Will Ferrell (Mládí v trapu, Elf) hraje Rona Burgundyho, jednoho z nejlepších televizních hlasatelů zpráv v San Diegu v roce 1970. Ron je přesvědčený, že ženy mohou hlásit maximálně zprávy o módních přehlídkách a možná ještě o nejnovějších kulinářských receptech. Jenže Ronův nový kolega v hlasatelně už nebude muž, ale inteligentní mladá žena (Christina Applegate), která je i krásná, i chytrá, i ambiciózní! Když se tyto dvě výrazné televizní osobnosti setkají před kamerou, vypukne hotová válka! (oficiální text distributora)

waits

Ferrella jsem v prvních filmech, které jsem s ním viděl, odzívnul, ale postupem času jsem mu přišel na chuť. Zlomovým v náhledu na něj pro mě byl snímek Horší už to nebude, zřejmě jeho nejlepší kousek, ve kterém přitom hraje víceméně vážnou roli. Všechno, co jsem viděl po tom (Zoolander, Vybíjená, Nesvatbovi, Ledové ostří) se mi líbilo, Ferrella jsem si vyloženě oblíbil. I tady je skvělý, stejně jako Christina Applegate (to je koc! a se smyslem poro humor viz You're gonna deprive them of that because I have breasts? Exquisite breasts?) a nabídne nenáročnému divákovi (těší mě) veselé chvilky (jazzová flétna s citací Aqualunga, dialog čtvěřice komentátorů o lásce, hádka s Applegate ve studiu). Ferrell by s Applegate nikoho jiného nepotřebovali, filmy by utáhli sami, ale i tak je nabito: Koechner, Robbins, Vaughn, Carell, Trejo, Stiller..You stay classy, San Diego. ()

arcticsky

Bože - to je tak strašná kravina! Ale stejně je neodolatelné sledovat, kdo z množství známých herců se objeví v cameo rolích - a je jich tu jak naspadáno! Bitka komentátorů TV stanic je super! ()

Betmän

Jack Black s Baxterem a bitka zprávařů z pěti kanálů včetně latinskoamerickýho v čele se Stillerem je nezapomenutelná. ()

heihatchi

Nebylo to špatné, spousta drobných vtípků, cameo rolí a jeden pes. Líbil se mi zde hlavně netypický milostný vývoj hlavních představitelů. Na těch 90 minut to zabaví tak akorát, lepší tři hvězdy. ()

joudas

Podobné komedie moc nemusím. Ale buď se můj vkus mění nebo je tohle tak blbé, až je to dobré, protože jsem se, až na několik výjimek, opravdu dobře bavil. ()

Derny

Pokud budete dostatečně dlouho tlačit do jednoho místa ve zdi, tak jí projdete. Když budete kopat dostatečně hluboko, dostanete se na druhou stranu. Pokud jste opravdu velký šílenec, možná jste nakonec génius. Můžete vyprávět špatný vtip natolik trapně, až je nakonec opravdu vtipný. A můžete mít natolik bláznivý nápad, který je nakonec dobrý. Většinou nic z toho fakt pravda není. V tomhle případě to ale "Frat Pack" zvládli. Nesmysly, trapnost, bláznivé nápady, které by nikoho nenapadly, opravdu uskutečnili a povedlo se jim vytvořit jednu z pro mě nejzábavnějších komedií vůbec. Vím, že je to hrozná chujovina a moje hodnocení je dost zabarvené, ale nemůžu si pomoct. Je to prostě tak debilní, až je to naprosto úžasné! Někdy se opravdu dostanete za hranu a v tomhle případě (aspoň na mě) působí humor jak z jiného univerza. Ferrel září až oslňuje a parodie na Gangy New Yorku je legendární. Pustím si to znovu. A znovu... ()

Bozvav

Americké až na půdu, ale já se bavila. Skvělá parodie na zprávařské filmy a seriály. Ferrell je dosti specifický a ne každému sedne, mně se tentokráte trefil do nálady. Herci super všichni. Za mne 71%. ()

derek007

Se vší vervou pronáší své dialogy Will Ferrell. Právě to je na těchto "stilerovsko-wilsonovsko-ferrellovských" filmech to, co diváka baví. Ať hercům vycházejí z úst jakékoli hlouposti (a že jich ve filmu je) nepolevují a s kameným výrazem odehrají part. A zápletka znovu nemusí být nikterak strhující. Dávám 4, protože 5 si zaslouží pouze Leslie Nielsen a toho jsem tam nenašel:) ()

Krchy

Mám rád Frat pack a to tak, že hodně, až na jednu výjimku a tou je přesně Wil Ferrell. Ovšem i to bych přežil, kdyby se tohle dílko dalo srovnat s Dodgeballem nebo Zoolanderem. No a jak již jste asi uhodli, srovnat se to nedá, je to o třídu slabší. Snaží se tu moc tlačit na pilu a výsledkem je příliš mnoho dementních postaviček a absurdních, leč nevtipných situací na jeden film. Jsou tu i výborné scénky, ať už jde o Jacka Blacka nebo Bena Stillera, ale na víc než průměr se to nevyhrabe. ()

Wargoo

Asi niesom cieľová skupina tohto filmu ! Ferrell je týpek, o tom niet pochýb, ale tento film mi prišiel trápny každým jeho pokusom o vtip. Dávam 1* za krásnu Applegate a za nevydarené zábery na konci. 10% ()

Rockerman

Tento film mi "doporučil" redaktor Reflexu Vojtěch Varyš, který si v rubrice "Never more" posteskl, že tuto vynikající komedii ani její volné pokračování kinodistributoři nedodali do našich kin. Musím říct, že až tak velká škoda to nebyla. Jedná se totiž jen o méně trapnou komedii s Willem Ferrellem, než jsou jiné. Přiznávám, že jsem se tu a tam zasmál a některé fóry nebyly špatné. Dokonce tu byl pokus o černou komedii, když se utrhávaly končetiny. Ale Ferrell u mě boduje zatím jen ve dvou filmech. "Horší už to nebude" a "Benga v záloze", jinak se u jeho filmů dost stydím. Za jedno shlédnutí to stálo, ale že by to byla vynikající komedie, tak to ani náhodou. ()

John8

Tenhle film je na internetu až neuvěřitelně přeceňovaný. Nemá odvahu rozhodnout se jestli je to praštěná komedie kde nefungují pravidla našeho světa, nebo klasická. Herci nejsou vtipní ale spíše budí pocit že je jim jejich výkon u zádi, velká jména se mihají kolem bez rytmu a důvodu, je to bordel, párkrát jsem se zasmál, ale celkově zklamání. ()

Čeká nás Zoolander 2?

Čeká nás Zoolander 2?

13.09.2014

Pamatuje si ještě někdo, čemu se říkalo Frat Pack? Než nastoupila „apatowovská" komediální banda Setha Rogena a Jonaha Hilla, nazývalo se tak uskupení sedmi herců na kariérním vrcholu, kteří se často… (více)

Han, Leia a Luke jsou zpátky

Han, Leia a Luke jsou zpátky

08.03.2013

A s původními představiteli. Spekulovalo se o tom už od ohlášení Star Wars: Epizody VII, jejíž premiéra je stanovena na léto 2015. Mark Hamill a Harrison Ford přiznali, že mluvili s Georgem Lucasem o… (více)

Zprávy opět hlásí Ron Burgundy

Zprávy opět hlásí Ron Burgundy

03.04.2012

Zprávař se u nás nikdy nedostal do kin. Ostatně, šlo o čistě americký hit – z 90 milionů dolarů, které utržil, bylo 85 z kin ve Státech. Kult, který se kolem něj postupně rozbujel, ale zasáhl… (více)

Policejní tým snů?

Policejní tým snů?

28.09.2009

Začíná z toho být trend, že se někteří tvůrci snaží narvat do svých filmů co největší počet hvězd. V mnoha případech padlých, ale na plakátech to stejně vypadá dobře. Po Tropické bouři, The… (více)