poster

Nekonečný příběh 3

 • Německo

  Die unendliche Geschichte III - Rettung von Fantasien

 • Německo

  The NeverEnding Story III

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

Německo / USA, 1994, 95 min

 • Gemini
  *

  Nejen, že je to o ničem (nebo spíš o Nicotě:)), ale změnám k horšímu neunikl ani v předchozích pokračováních perfektní drakopes Falco.... mladičký Jack Black je jako záporák slušně slizký, čili tam aspoň tohle pozitivum je, ale stačí to tak na jednu hvězdu pro naprostou zbytečnost urážející diváka svojí drzostí těžit z Nekonečného Příběhu. 20%(30.7.2003)

 • PetkaW.
  *

  Výsměch původnímu filmu. Jen z úcty k prvnímu dílů dávám 1 hvězdičku. Co mohli, to pokazili. Falco vypadá jak po 3 liposukcích a botoxových injekcích. Jason James Richter taky nepodává zrovna nejlepší výkon. Asi si onoho chudáka Falca spletl s kosatkou, že se zjevil zrovna tady. Prostě všechno špatně...(24.5.2012)

 • Paldiny
  odpad!

  Až také zlo som nečakal, predsa len režisér už jednu trojku obstojne zvládol. Pokojné úvodné minúty rovnako vôbec nepripravili na to peklo čo malo nasledovať. Prvé náznaky prichádzajú výletom do fantázie aká skôr pripomína príbytok Flinstonovcov. Do toho zajačik z Alicinej krajiny zázrakov, Kameňožrút z Teletabbies, pričom najsmutnejší pohľad je na Falca po chemoterapii. Ta pravá hrôza prichádza, keď sa knihy zmocňuje banda chuligánov a po tom ako sa rozprávkové bytosti dostávajú do sveta živých už nezastavujem slzy v očiach. Pod filmom sú síce podpísaní Nemci, ale ja tomu neverím, iba americká propaganda mohla do scenáru vložiť narážky na všetky hollywoodske celebrity a výdobytky doby. Kameňžrút sleduje televíziu, trpaslík sníva o Vegas !! Toto sledovať bolelo viac ako dlho nič predtým.(18.1.2016)

 • Don_Salieri
  *

  Velká škoda, že tohle pokračování se neneslo v duchu toho čím jednička vedla. Úžasným prostředím, kulisy, mechanický potvůrky, miniatury, kostýmy a i loutky. Tak taky hlavní postavy, které si oblíbite a prožíváte každou minutu s nima. Všechno tohle třetí pokračování postrádá. Malým plusem je herecký výkon herce Jacka Blacka, který zde ve svých 25 letech ukazuje svůj velký komediální talent. Jinak rádoby dospělejší pokračování dostává tímto krokem pořádně přes dr**u. Hlavní herec se sem vůbec nehodí a to stejně jako do pokračování filmu o kosatce. Někdy to má svůj důvod proč film nemá mít pokračování. Tady se to nepovedlo hned dvakrát a to třetí bylo nejhorší z nich. Právem se říka, že jednička byla jedním z nejdražšich filmů v Německu. Proto jsou i pokračování, tak špatná. Chybí tu nejen dobrý režisér, ale i rozpočet.(10.7.2013)

 • Salsecnew
  ****

  Vtipný, akčně-pohádkový, závěrečný moment trilogie. Zápletka je celkem dobrá, ale provedení je docela dětinské, možná šlo o pokus návratu z akčnosti do pohádky, takže trojka působí mnoha dětinskými prvky. Může naštvat opětovná změna obsazení postav. Jason James Richter (Zachraňte Willyho 1-3) zazářil, možná Vám bude povědomý ještě Kevin McNulty (občas seriál Hvězdná brána a krátce film Znásilnění), a Julie Cox se mi líbila jako představitelka své postavy více než její představitelka ve dvojce. Jako shrnutí asi takto: PODOBNÝ STYL JAKO U STRÁŽCŮ VESMÍRU, to je také taková pubertální, dětinská paralela, ale též svižná a taktéž určitě ne nudná.(8.11.2017)

 • - Natáčelo se od 9. srpna do 9. listopadu 1993 v Německu, Kanadě a v Jižní Dakotě (USA). (Varan)

 • - Jelikož byl celý děj původní literární předlohy zpracován již v prvních dvou dílech filmové série, museli si tvůrci vymyslet pro tento díl zcela nový příběh. (fiLLthe3DD)

 • - Celosvětová premiéra proběhla 27. října 1994 v Německu. (Varan)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace