Critters se vracejí v supernapínavém sci-fi vesmírném dobrodružství! Tentokrát to ale nejsou obyčejní Critters – jedná se o speciální druh geneticky zkonstruovaných mutantů, kteří byli stvořeni, aby převzali vládu nad vesmírem. Tentokrát jsou lačni dobýt galaxii a zvláštní chuť mají na lidstvo, které je mimo tento svět. Přidejte se k majitelům oscarových nominací Angele Bassett (nejlepší herečka, Tina Turner, 1993) a Bradu Dourifovi (Pán prstenů: Dvě věže, nejlepší herec ve vedlejší roli, Přelet nad kukaččím hnízdem, 1975), Donu Keithovi Opperovi a Terrenci Mannovi, kteří se vracejí ke svým populárním rolím, a bojují o přežití proti Critters, nukleární zkáze a o osud vesmíru! (Magic Box)

70s80s90s

Prazdnota hlbokeho vesmiru. Diel odohravajuci sa na kozmickej lodi je jeden z mojich oblubenych scifi. Bizarnosti ako kozmicka lekaren a narkomansky clen posadky. Super cz dabing a vyborny zaver. Piata* z nostalgie. ()

SNCIS

"Víš jak vypadají piraně? Tak přesně tak nevypadají, ale hladový jsou stejně." Zakončení série o masožravých černých potvůrkách. Znovu je hlavní postava outsider Charlie, ale jinak nezůstal kámen na kameni. Odehrává se to na vesmírné lodi, kde mi padla do oka jen čokoládová kráska. Interiér lodi nám jasně říká, že jde o béčko. Scénář zase, že je to kravina. Obojí bych tomu odpustil, kdybych se nějakým způsobem bavil. Bohužel nebylo to zábavné či jiným způsobem zajímavé. - 10%. ()

serbero odpad!

Smiešna napodobenina votrelca. Prvú hodinu to nemalo s critters nič spoločne. Len riešili niečo s vesmirnou stanicou, loďou a podobne nepodstatne veci. To čo bolo na critters dobre boli vtipne scénky , ktoré už v treťom pokračovani vymyzli , no tu ich vôbec nenajdeme. Je to uplne bezduche. ()