poster

Krokodýl Dundee 2

 • Austrálie

  'Crocodile' Dundee 2

 • Slovensko

  Krokodíl Dundee 2

Akční / Dobrodružný / Komedie

Austrálie / USA, 1988, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • zigy
  *****

  Kultovní věc - Mick si maže na chleba kolumbijskou mafii nejdřív v NY a pak i doma v buši. Spousta skvělých fórů (sebevrah na mrakodrapu, Japonci v metru např.) a pro mě úžasně pozitivně působící hudba, a jako třešnička závěr se záměnou obleků, u které nejdřív nedýcháte a pak brečíte dojetím, že to dobře dopadlo. Pokud tohle strkáte do modrých čísel, posílám na vás Donkeyho.(16.7.2019)

 • predators
  *****

  Ikdyž druhý, stále si drží svou laťku zábavy hodně vysoko. Stále jsou tu pastičky a hříčky, kterými P. Hogan postupně "odstraňuje" své pronásledovatele. Mickovo charizma neuvadlo a my můžeme být jen rádi, že se opět skvěle bavíme. Zajímavosti: Během telefonátu s křovákem měl Dundee 3 nepřijaté hovory od Sue. / Rukojmí, jež byli drženi a popichováni jedním z křováků, byli nakonec snědeni. Tato scéna byla ovšem, kvůli své brutalitě vystřižena... :-) 80%(3.1.2009)

 • filmmovier
  ****

  Jen o něco slabší než jednička, která je prostě nejlepší. Vtipy ztrácejí na síle ale pořád jde o vážně dobrou zábavu a slušně se pobavíte. Paul HOgan opět nepřekonán niký ve svém okolí... Je pravda, že New Yorská část trochu nudí, zato ta druhá polovina v buši je naprosto bez chyby. A když porovnám s trojkou, toto se drží velmi slušné kvality. Je tu originální dobrodružství, vtip i akce a to já rád a proto jsem nebyl zklamaný. 70%.(25.2.2012)

 • MickeyStuma
  ****

  Sequel příhod Mickea Dundeeho a Sue Charltonové přirozeně pokračuje v New Yorku, ale po tom, co se naskytne velmi vážný problém, jsou nuceni se vrátit do Austrálie. A tak je příběh opět rozdělen na dvě poloviny. První odehrávající se v New Yorku, druhá právě v tý Austrálii. Tento snímek je přirozeně oproti tomu předchozímu zcela jiný, byť to zpočátku ani tak nevypadá. Opět je tu snůška příjemného humoru s dobrou náladou, která se však změní ve vážnost. Je to zkrátka daleko akčnější a dobrodružnější, tudíž s předchozím snímkem naprosto nesrovnatelné. A je to dobře, neboť tu alespoň nejsou žádné ambice něco vykrádat. Svůj humor to však samozřejmě neztrácí, což při vážných momentech velmi odlehčuje. Pokračování se tedy povedlo a Paul Hogan spolupracující i na scénáři může být na tuto postavu náležitě hrdý.(3.12.2015)

 • Torgal
  **

  Jednotku som videl tak dávno, že si už na nič z nej nepamätám, no toto bola celkom slabota. Dundeeho potenciál v Amerike bol z väčšej časti premrhaný a zúfalí tvorcovia sa museli v druhej polovici vrátiť do Austrálie. Postavenie deja okolo konfliktu s narkobarónom mi s ohľadom na žáner neprišlo veľmi šťastné a nevtipnej hlušiny tam bolo viac než by sa patrilo. Zúčtovanie s bandou zlosynov v buši bolo potom už len úsmevné takým tým smutným spôsobom. 5/10(2.7.2020)

 • - Soukromý letoun Luise Rica (Hechter Ubarry) je Cessna 500 Citation I. (Foxhound#1)

 • - Stephen Root v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)