Nekonečný příběh 3

• Německo

The NeverEnding Story III

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

Německo / USA, 1994, 95 min

A mne to prislo zabavne:-))) Faaakt, rozhodne zaujimavejsie ako neskutocne zla dvojka. Jack Black, ozraty Falco po diete, parik starcekov a pusinkujuce skala babatko jazdiace na motorke s tatom ruleeez. Niezeby to malo nieco spolocne s povodnym nekonecnym pribehom..povedala by som skor vydarena parodia, neviem ci to bolo zamerom (mozno aj trochu hej) ale to ma vlastne ani nezaujima.. a otrasna hudba?Podla mna celkom fajn stare vypalovacky. Asi som nejaka divna:-)(16.1.2009)

Za mě *** Film je vtipný, neni nudný, jasně že s prvním dílem se to nedá rovnat, nicméně daleko horší mi připadá druhej díl, kde je Bastien obsazen naprosto strašným hercem a celé to podání je strašné, naproti s tímhle dílem nemám problém, je zde spousta vtipných hlášek. Je třeba odtrhnout se od děje prvního dílu, ostatně jako u všech vícedílných celovečeráků.(26.8.2013)

• Segrestor

Stejně je zajímavé, že někdo připustí, aby se nějaký kult mohl takhle zadupat do země. Muselo to probíhat nějak takhle. "Šéfe, pak tu máme poslední námět. Jedná se o film Nekonečný příběh 3, co to natočit, ať mají děcka radost? Ale to víte že jo, natočte to, ale udělejte to hodně debilní, tady máte peníze." Přesto tomu pořád nemohu uvěřit, že by to někdo mohl dětem udělat.(22.6.2011)

• Don_Salieri

Velká škoda, že tohle pokračování se neneslo v duchu toho čím jednička vedla. Úžasným prostředím, kulisy, mechanický potvůrky, miniatury, kostýmy a i loutky. Tak taky hlavní postavy, které si oblíbite a prožíváte každou minutu s nima. Všechno tohle třetí pokračování postrádá. Malým plusem je herecký výkon herce Jacka Blacka, který zde ve svých 25 letech ukazuje svůj velký komediální talent. Jinak rádoby dospělejší pokračování dostává tímto krokem pořádně přes dr**u. Hlavní herec se sem vůbec nehodí a to stejně jako do pokračování filmu o kosatce. Někdy to má svůj důvod proč film nemá mít pokračování. Tady se to nepovedlo hned dvakrát a to třetí bylo nejhorší z nich. Právem se říka, že jednička byla jedním z nejdražšich filmů v Německu. Proto jsou i pokračování, tak špatná. Chybí tu nejen dobrý režisér, ale i rozpočet.(10.7.2013)

• peetriss

Katastrofa nejhrubšího zrna, urážka a plivnutí do tváře všem fanouškům původního Nekonečného příběhu. Přesně ta Fantazie, za kterou se bojovalo v prvním díle, dostala v tomto braku tak na frak, že Nicota pohltila vše, co ji stálo v cestě, ale především tvůrce této "perly" a potažmo nervovou vyrovnanost diváka, protože kdyby diváci měli tvůrce po shlédnutí filmu po ruce, rozbili by jim, s prominutím, hubu! Nekonečný příběh 3 není odpad, to je přímo zločin!(24.1.2012)

• - Jelikož byl celý děj původní literární předlohy zpracován již v prvních dvou dílech filmové série, museli si tvůrci vymyslet pro tento díl zcela nový příběh. (fiLLthe3DD)

• - Jedná se o jeden z prvních filmů, ve kterém se objevila budoucí hvězda Jack Black. (ronaldmekdon)