Sněžní psi

Snežné psy

Snežní psi

Komedie / Dobrodružný / Rodinný / Sportovní

Kanada / USA, 2002, 99 min

Najväčšiu zásluhu na tomto majú asi práve tí snežní psi. Boli fakt zlatí.(3.12.2008)

• Fiftis

Podpriemerná komédia, ktorá v pamäti zostane snáď len vďaka tým psom a nádhernej prírode, kde sa odohráva. Zubár sa dostáva k nečakanému dedičstvu a musí sa s tým primerane vysporiadať. A ako to býva, nájde si lásku... proste klišé ako hrom. Cuba Gooding Jr. je dobrý herec a ako komediálneho herca ho mám snáď v top trojke, ale bez dobrého scenára to proste nemôže fungovať.(9.1.2015)

• Tommassi3

"Ale vy, vy jste bílej !!" - "Óh !! To mi zatajili !!" ;) Myslím, že Coburnovi už snad muselo skutečně hrábnout v tý jeho bedně..(29.12.2015)

• Attta

Typická rodinná televizní záležitost, u které se člověk dobře nají a podobně. Film ničím extra neurazí a ti psi jsou fakt super, ale samozdřejmě tohodle herce zrovna neobdivuju a téma jsme tu mohli vidět už v miliona podobách. Celkově film není pro náročné diváky, taková podprůměrná komedie.(5.1.2012)

Vtipná konina pro děti. Slabé 4*.(30.12.2015)

• - Hodně psů, kteří účinkovali v tomto filmu, si později zahráli ve filmu Osm statečných (2006). (Cheeker)

• - James Coburn stvárnil Hromového Jacka a Cuba Gooding jr. - hlavná postava Snežných psov - si zahral vo filme s takmer identickým názvom Bleskový Jack. (HUMOOOO)