Ve chvíli, kdy Maddie (Lawrence) hrozí ztráta rodného domu, narazí na lákavou pracovní nabídku: bohatí úzkostní rodiče hledají někoho, kdo by se „dal dohromady“ s jejich devatenáctiletým synem Percym, než začne studovat na vysoké. Maddie však ke svému překvapení brzy zjistí, že u podivína Percyho není nic jisté. (Falcon)

angel74

Konečně někdo natočil komedii, která nemá stokrát omílanou zápletku. Třebaže je založena na skutečném inzerátu z Craigslistu, působí dost nepravděpodobně, z čehož ovšem pramení celá řada úsměvných situací. Chlapi budou nejspíš obdivovat vnady Jennifer Lawrence, zatímco mě nejvíce zaujal talentovaný Andrew Barth Feldman v roli nezkušeného mladíka Percyho, jenž se snaží vymanit z područí svých rodičů. Za skvělý bonus se dá jistě označit hudební složka filmu, v níž dominuje píseň Maneater v nezaměnitelném podání Andrewa. (70%) ()

BoXBe

Bezproblémová pohodovka se spoustou legrace od první minuty, která není prvoplánová a primitivní. Jede kupředu s vkusným soundtrackem, krásnou a "svůdnou" Jennifer a vrcholnou scénou u piana, která, přiznám se, zastihla mě na něco tak dramaturgicky vymakaného, nepřipraveného, a dala tomu o level vyšší úroveň. Pretty Woman 2, jen v trochu jiném gardu, co se toho líhnutí ze skořápky týče. Palec nahoru. ()

Deyw

Jakoze hodne dobra komedie..jak je tam sla zpraskat bylo top.. i ten klucina nebyl uplne blbej a dialogy bavili...jo uzil jsem si to a je to hodne vpohode komedie..ke konci emoce, me jako nulu to privadelo do varu, protoze tohle ziju tak vim jaky to je kurva..davam 3/5 👍 ()

sir-dave

Pohodová feel-good komedie, které se už tak moc nevidí, nebo na ně nemám štěstí. Jednoduchou zápletku vykompenzuje chemie mezi kočkou Maddie a tragickým Percym. Neskutečně dost vtipných hlášek a scénka, kdy se nahatá Jennifer Lawrence pere na pláži, tak to byl úlet, měl jsem dost, to se nezažije ani v Prcičkách. ()

CatcherBlock

Vynikající komedie, kde excelují oba dva hlavní herci. Je to vtipné, svižné, neotřelé a zábavné. Zhruba po hodině tomu trochu dojde dech, ale konec opět velmi dobrý. Perfektní pojetí, které osloví jak dnešní mladou generaci, tak starší generaci 50+..... Matthew Broderick tady vypadá hrozně legračně ()

viperDavid

Když jsem viděl Jennifer nahou, přišlo mírné zklamání. Ta bohyně není tak úplně bohyně. Spíš je to bobr převlečený za bohyni. No jasně nevěřím, že v reálu tak má takový porost, ale ani prsa najsou tak dokonalé, jak by člověk čekal. Jo a k filmu, až na píseň v restauraci celkem průměrný snímek, který ale nad míru pobavil, takže musím hodnit kladně. ()

Johnny.ARN

Nebudeme si klamať, scéna na pláži je za dve hviezdy. Konečne sa vyzliekla! Malo to vtipné momenty, vyhlo sa to zlému humoru, inak je to ale stokrát prevarený príbeh, bez prekvapenia. 3 z 5 ()

Lachtaan

Jennifer Lawrence se vrací skrze sice viditelnější kousek, ale stále dost nízko pod standardy, které si začala budovat v Hollywoodu před deseti lety. Přesto se na tuhle místy až ujetou roli překvapivě dost hodí, svým stále velmi půvabným lookem naláká nejednoho diváka a dokáže nám, že tenhle typ komedií umí být svěží i v době, kdy už vůbec není in. Jen to samozřejmě musí obsáhnout pár naprosto stupidních momentů (ničení aut), díky nimž nemůžu jít s hodnocením výš. [viděno na HBO Max 15.2.2024] ()

oveckaoa

Chtěl jsem na to jít do kina bohužel to dávaly jen jeden den v týdnu a zrovna ve všední kdy jsem v práci tak to padlo s odstupem času jsem za to i rád. V roce 2006 někdo natočil Lemru Línou Lemra líná (2006) byl to film o dospělém chlápkovi co žil u rodičů a ty rodiče si najaly za peníze ženskou , aby ho vylákala od nich ona se do něj, ale zamilovala tady si někdo řekl, že udělá to samé jen změní dospělého syna na 19 letého kluka co jde na vysokou a místo za peníze to dělá zde ženská za auto . Tudíž ženská co jí hrozí odebrání baráku a auta  dostane šanci vše do měsíce splatit jinak o to přijde ona hledá jak to splatit a najde inzerát kde rodiče nabízí auto za to , že jejich syna vytáhne ven a ukáže mu jak se bavit do doby než nastoupí na výšku. Bohužel všechny vtipné scény jsou v trailerech a jediná scéna co stojí za zmínku je ta na té pláži navíc zhruba v 70 minutě tomu dojde dech ten kluk to zjistí a ten film to pohřbí úplně jelikož pak to stojí na místě až do konce.  Jako komedie to selhává jako romantický je to divné, když 32 letá ženská chodí všude s 19 letým ocasem navíc vypadá jak jeho máma. Jedna hvězda za  tu scénu na pláži a druhá za Jennifer jinak tam není co chválit. 40 procent P.s. v zajímavostech se píše, že tu scénu na pláži hrála opravdu Jennifer přesto se tu najde několik blbečků co se ptá  zda tam byla opravdu ona možná by to chtělo umět číst. ()

elanius

(61/2023) / Išiel som do toho len/hlavne kvôli Lawrencke a nakoniec sa to iba vďaka nej aj dalo dopozerať. Čakal som trochu trefnejší a vtipnejší scenár. Zostalo to tak niekde pred hranicou kvalitnej feel-good záležitosti, škoda tej ťažkopádnosti. (6/10) ()

hroubek

Dost mi to sedlo. Režisér Gene Stupnitsky mi předvedl, že umí pracovat s komediálním žánrem ve svém předchozím snímku. A teď mi to u Nic ve zlým potvrdil. Stupnitsky se rozhodl s Johnem Phillipsem, že ke příběhu přistoupí zajímavějším způsobem a pojmout to trochu jinak. Osobně jsem si film to díky tomu, že to není čistokrevná komedie užil o trochu více, než jsem po ukázkách čekal. Stupnitsky a Phillips napsali zajímavé a nosné postavy, které mají více vrstev, než se na první pohled. Další věc, co se povedlo je obsazení. Jennifer Lawrence je v této roli parádní. Lawrence svou postavu pojala velmi dobře a vývoj její postavy je příjemně uvěřitelný. Andrew Barth Feldman zvládl svou roli s přehledem a s Lawrence mají výbornou chemii. Díky tomu jejich vztah a přátelství funguje moc hezky. Film má hodně zábavné momenty, ale ty dramatické fungují o  dost lépe. Nic ve zlém je dobrý film, který mi sedl. ()

JohnSmith

Nebyla to úplně špatně komedie, ale místy mi to přišlo přes čáru, zvlášť co se Lawrence týče. Jinak klasický formát s klasickým koncem. Nic převratného ale neurazí. ()

Sany33

Príbeh: Spoznávame mladú Maddie, ktorú postihla povedzme že, finančná kríza a potrebuje rýchlo splašiť peniaze aby jej nezobrali dom po mame. Nájde inzerát kde rodičia hľadajú partnerku svojmu synovi aby sa spoznal s dievčaťom, ešte než pôjde na vysokú. Herecké obsadenie: Prvý film kde sa mi Jennifer Lawrence zdala neskutočne sexi - asi je to tou postavou mrchy. Prevedenie: Komédia balansujúca na prahu znesiteľného humoru a trápnosti. Občas je to zdatne prestrelené a v tejto rovine to už nie je moc vtipné. Na druhej strane odhalili donaha jednu z naj sexi žien sveta podľa časopisu People a tak si film zaslúži aspoň malé bezvýznamné plus. Pocity: Vo finále som bol z príbehu viac smutný čo neviem či bol práve zámer produkcie. Pridaná hodnota: Bláznivá komédia s dobrým obsadením. 60% ()

fabecc1222

Nic ve zlým v době premiéry vyvolalo docela haló a po delší době se zas muselo v žebříčcích zaměřovat i na čistokrevnou komedii, ať už díky námětu, přítomnosti nebývale sexy Jennifer Lawrence, obohacenou ještě o MILF efekt, či o absťáku diváků po tomto žánru. Nakonec je výsledek vesměs rutinní, problémem je asi až příliš snadně odhadnutelný děj, kdy jedntotlivé kroky jsou snadno odhadnutelné a dějové zvraty průhledné. Ale u komedie čert to vem, tam se stejně říká, že důležité je se zasmát. Je fakt, že některé fóry se povedli, chemie mezi hlavní dvojicí funguje ,ale není to nic, z  čeho byste se posadili na zadek. Na ten vás pak možná posadí kompletně (ne)svlečená Jennifer, na které uvidíte kouzla všech dnešních digitálních tvůrců, a co dokážou odmalovat a domalovat. ()

jefff

Po delší době komedie, která mě fakt bavila. A je hrozná škoda, že někdy v poslední třetině se scénárista zasekl a nedokázal příběh vést nějak zábavněji. Navíc když se jedná o humorné momenty, tak film funguje skvěle a ani to nemusí být ty erkové. Ale když se snaží být vztahovým dramatem, tak tam schopnosti napsat a natočit fungující drama naráží na své limity. Lawrence role sedla, byť bych si ji uměl představit i lépe zahranou - Lawrence působí až moc sebejistě a zdá se mi, že každou další rolí jsou její schopnosti omezenější, než aby tomu bylo naopak. Celkově jsem se bavil a po dlouhé době mě překvapil Broderick, kterého už jsem v kině asi nečekal. ()

Hollohlaway

Celkem příjemně střelená komedie, i solidně vtipná. Jennifer Lawrence je docela dobrá, sice ze začátku tak divně komunikuje a blbne, aby vzápětí zcela vážně něco řešila, tohle střídání poloh mi trochu drhlo. Ale jinak jsou postavy fajn, i ten kluk byl sympaťák. A ty mladý smradi na večírku byli na facku, to jsem jí fakt chápal. Nějak je poslední dobou málo komedií, tak aspoň tohle nebylo zlý. ()

MichelSmith

Podobne len mužne som vyzeral aj ja,teda než sa zo mňa stal metrosexuál,stav mysle nezastavíš.Jennifer opäť potvrdzuje že zväčšenie poprsia aj ked po vodnej scéne to tipujem skôr na podprsenku jej pridalo na kvalite a hrá ako z partesu,no predsa len je to komedia takže sa pobavia hlavne tí ktorý od fylmografie vela neočakávajú,alebo tí ktorý čakajú komédiu! ()

blackkocour

Bloncce, které pomalu odzvonilo a tahá na rakev, protože ženy do 35 let už odumírají kusy šarmu a šukatelnosti, a nezbyde jim nic než se spokojit s tlupou hladových vlků, aby jím zpářili poslední chlup na bobrovi (kvůli němu tu jebete 70%, right?). Lawrence (vizáž už připomíná tuleně Amy Schumacher) sice dostala roli blondýnky, která se nějak zapomněla asi ve svých 21 letech, a myslí si, že je stále žhavé zboží v regálech, ale musel přijít panicský klučina, aby jí přistřihl vrásky arogance. Překvapivě nefekální a lehce netrapná romantická taškařice, jen stále nechápu kulturu, proč by panicové měli být uznávani, a dělat z nich hned citlivé osoby, co poslouchají Passenger, popijí Earla Greye a chovají doma kačenky. Někteří jsou holt takový kreténi, kteří nevědí jak na ženy. ()