poster

Nekonečný příběh 3

 • Německo

  The NeverEnding Story III

 • Německo

  Die unendliche Geschichte III - Rettung von Fantasien

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

Německo / USA, 1994, 95 min

 • ESNYR
  odpad!

  Ani dceru to nebavilo a to je v podstatě ještě dítě. Na koksu závislí producenti musely zalepit tunelování studiových peněz, tak natočily třetí díl nekonečné story která měla zkončit hned špatnou dvojkou. Když se po tomto debaklu začalo spekulovat nad restartem, přiznám se že se mi chtělo brečet. Jack Black byl už tehdy otravný a nepříjemný člověk bez hereckého talentu.(17.3.2017)

 • corpsy
  **

  No čo? No čučal som sam jak vyoraný. Možno ak by som si nalial niečo do krku alebo do žily ( pravdepodobne to spravili aj scenáristi pri písaní ), tak by bol účinok zreteľnejší. A možno si s nami pri sledovaní zahrávali samotní Grázli ( Nasties resp. Syčáci či Zlouni, ale veď je to jedno ), a celkový look je ich verziou príbehu. Je zaujímavé túto teóriu rozvinúť a predstaviť si, ako by asi vyzerali verzie homosexuálne ladených obyvateľov, obyvateľov skorumpovaných alebo cholerikov. To by boli Story!(12.4.2014)

 • peetriss
  odpad!

  Katastrofa nejhrubšího zrna, urážka a plivnutí do tváře všem fanouškům původního Nekonečného příběhu. Přesně ta Fantazie, za kterou se bojovalo v prvním díle, dostala v tomto braku tak na frak, že Nicota pohltila vše, co ji stálo v cestě, ale především tvůrce této "perly" a potažmo nervovou vyrovnanost diváka, protože kdyby diváci měli tvůrce po shlédnutí filmu po ruce, rozbili by jim, s prominutím, hubu! Nekonečný příběh 3 není odpad, to je přímo zločin!(24.1.2012)

 • Gardenboy
  *

  Ani rockový soundtrack tomu nepomôže. Atmosféra nulová, negatívne postavy sú obyčajné karikatúry, z ktorých nejde strach a herci jeden horší ako druhý. Spievajúci kameňožrút a Junior je výsmech a pľuvanec nekonečnému príbehu. Lacné papundeklovo umelohmotné kulisy a Falco(n) ktorý sa ani z ďaleka nepodobá na pôvodného Falca ... a ďalšie a ďalšie faily. Jedna hviezdička za občasný look a rozpohybovanú kameru.(6.8.2016)

 • Don_Salieri
  *

  Velká škoda, že tohle pokračování se neneslo v duchu toho čím jednička vedla. Úžasným prostředím, kulisy, mechanický potvůrky, miniatury, kostýmy a i loutky. Tak taky hlavní postavy, které si oblíbite a prožíváte každou minutu s nima. Všechno tohle třetí pokračování postrádá. Malým plusem je herecký výkon herce Jacka Blacka, který zde ve svých 25 letech ukazuje svůj velký komediální talent. Jinak rádoby dospělejší pokračování dostává tímto krokem pořádně přes dr**u. Hlavní herec se sem vůbec nehodí a to stejně jako do pokračování filmu o kosatce. Někdy to má svůj důvod proč film nemá mít pokračování. Tady se to nepovedlo hned dvakrát a to třetí bylo nejhorší z nich. Právem se říka, že jednička byla jedním z nejdražšich filmů v Německu. Proto jsou i pokračování, tak špatná. Chybí tu nejen dobrý režisér, ale i rozpočet.(10.7.2013)

 • - Natáčelo se od 9. srpna do 9. listopadu 1993 v Německu, Kanadě a v Jižní Dakotě (USA). (Varan)

 • - Jedná se o jeden z prvních filmů, ve kterém se objevila budoucí hvězda Jack Black. (ronaldmekdon)

 • - Jelikož byl celý děj původní literární předlohy zpracován již v prvních dvou dílech filmové série, museli si tvůrci vymyslet pro tento díl zcela nový příběh. (fiLLthe3DD)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace