Nekonečný příběh 3

Die unendliche Geschichte III - Rettung von Fantasien

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

Německo / USA, 1994, 95 min

• Gemini

Nejen, že je to o ničem (nebo spíš o Nicotě:)), ale změnám k horšímu neunikl ani v předchozích pokračováních perfektní drakopes Falco.... mladičký Jack Black je jako záporák slušně slizký, čili tam aspoň tohle pozitivum je, ale stačí to tak na jednu hvězdu pro naprostou zbytečnost urážející diváka svojí drzostí těžit z Nekonečného Příběhu. 20%(30.7.2003)

• Gardenboy

Ani rockový soundtrack tomu nepomôže. Atmosféra nulová, negatívne postavy sú obyčajné karikatúry, z ktorých nejde strach a herci jeden horší ako druhý. Spievajúci kameňožrút a Junior je výsmech a pľuvanec nekonečnému príbehu. Lacné papundeklovo umelohmotné kulisy a Falco(n) ktorý sa ani z ďaleka nepodobá na pôvodného Falca ... a ďalšie a ďalšie faily. Jedna hviezdička za občasný look a rozpohybovanú kameru.(6.8.2016)

• Don_Salieri

Velká škoda, že tohle pokračování se neneslo v duchu toho čím jednička vedla. Úžasným prostředím, kulisy, mechanický potvůrky, miniatury, kostýmy a i loutky. Tak taky hlavní postavy, které si oblíbite a prožíváte každou minutu s nima. Všechno tohle třetí pokračování postrádá. Malým plusem je herecký výkon herce Jacka Blacka, který zde ve svých 25 letech ukazuje svůj velký komediální talent. Jinak rádoby dospělejší pokračování dostává tímto krokem pořádně přes dr**u. Hlavní herec se sem vůbec nehodí a to stejně jako do pokračování filmu o kosatce. Někdy to má svůj důvod proč film nemá mít pokračování. Tady se to nepovedlo hned dvakrát a to třetí bylo nejhorší z nich. Právem se říka, že jednička byla jedním z nejdražšich filmů v Německu. Proto jsou i pokračování, tak špatná. Chybí tu nejen dobrý režisér, ale i rozpočet.(10.7.2013)

• mrx.friend

Jak praví dabing? "Fantázie"... :-D jako malej jsem měl tohle pokračování rád, i teď mě nenudí, ale musí se uznat, že s prvním dílem má snad společné jenom (některé) postavy a onu knížku, jinak to veškeré kouzlo, které vás doslova pohltí právě do Říše fantazie, a kterým se původní snímek pyšní, je někde v nekonečnu... :-((30.8.2009)

• Slartibarkfast

Pane náš, jenž si na nebesích.. Zprvu výborný a nabízející se nápad o pokračování nekonečného příběhu dal najevo, že vše má jednou skončit.. tohle je ale krutý konec. Ruce pryč od tohohle pokud si nechcete zkazit pěkný dojem z prvního dílu už tak poškozený dílem druhým. Tohle by vás totálně dorazilo a fantazie by určitě přestala existovat. Tady bych byl schopen jít i do mínusu, žel.. 0%(2.12.2009)

• - Jedná se o jeden z prvních filmů, ve kterém se objevila budoucí hvězda Jack Black. (ronaldmekdon)

• - Celosvětová premiéra proběhla 27. října 1994 v Německu. (Varan)

• - Natáčelo se od 9. srpna do 9. listopadu 1993 v Německu, Kanadě a v Jižní Dakotě (USA). (Varan)