Reklama

Reklama

Zprávař: Příběh Rona Burgundyho

  • USA Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Will Ferrell (Mládí v trapu, Elf) hraje Rona Burgundyho, jednoho z nejlepších televizních hlasatelů zpráv v San Diegu v roce 1970. Ron je přesvědčený, že ženy mohou hlásit maximálně zprávy o módních přehlídkách a možná ještě o nejnovějších kulinářských receptech. Jenže Ronův nový kolega v hlasatelně už nebude muž, ale inteligentní mladá žena (Christina Applegate), která je i krásná, i chytrá, i ambiciózní! Když se tyto dvě výrazné televizní osobnosti setkají před kamerou, vypukne hotová válka! (oficiální text distributora)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (394)

Faye 

všechny recenze uživatele

.„Bylo to kdysi dávno, kdy lidé věřili všemu, co slyšeli v televizi, byla to léta, kdy jen muži směli číst zprávy“. A najednou se mezi „velký kluky“ chce nacpat kolegyně!!!. „ A máme to tu zas.... tohle je rozhodně svět mužů, ale zatím co se smějí a obtěžují mě...., jediný způsob, jak vyhrát, je být nejlepší!“. Hodně praštěná komedie, ale člověk se odreaguje. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Komedie podle skutečné události u které Vám předem bude jasný, že skutečného na tomto není prakticky nic. Ztřeštěný příběh o zprávaři hrajícího Will Ferrell, který mi jako jediný ze skupenství "Frat Pack" příliš nesedí. Celkově mi vadí jeho herecký styl a zde si k tomu řádí jako pominutý. Zase je to na druhou stranu zřejmě zatím jediná komedie, kde se objevili snad všichni členi výše zmíněného "Frat Packu"...at už v cameo rolích nebo jako sekundanti Willa Ferrella...Steve Carell, Danny Trejo, Tim Robbins, Jack Black, Vince Vaughn, Luke Wilson, Ben Stiller a další. Dalo by se říct, že Zprávař je tak divná a bláznivá komedie, u které vypnete, jak nejvíc budete moci a až potom se budete dobře bavit, jinak je to prakticky naprostá kravina i když s příjemnými scénkami jako například poslední rozhovor psa s medvědem. Když si to tak zhodnotim, chvílema ani nechápu jak jsem se u takové kraviny mohl tak dobře bavit. Možná také díky Christině Applegate, která naprosto famozně stírala Rona Burgundyho a to v přímém přenosu viz.: --- Sledujete zprávy z kanálu 4 s 5ti násobným držitelem ceny Emmy Ronem Burgundym a kozatou Maggie. Dobrý večer jsem Veronica Corningstone...kozatá Maggie má dnes volno. ()

Reklama

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Ježíšku já chci bejt zprávař. No umíte si představit, že přijdu do TV NOVA a tam Rejko Danken dostává přes držku od Lucie Borhyové nebo že Voříšek hraje Charvátové na klarinet nebo co to bylo za klacek. Rád bych se po tomhle filmu vrátil do sedmé třídy kde jsme psali na papír své vytoužené zaměstnání. Tenkrát jsem napsal POMO, dneska bych napsal zprávař na státní ! ()

Matty 

všechny recenze uživatele

Nejúčinnější tajnou zbraní tohoto filmu je Will Ferrell. Will Ferrell, jehož excentrický herecký projev zachraňuje nejednu zdánlivě nudnou scénu. Will Ferrell, jehož dvouminutový hysterický pláč je tak trapný, až začne být vtipný. Will Ferrell - herec, který dokáže "utáhnout" celý film a zastínit přitom všechny své kolegy. Will Ferrell, jehož jméno si zaslouží být napsáno na začátku čtyř po sobě následujících vět. 80% Zajímavé komentáře: pshimi, anais ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Mám rád Willa Ferrella, ale tenhle film se mu moc nepovedl. Myšlenka byla hezká, ale Frat pack to tentokrát přehnal. Přílišná snaha vytvořit humor pomocí za a)křiku, b)sprostých slov, c)trapných scén, d)sprostých slov, e)křiku.... Nejvtipnější scéna proto u mě zůstává setkání skoro celého FP v jedné scéně při bitce mezi moderátory televizních stanic, což je opravdu nezapomenutelná záležitost. Christina Applegate pro mě nikdy nebyla bůhví jaká krasavice, ale když jí dobře vytvarují tělo pod šaty tak to přehluší její nevýraznou tvář. Zprávař přišel jako malý film plný mnoha cameo roliček, v kterém je příběh jen tak aby se neřeklo. Je to velká škoda, ale rozhodně milovníkům "trochu jiného humoru" nelze než doporučit. ()

Galerie (23)

Zajímavosti (13)

  • Při rvačce na ulici je 23 lidí. (spiderpig)
  • Mexický restaurant, který navštíví Veronica se jmenuje "Escupimos en su Alimento". Což ve španělštině znamená "Pliveme do vašeho jídla". (DaViD´82)

Související novinky

Čeká nás Zoolander 2?

Čeká nás Zoolander 2?

13.09.2014

Pamatuje si ještě někdo, čemu se říkalo Frat Pack? Než nastoupila „apatowovská" komediální banda Setha Rogena a Jonaha Hilla, nazývalo se tak uskupení sedmi herců na kariérním vrcholu, kteří se často…

Han, Leia a Luke jsou zpátky

Han, Leia a Luke jsou zpátky

07.03.2013

A s původními představiteli. Spekulovalo se o tom už od ohlášení Star Wars: Epizody VII, jejíž premiéra je stanovena na léto 2015. Mark Hamill a Harrison Ford přiznali, že mluvili s Georgem Lucasem o…

Zprávy opět hlásí Ron Burgundy

Zprávy opět hlásí Ron Burgundy

02.04.2012

Zprávař se u nás nikdy nedostal do kin. Ostatně, šlo o čistě americký hit – z 90 milionů dolarů, které utržil, bylo 85 z kin ve Státech. Kult, který se kolem něj postupně rozbujel, ale zasáhl…

Policejní tým snů?

Policejní tým snů?

27.09.2009

Začíná z toho být trend, že se někteří tvůrci snaží narvat do svých filmů co největší počet hvězd. V mnoha případech padlých, ale na plakátech to stejně vypadá dobře. Po Tropické bouři, The…

Reklama

Reklama