Sněžní psi

Snežné psy

Snežní psi

Komedie / Dobrodružný / Rodinný / Sportovní

Kanada / USA, 2002, 95 min

jako odechoka přímo skvělé všichni byli úžasní zdraví deda :-) James Coburn jako starý děda perfektní ty jeho ruce věk je nemilosrdný jsme na tom všichni stejně deda :-) a psi byli přímo nádherní deda :-) nesouhlasím s Orlau32 naopak je to k zamyšlení co je v životě důležitější deda :-) viděno 10x kdo našel tu krásnou dívku z filipín ?(11.3.2017)

Rodinná komédia pri ktorej si človek oddýchne a miestami sa aj trochu pobaví. Páčilo sa mi najmä krásne aljašské prostredie. Herecké obsadenie bolo takisto dobré. Ale príbehovo to bolo slabšie, ale vďaka krátkej dĺžke pozerateľné. Pre mňa oddychova záležitosť pri ktorej človek môže úplne vypnúť a nezamýšľať sa veľmi nad dejom.(21.3.2015)

Výborný film, který mě vždy pobaví u dojme. Pejskar si v teto komedii vždy najde nějaký ten vtip... Jedine, co je na tomto filmu nepovedené, je scéna na útesu. Ano, má to zesílit ten dojem napětí, ale tohle je naprosto nereálne a nikomu by se toto nepovedlo... Kvůli tomu jedna hvězdička dolu, jinak velmi dobrý film s dobře vybraným obsazením.(29.12.2015)

Když zubař z velkoměsta zdění sněžné psi kdesi na Sibiři a vyrazí za nimi, může to přinést docela slušnou zábavu. A když ještě navíc zjistí, že mu v žilách koluje Sibiřská krev a navíc že se mu tento život docela zamlouvá, určitě jen tak rychle neodcestuje a něco s těmi parádními psy prožije. A tady už zábava opravdu nastává. Sice asi ne díky stále vesele naladěnému a poněkud pitvořícímu se Cuby Goodingovi, ale díky skvěle vypadajícím a nápaditým sibiřským pejsánkům. Když k tomu ještě přidáme určité dramatické situace a pár ponaučení, máme tu typický hraný snímek s produkce Walta Disneyho. Ale co na tom, vždyť se na to tak krásně dívá.(16.5.2006)

Psi boli skvelé, ale nápad a zapracovanie trochu ošúchané, akurát inak zaobalené a obohatené originalitou o černošského mašera. No neviem nejaký dojem to na mňa neurobilo. Pripadá mi to skôr ako typický vianočný film a našim slovenským televíziám zrejme tiež. Aj keď psi ma dostali a boli to krásne vástavné kúsky to ostatné mi pripadalo len obyčajné a priemerné. Oceňujem, že film nebol trápny a nevkusný, no ani neprekvapil. Plus je tu za herecké obsadenie a intriéry(24.10.2010)

• - Hodně psů, kteří účinkovali v tomto filmu, si později zahráli ve filmu Osm statečných (2006). (Cheeker)

• - James Coburn stvárnil Hromového Jacka a Cuba Gooding jr. - hlavná postava Snežných psov - si zahral vo filme s takmer identickým názvom Bleskový Jack. (HUMOOOO)