Zloděj diamantů Max je legenda ve svém oboru. Jeho milenka Lola je přesvědčená, že už mají dost a je čas začít si užívat zaslouženého odpočinku. Max se tedy rozloučí se světem zločinu dokonalou loupeží druhého ze tří tzv. Napoleonových diamantů, při níž, jako již několikrát předtím, zesměšní agenta FBI Stanleyho Lloyda, který se ho už sedm let marně snaží dopadnout. Pak slíbí Lole, že už nebude krást, a odjede s ní na ostrov Paradise. Zatímco energická žena má plno zájmů, Max se začne nudit. Jednoho dne se na ostrově objeví Stan Lloyd, který nevěří, že by Max odešel do důchodu. Řekne mu, že v nedalekém přístavu se bude konat výstava, na níž bude vystaven i třetí Napoleonův diamant. První dva už Max ukradl a Stan věří, že chce i třetí. Přestože tu nemá žádné pravomoci, je odhodlán ho dopadnout… (TV Nova)

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 6,3/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 18%, Audience Score - 52% | FDb.cz - 70,7% | Povedený heist film obsahující samozřejmě řadu žánrových klišé (závěrečný plot-twist), přesto nám uběhl rychle a to nejen díky skvěle vystavěným situacím a gagům, ale především díky Brosnanově "bondovském" šarmu. Woody je ok, naopak Hayek v příběhu nehraje téměř žádnou roli a slouží jen jako lákadlo pro diváky, kteří ...ehm..... víte co ;D 70% ()

seba

Konečně jsem se pobavil. Je to přesne 3,5*, ale film splnil mé očekávání, takže zaokrouhluji vzůru. Scénář nepříliš vzrušivý (událostí pomálu, občas nuda, ovšem pár slušných hlášek), kamera z ráje výborná, režie ucházející a lupič Pierce Brosnan jak jsme ho už viděli - standardní, vrchol filmu - zatím nejvtipnější role Woodyho Harrelsona (měl jsem z něj posit, že si to fakt užíval) a nakonec Salmičkáááá (trochu jak přehlídka Victoria Secret a Litex dohromady, ale nevadí). ()

zixquir

Šablonovitý scénář, předem předvídatelné situace. Celkově vše zachraňuje, jen krásná atmosféra a hvězdné obsazení. ()

White-Man

Snímek se nesnaží o vytváření plánů na ukradnutí diamantu, ale spíše se zaměřuje na vývoj vztahů hlavních postav. Velkým pozitivem je množství vtípků a vtipných scén, které filmu jen prospívají. ()

megajalec

Výborné herecké obsadenie sľubovalo zaujímavý film. Neostal som sklamaný. Výborne sa doplňujúci Harrelson s Brosnanon, prekrásna Salma (už len kvôli nej sa oplatí pozrieť si After the sunset). Prostredie ostrova len umocňuje pohodu a príjemný pocit z videného. Páčili sa mi aj nájazdy kamery. Škoda toho klasického love story zakončenia. Inak veľmi príjemná oddychovka. ()

elanista1

Je to o kradnutí diamantov, ale scény kde sa má kradnúť nie sú veľmi originálne alebo zábavné. Zvyšok sú len manželské hádky medzi Hayekovou a Brosnanom, alebo nezaujímavé dialógy s Harrelsonom. Homosexuálne scény na lodi a v hotely sú dobré, Salmyne prednosti sú tiež dobré a nejaký ten vtip sa nájde aj medzitým, takže až taký zlý film to nie je, ale oproti Dannyho jedenástke a podobným skvostom je to podstatne slabšie. Na rozhraní 2,5*. ()

fimler

Kde to vzalo jako tolik procent???Tak ohle fakt nechápu.V tomhle filmu vůbec o nic nejde, nic se tam neděje jenom celý film čekáte až se teda o něco pokusí a film už končí!Výkony jsou podle mě otřesně nudné!Pár plus je Salma Hayek a Woody Harrelson.Velká velká oddychovka která mě nebavila a jako komedii bych to moc neřadil. Dodatek-Někdo se asi pokoušel o bondovku :D ()

Domas88

Dve jen pro Woodyho jinak Brosnan a Hayek? :D Trapáci ať se zahrabou a co se týká filmu je vlastně totálně o ničem.. Pokud máte rádi Harrelsona tak se vám to tak malinko líbit bude jako mně jinak nee.. :) ()

Eywa11

4*. Vždy mi to evokuje uvoľnenú karibskú atmosféru aj keď je vonku pochmúrny deň a mňa obchádzajú pochmúrne myšlienky. Už som to videla asi 6x a stále ma to baví rovnako. Pierce je neskutočne sexy chlap a so Salmou im to iskrí perfektne. 🙂 Plus Karibik, milovanie sa nahí na pláži, potápanie, neskutočne krásna príroda.... Aj ten "kolotočársky" soundtrack je super. 😊 ()

mijano

3* len preto, že film bol až priveľmi jednoduchý a priamočiary. Ale veľmi sa mi páčilo to, že sa nemá zabúdať na to, že ak chcem s niekým vyje.., tak rátaj s tým, že sa nájde niekto, kto vyje... s tebou. A taktiež nemôžem zabudnúť na šarmantnú Salmu, ktorej to fakt sluší. ()

david666

Klasická letní oddechovka se sympatickou trojicí herců (Harrelson, Hayek a Brosnan). Navíc zasazená do nádherného prostředí. Jinak nic víc. Ale bavilo mě to. Navíc zde Salma vypadá velmi dobře:-) (pro ženy asi i Brosnan). ()

Goumen

Zábavný krimi film, který nelze brát moc vážně, ale jako oddechová zábava poslouží dobře. Výborně funguje ústřední dvojice Brosnan vs Harrelson. Líbil se mi vývoj jejich vztahu vyšetřovatel-zloděj. ()