mačeták hrabe například na Stillerova Pařáka 6. ()

klerik

Grindhouse Ono to už trailerom na (kedysi jeden projekt) GRINDHOUSE dodávalo šťavu. Samostatne má ukážka menší účinok, ale Trejo je vždy fajn... a vo forme... ()