Henry Roth pracuje jako ošetřovatel v ZOO. Jeho snem je vyrazit na Aljašku, a proto veškeré peníze investuje do rekonstrukce plachetnice. Když se vydá na zkušební plavbu, loď se porouchá a Henry musí ke břehu. Zastaví se v malém bistru, kde ho zaujme sympatická Lucy. Dá se s ní do řeči a domluví si schůzku na další den. Druhý den Lucy sice sedí na svém místě, ale Henryho si vůbec nepamatuje. Majitelka podniku mu vysvětlí, že dívka měla autonehodu, po níž má poškozenou krátkodobou paměť, takže pokaždé, když se probudí, je pro ni neděle 13. října. Její otec a bratr se jí to snaží ulehčit, a proto každý den vše připraví a prožívají, jako by opravdu byla říjnová neděle. Otec dívky zakáže Henrymu se s ní stýkat. Když už nemůže jít do kavárny, začne připravovat náhodná setkání. Protože si Lucy po každém setkání s Henrym zpívá, tak otec rezignuje a pozve ho domů. Jednoho dne dívka zjistí, že není 13. října. Otec jí vše vysvětlí a zaveze ji k lékaři. Henryho uklidňuje, že další den bude zase vše při starém. Jenže mladík se rozhodne, že to změní. (TV Nova)

Chlo0opek

2 sympatičtí herci v komedii s nevšedním námětem. Člověk se zasměje - např. při skoro přejetí tučňáka, Tetovaný nebo Jednooký.. ()

SgS_Sarge

Viděl jsem, už mockrát a přesto se vždy skvěle bavím. Příjemná, lehce ulítlá vtipná romantická komedie... Jen víc takových fimů. ()

saaaky

Velmi příjemná komedie, která rozhodně dokáže zvednout náladu. Nicméně děj plný kliše, laciný námět a chabé provedení dělají z tohoto filmu alespoň pro mne průměrný počin. I přesto díky! ()

naytsirk

Má jedna z mála oblíbených romantických komedií. Můžu vidět mnohokrát a nikdy neomrzí. Patřím mezi ty, kterým Adam nevadí. ()

Priest

Je zajímavé, jak se z lidských neštěstí dají udělat působivé a krásné filmy. Při prvním shlédnutí mi přešel mráz po zádech z atmosféry tohoto filmu. ()

mimuzik

Působivá a originální zápletka, kterou jsem v jiném filmu ještě neviděl. Skvělé výkony obou hlavních představitelů a krásné prostředí. Film jsem viděl asi třikrát a vůbec se na sebe nebudu zlobit, když si ho ještě několikrát pustím. Já se královsky bavil a film si užíval. ()

Mc.Flurry

Vzdycky kde se objevi Adam tak tam to stoji za to a tahle romanticka komedie neni vyjimkou obzvlast kdyz tam jeste asistuje Drew. Ten zivot bych nechtela zit ani za mak ale za cenu ze bych mela po boku nekoho takovyho tak mozna i jo. I kdyz sedet kazde rano s tim ze se budu porad divat na tu stejnou kazaetu pritom to nevim...no je to proste divny:-D kazdopadne ten film nema chybu...typicka romanticka komedie, ktera konci jakz takz dobre. ()

luboss822

Asi najoriginálnejší dej čo sa romantických komédií týka. Žiadne typické romantické klišé ako v iných filmoch. Navyše nechýba ani vtipnosť, ktorej je podľa mňa na romantickú komédiu viac než dosť. Aj keď bolo treba vychytať ešte nejaké drobné muchy, pre mňa je to jeden z najlepších filmov čo sa tejto kategórie týka. ()

camomilla

Pro tuhle sandlerovku mam vazne slabost, stejne tak pro soundtrack. Kdyby si film odpustil trapnosti jako sceny z mrozem a vetsinu Schneiderovych gagu, nic by se nestalo. Adam byl sympatak a Drew roztomila, Hawai dotvarela nadhernou kulisu. Scena se sledovanim Sesteho smyslu me dostala :-)) ()

Lestatova

V dnešnej dobe jedna z tých vzácnych čarovných, zábavných a zároveň dojemných romantických komédií. Námet môže byť z o dekádu starších "Hromníc" avšak dušou úplne inde. Nelogickosť v tom náhodou nevidím, aj keď nie som doktor, ale čo si mozog nepamätá, srdce stále cíti! Bavila som sa od začiatku a plakala od konca. Nemecká pán, Sklenené očko a jeho deti, prsteňový (dnes sieťotričkový) Sam, desaťsekundový Tomík a ústredná dvojica so záverečnou Over the Rainbow stoja za pozretie zas a znovu aj 51 krát. Ale žeby Adam Sandler dostal každú turistku?, to pochybujem. ()

Sareman

V kategorii romantických komedií je originálních námětů zkutečně pomálu. Zde se autorům povedlo skloubil solidní námět s dobrými hereckými výkony. Na svůj žánr dílo ojedinělé a zábavné. ()

uprchlice

Povedená komedie o dívce, která prožívá každý den stejný a nepamatuje si nic z toho předchozího. Celkem zajímavý příběh. ()

otoman92

Příjemná nevtíravá romantická komedie, která si na nic nehraje. Můj druhý nejoblíbenější film s Adamem Sandlerem, hned po trestné lavici :) ()

Co se kde šustne

Co se kde šustne