Úžasná Jennifer Garner jako femme fatale Elektra dokazuje, že zabít lze pouhým pohledem. Komiksová postava se proměnila v akční hrdinku s největším sex appealem všech dob. Přes smrtelné rány, které jí uštědřil Daredevil, se probouzí z mrtvých a stává se z ní nejnebezpečnější vražedkyně světa, která žije jen pro smrt ostatních. Ale její nejnovější úkol ji donutí k zásadnímu životnímu rozhodnutí. Přikloní se nakonec na stranu dobra nebo zla? (Bontonfilm)

Antek odpad!

"Výjimečný" talent Roba Bowmana mu umožňuje natáčet filmy s klesající kvalitou. Poté, co natočil nadprůměrné celovečerní Akta X, vrhl na plátno nudu ztělesněnou Královstvím ohně. Ale být nudný, to Bowmanovi nestačí, a tak to trumfnul tímhle "skvostem". Jennifer Garner v ústřední roli Elektry sice hezky vypadá, ale to, co předvádí je umučení v přímém přenosu. Její nijaké výrazové prostředky a chybějící charisma se pojí s naprosto debilním scénářem (obsahujícím dialogy jako od pacientů po lobotomii) a příšernými triky (Xena ap.) do ztráty hodiny a půl vašeho drahocenného života. Tak si to užijte. ()

Danny F.

Tak trochu o ničem ale přesto akční scénky byly divoké a opravdu dost akční. To je asi tak vše. Jinak nic extra. 55% ()

sskrblik

Dost mizerný film nezachraňuje ani pohledná hlavní hrdinka. Je to nějaký rok zpátky co jsem to viděl, ale myslím, že k tomuhle filmu už se nikdy nevratím. ()

hroubek

Nebudu se znova rozčilovat za promarněný potenciál nové komiksové postavy, protože by to nemělo smysl. Jsou komiksové postavy, které mají ve svém vlastním světě nějaké pravidla, bohužel tady žádná pravidla neplatí. V jednu chvíli( myšleno začátek) to vcelku vypadá docela v pohodě, ale pak se začnou porušovat pravidla nastolená v začátku a objeví se nindžové co se po probodnutí mění v žlutý prach. A to se nezmiňuji o záporácích, který jsou tak hrozný herci, že i záporáci v německých seriálech jsou lepší. Tak za co jsou ty dvě hvězdy? Jedna je za Jennifer Garner díky ní jsem byl ochotný ten film dokoukat do konce a druhá za fajn úvod, ale to nic nemění na tom, že je to nehorázná blbost, které by se měl každý radši vyhnout. ()

VanTom

Průměrná comicsárna s výbornou titulní hrdinkou, skvěle ztvárněnou Jennifer Garner. Bavily mne její traumata, pochyby i noční můry, její interakce s ostatními i její samotářská odtažitost. Naopak moc nepotěšil jednoduchý děj, slabší ninjovská akce a bídné triky. Ale asi mám pro filmovou Elektru mírnou iracionální slabost. ()

fefee

Jeden z tých slabších filmových "komiksákov", pár zaujímavých scén, sršiaci nízkorozpočet a sem tam nejaká akcia. 2,5* ()

lykan9

Zcela zbytečný film s nevýraznou hlavní hrdinkou. Chápu, že se Jennifer Garner proslavila akční rolí v seriálu Alias, ale přesto, že mám tento seriál rád, tak Garner je jednou z nejhorších akčních hereček, co jsem kdy viděl a je to vidět i na filmu Elektra. Ostatní herci můj dojem nijak nezlepšili. Díky za to, že mnoho takovýchto filmů s marvelovskými hrdiny nevzniklo, protože jinak bychom se nemohli těšit těch mnoha jiných, které za to již stojí. ()

ABCD Marta

Bez většího přemýšlení 3* (první za nádhernou Jennifer Garner, které ten červený kostým opravdu sedl, druhou za několik fajn momentů, díky kterým jsem se nenudil a třetí za....prostě za to, že je to lepší a koukatelnější než Catwoman s Halle Berry v hlavní roli), tečka. ()

Ravi

Hloupý snímek, který si hraje na něco, čím není. Kdyby bylo více akce, možná bych byl schopen docenit potenciál hlavní hrdinky, který nám tvůrci cpou do chřtánu, ale z vody se ani pes nenažere. Dávám 15% = 1/5 ()

Kosmik 1

No toto....zase jeden z těch případů, kdy je docela slušný film až neskutečně příliš podhodnocený. Ano, jedná se o průměrný akčňák, ale 43%? Někdy Vás lidi fakt nechápu. Jasně, někdy jsem měl taky pocit, že film působí ledabyle, hlavně někdy okolo prostřední části, kdy se toho fakt málo dělo. Ale finále celkem slušně vygraduje a o akční scény není nouze včetně sci-fi vsuvek, které mě potěšily. A samozřejmě jako chlap musím podotknout, že nejlepší byl začátek a konec alá Elektra v červeném kostýmku. :-) Moc hezký pohled.....Někdy u toho lidi fakt zbytečně přemýšlíte, místo toho abyste vypnuli mozek a jen se prostě spontánně bavili. 70% ()

Krasus

Ano ten film je nesmírně tupý,prázdný a debilní.Je nudný,je o ničem a herecké výkony nestojí za nic.S tímhle vším bych rád souhlasil,kdyby to byla aspoň z poloviny pravda.Už mě nebaví totiž tyhle filmy hodnotit a soudit do hloubky.Tyto filmy prostě žádnou hloubku nemají,oni se netočí,aby diváka nějak nastartovali k přemýšlení,ale aby ho prostě a jednoduše pobavili.Mě Elektra pobavila až moc dobře.Po vizuální stránce je film dokonalý,Jennifer Garner je neuvěřitelně sexy,mimo jiné také velmi kvalitní kostýmy,povedená hudba a do toho velmi zajímavá mytologie hlavních postav.co mi jen trochu vadí,bylo nevyužití celkem rozehraného scénaře(přiznávám,že je tak trochu o ničem),ale hlavně ta délka mohla být klidně delší.U mě tedy Elektra zabodovala.60% ()

sedm.1

Když všichni hromadně kritizovali Affleckovo Daredevila a pro mě se přitom jeho komiksový hrdina stal jedním z nejpříjemnějších překvapení,trochu jsem i očekával,že by se něco podobného mohlo opakovat i z Elektrou.Bohužel,jedním dechem mohu konstatovat,že se tak nestalo!Elektra se pro mě stala jednou z nejbezvýznamějších a nejnudnějších filmových hrdinek,k čemuž velkou měrou krom samotné postavy,která není vůbec žádnou hrdinkou,ale spíš jen slaboučkým otloukánkem,přispěla i hodně nevýrazna a necharismatická Jennifer Garner.A hned od začátku,od první Elektřiny akce,je vidět,že nepůjde o žádné veledílo.Celé je to podivně nasnímané,nudně sestříhané a celkově i nemastné,neslané.Celý příběh je pak pro předškolní ročníky,navíc u takovéhoto typu filmu se bez akce,spádu a atmosféry nedá taktéž vytvořit nic rozumně koukatelného.Elektra se tak pro mě stala zatím tím nejhorším filmovým komiksem.Velmi slabé 2*!!! ()

nightevan odpad!

Tak to je trapas! Když už chce někdo natočit podobný film, tak ať investuje alespoň pár dolárů navíc do kostýmů - buď Jennifer Garner v průběhu natáčení přibrala nebo něco shodila, ale přišlo mi komické, jak jí ten červený kostým nesedí. K smíchu. Jinak co od takového filmu čekat. Pro mě to bylo promarněných 95 minut. ()

Rousse

Škoda slov! 1 hvězda za nádherně rudý oděv Jennifer, který stoprocentně zaručí vyšší hodnocení od mužské části uživatelů CSFD. ()

Sdoom

Klišovitá blbost, ale dá se na to koukat celkem bez nějaké psychické či mentální újmy. :-) Je to krátké, vizuálně docela fajn a má to i slušné tempo. Na jedno zhlédnutí přijatelné. (Blu-ray, orig.) ()

Bobek15

Legenda o Elektre pokračuje a po Daredevilovi prichádza Elektra ešte silnejšia a ešte nebezpečnejšia! V tomto pokračovaní komiksovky Daredevil sa režisér Bowman zaoberá najmä samotnou Elektrou, jej vnútorným životom, spomienkami na detstvo a smrť matky, jej vlastnosťami a fyzickými zdatnosťami (neviem či ju pri vyťahovaní sa jednou rukou ťahali nejakými lanami, ale ak to naozaj sama dokáže, tak je fakt namakaná...čo však nevylučujem, lebo veď tie ruky, to bruško, tá postava...to naozaj stojí zato). A podľa môjho názoru ju Jenifer Garner zahrala skvele a svojím hereckým prejavom vystihla charakter Elektry na výbornú (ona sa na takéto úlohy proste hodí). Ale aj tak mi ten film nesedel (už len preto, že mysteriózne filmy o ľuďoch s nadprirodzenými schopnosťami a hadmi vychádzajúcimi z tela moc nemusím), ale určite bola chyba aj v mizernom scenári a réžii, ktorá to už nijako nezachránila. A keďže Daredevil sa mi páčil viac a dal som mu 3*, tak Elektra mi vyšla len na dve.(Bože, ale tá Jenifer je super!!!) ()

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

08.07.2023

Nestačily vám multiverzní hrátky ve snímcích Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství a Flash? Pak se nemusíte obávat, Hollywood v tomhle směru rozhodně nehodlá zatím ubírat a tak nás už brzy čeká… (více)

Našla se Captain Marvel?

Našla se Captain Marvel?

03.06.2016

Dámské superhrdinské sólovky mají dost špatnou bilanci. Supergirl si nikdo nepamatuje a Catwoman a Elektru by většina lidí nejraději zapomněla, takže tu je ohromný prostor pro zlepšení. Už v červnu… (více)

Daredevil 2 bez Afflecka?

Daredevil 2 bez Afflecka?

01.03.2006

Jestli si někdo myslel, že loňským uvedením Elektry do kin, se snaha chamtivých hollywoodskych producentů definitivně pošlapat dobré jméno komixového superhrdiny Daredevila skončila, tak je na velkém… (více)

Zajímavá „manželská dovolená“

Zajímavá „manželská dovolená“

08.11.2005

Jennifer Garner si v poslední době dvakrát neporozuměla s komiksovou Elektrou (minimálně podle tržeb a reakcí kritiky) a tak se rozhodla pro trochu jiné žánrové odvětví. V erotickém thrilleru… (více)