Zloděj diamantů Max je legenda ve svém oboru. Jeho milenka Lola je přesvědčená, že už mají dost a je čas začít si užívat zaslouženého odpočinku. Max se tedy rozloučí se světem zločinu dokonalou loupeží druhého ze tří tzv. Napoleonových diamantů, při níž, jako již několikrát předtím, zesměšní agenta FBI Stanleyho Lloyda, který se ho už sedm let marně snaží dopadnout. Pak slíbí Lole, že už nebude krást, a odjede s ní na ostrov Paradise. Zatímco energická žena má plno zájmů, Max se začne nudit. Jednoho dne se na ostrově objeví Stan Lloyd, který nevěří, že by Max odešel do důchodu. Řekne mu, že v nedalekém přístavu se bude konat výstava, na níž bude vystaven i třetí Napoleonův diamant. První dva už Max ukradl a Stan věří, že chce i třetí. Přestože tu nemá žádné pravomoci, je odhodlán ho dopadnout… (TV Nova)

Paplónik

Je to slabé, miestami vyslovene nuda. Viac ako akcia a zápletka zaujme laškovanie medzil upičom a agentom, ktorý sa ho snaží dolapiť. Čo je u akčnej kriminálky asi chyba. ()

tarzan

Pěkná nenáročná zlodějská komedie. To jsem si říkal než přišlo posledních 15min. a pak už jsem jen skřípal zuby jak se to dá vše hodit za hlavu a pokazit co se dá. I přesto ty 3 ()

MrSalieri

Tak tento film mě dostal... čekal jsem průměrný krimi film, a místo toho jsem se dočkal skvělé komedie z prostředí Karibiku o jednom zloději, který se chystá ukradnout jeden vzácný diamant. ()

Svadbos

Film chce ašpirovať na klon snímku "To Catch A Thief", ale márna snaha. Atraktívne herecké obsadenie a scenéria negenerujú dostatok páľavy. ()

mine.slayer

Zlodějská komedie odehrávající se v pohádkovém Karibiku, která kdyby se odehrávala jinde stačí to tak na dvě hvězdy. Brosnan a Harrelson na rybách ale potěší. ()

Matulko_

Prečo som mal každú chvíľu pocit, že som to už niekde videl? Nie je to zlé, akože zlé-zlé, ale zlé, akože netreba radšej povysávať, alebo umyť riad? ()

prof.horak

Nenáročná podívaná,u které jsem se nenudil,odvyprávěná ve svižném tempu.Nádherné exteriéry a pohledné obsazení všech rolí,jejichž protagonisté se na plátně dobře baví.Ani režisér se netváří,že jde na plátně o něco jiného.Dialogy jsou zábavné a proto se dají odpustit drobné nedotaženosti příběhu.Harrelson zvládl svého smollařského poldu velmi sympaticky,Brosnan je standardně dobrý. Kdyby byla loupež promyšlenější,dal bych víc.Jediné, co bych si odpustil,byl přeslazený konec,ale i tak mě žáha nakonec nepálila.A navíc,kdo by nechtěl vidět Salmu v plavkách? ()

Dinoo

Týmto filmom som ostal prekvapený. Samozrejme prehnaný a nereálny film ako každý iný v ktorom účinkuje Pierce Brosnan. Film zachraňuje božská Salma Hayek ktorá v každom okamžiku prekrásna a neodolateľná. ()

Boris18

Zdálo se mi jako by chtěl Pierce Brosnan pokračovat v roli Jamese Bonda.Občas sranda občas nuda. 3* za film a ještě jednu za výkon Salmy Hayek. ()

maat.re

Filmů tohoto typu je docela dost. Tenhle film jsem si pustila, protože v televizi nic jiného nedávali. Film byl poměrně vtipný. Ale zjistila jsem, že během sledování dělám něco jiného a předvídám konec. A musim říct, že bez vtipných scének a závěru bych na to asi nemohla koukat, i když v tom hrál Pierce Brosnan. ()

DonShark

Výborný film u kterého jsem se náramně bavil ! Doporučuji všem !!! Jen do žánru filmu chybí dopsat komedie, takhle se totiž nepobavíte u poloviny dnešních komedií, vážně skvělý film :-) věřte mi a mrkněte na to ()

Loky393

Jo nenudil sem se pravě naopak sem se bavil nevylečitelny zlodějiček jeho krasna přítelkyně co chce žít normalně po boku sveho mileho a vychcany polda sceny sou dobre napinave někdy i vtipne zabavne prostě uvidite tam od všeho něco malo vtip akce lovendy je to takovej filmověj mix jak ja řikam takovym filmum odpočivaci filmy doporučuji ()