Nekonečný příběh 3

• Německo

The NeverEnding Story III

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

Německo / USA, 1994, 95 min

A mne to prislo zabavne:-))) Faaakt, rozhodne zaujimavejsie ako neskutocne zla dvojka. Jack Black, ozraty Falco po diete, parik starcekov a pusinkujuce skala babatko jazdiace na motorke s tatom ruleeez. Niezeby to malo nieco spolocne s povodnym nekonecnym pribehom..povedala by som skor vydarena parodia, neviem ci to bolo zamerom (mozno aj trochu hej) ale to ma vlastne ani nezaujima.. a otrasna hudba?Podla mna celkom fajn stare vypalovacky. Asi som nejaka divna:-)(16.1.2009)

• kaylin

Tohle je opravdu špatné. Ten příběh je sám o sobě ubohý, ale tady už nikdo nepochopil to, jaké bylo kouzlo prvního filmu. Je to taškařice s pohádkovými kulisami, která se odehrává v současném světě. To, že poznáte mladého Jacka Blacka, není žádná výhra. Ale to není celý křečovitý film, který se neskutečně naivně snaží vzbudit emoce.(30.11.2014)

• Ratemus

Falco je nejspíš ohroženej druh, protože vypadá jako z Osvětimi, kde se dostává jídlo jen na přestupný rok. Film je tak tragickej, že dvojka je oproti tomuto mistrovský kousek. Z původního filmu to nemá nic, z oblíbených postav udělali šašky první kategorie. ukázkový příklad toho, jak se dá klasika totálně srazit na dno a udělat z ní ten nejkvalitnější hnůj.(3.6.2015)

• ESNYR

Ani dceru to nebavilo a to je v podstatě ještě dítě. Na koksu závislí producenti musely zalepit tunelování studiových peněz, tak natočily třetí díl nekonečné story která měla zkončit hned špatnou dvojkou. Když se po tomto debaklu začalo spekulovat nad restartem, přiznám se že se mi chtělo brečet. Jack Black byl už tehdy otravný a nepříjemný člověk bez hereckého talentu.(17.3.2017)

• lardko

První díl mi přišel asi nejlepší , druhý díl nic moc , ale dalo se na to ještě koukat , ale tohle třetí pokračování mi přišlo nejhorší a nejtrapnější vůbec mi to nepřišlo zábavný. Hned od začátku sem si říkal že to je blbost , ale myslel jsem si že po čase to bude zajímavý , ale nebylo. Celej film byl o ničem !!!(1.2.2014)

• - Jedná se o jeden z prvních filmů, ve kterém se objevila budoucí hvězda Jack Black. (ronaldmekdon)

• - Celosvětová premiéra proběhla 27. října 1994 v Německu. (Varan)

• - Jelikož byl celý děj původní literární předlohy zpracován již v prvních dvou dílech filmové série, museli si tvůrci vymyslet pro tento díl zcela nový příběh. (fiLLthe3DD)