Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V luxusním karlovarském hotelu se najde prst v polévce a mrtvola kuchaře v popelnici. Hlavní podezřelý z dávno odloženého případu se náhle objeví v Praze. Dítě musí hrát vysokou hru. (Česká televize)

Recenze (31)

carl.oesch 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hodně dobrej díl. Zatím asi životní role ŠTěpána Benoniho a vůbec dobrý casting i ostatní herci. A hotel Pupp ve Varech byl dobré "jeviště" story...koukám, že na rozdíl od Kriminálky Anděl, Modravy i Specialistů je tady hodnocení trochu výš, ale proti tomu nic nemám. Marika Šopošská má roli, kde konečně nahraje naivku nebo blbku a vede si docela dobře. Spokojenost. ()

Winster 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Faberovou bych doma nechtel ani zadarmo, jeji neustale otravenej ksicht a trapny kecy jsou fakt paradni. Vecerni sledovani televize by melo bavit, drama sokovat atd. Ale proc nekdo vytvori postavu, ktera cuci jak chleba z tasky? Jinak je to takove nijake, proste se nekam jezdi, neco se resi obcas hrozne artovej zaber...atd. Hanzlik se tam chudak potácí a tema vysetrovani je zase jeden z konicku dítěte, takze priste cekejte dil jak nekdo ukradl klobasu z lednicky. Dítě a jeho projev v dřívějším díle, že nikdy nenosí zbraň ale jako že fakt nikdy a aha? Neustale to stopuju..../ ()

Reklama

Šimpy 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mě tohle celkem sedí. "Chtěl jsem hrstkovou polévku a ne prstovou". :-D Prst v boršci taky dobrý. :-D A pobavilo mě, že jsme okamžitě poznal exteriér hotelu ze Sváti Kuřátka, aniž bych v tu chvíli věděl, že se jedná o hotel Pupp. :-D A ještě je možné si povšimnout mrkající mrtvoly Jeřábka v kontejneru. :-D ()

Pepi74 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Znělka jako by v příštích minutách měli odhalit definitivně kdo zastřelil Kennedyho a pak případ, který mi připomíná Malý Pitaval. S tím rozdílem, že tenkrát jsem jim to věřil. Tady je to vlastně všechno jedno a vyšetřování je jen taková ta nuda co se musí udělat. A mimochodem, proč musí všichni kriminalisté chodit oblíkaní jak bezdomovci? Vím, že Cybill Shepherd (ano nebyla to policajtka ale detektivka) z Měsíčního svitu se asi už nikdy nevrátí, ale proč se musí každá žena v současných kriminálkách oblékat do strašných hadrů, na každého neustále štěkat jako by měla své dny celý měsíc? ()

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Čím dál lepší. Detektivní případ je v pohodě, takové to klasické pátrání, sem tam krok vedle, ale nakonec to zvládnou bez obtíží vyřešit. Ale těch vtípků, které v tomto díle jsou, je spousta a jsou parádní. Fáberová je čím dál "zkaženější", Dítě čím dál vtipnější a postava Jaromíra Hanzlíka je sice dost tupá, ale aspoň to fádní vyšetřování rozbije. Jo jo, jde to dobrým směrem. A pařížák bych si dal hned. ()

Galerie (27)

Zajímavosti (6)

  • Ve 34. minutě můžeme vidět Grandhotel Pupp, jenž se nachází v Karlových Varech. (Winster)
  • Dům, kde se uskuteční zinscenovaná karetní hra, při které dojde k zatčení podezřelého „Gruzínce“, se ve skutečnosti nachází na Malostranském nábřeží v Praze. (ArthasKarfa)

Reklama

Reklama