Angela Nardino (Sigourney Weaver) právě řekla před oltářem své "ano" sukničkářskému majiteli autoopravny Deanu Cumannoovi (Ray Liotta). Svatební noc se její vinou moc nevyvede a proto pouhých sedmnáct hodin po obřadu novomanželka přistihne Deana s jeho sekretářkou Wendy (Jennifer Love Hewitt). Okamžitý rozvod stojí nevěrníka 300 000 dolarů a pěkný nový vůz. Nemůže tušit, že se stal obětí podvodu: Angela se ve skutečnosti jmenuje Max Connersová a roli Wendy sehrála její dcera Page. Společně tvoří perfektní rodinný tým, který si získává obživu cynickým sváděním a ruinováním bohatých mužů. Zisk je ovšem tentokrát nakonec mizerný, protože si z něj svůj díl vezme finanční úřad prostřednictvím zlomyslné úřednice důchodového odboru Glorie Vogal (Anne Bancroft). A ve slunném Palm Springs smůla pokračuje. Max coby atraktivní Olga Jevanová hladce svede obstarožního multimilionáře s prokouřenými plícemi Williama B. Tensyho (Gene Hackman), místo obstarožního manžela má však brzy na krku bezcennou snoubencovu mrtvolu. Page si zase začne se sympatickým barmanem Jackem Withrowem (Jason Lee), který má cenu tři miliony dolarů, ale omylem se do něj zamiluje. Také Dean však ještě neřekl poslední slovo. (oficiální text distributora)

Hepy13

Přesně takto má vypadat povedená romantická komedie. Dobří herci od "cigaretového" Gene Hackmana až po Sigourney Weaver, tedy až na Jennifer Love Hewitt. Ta mi moc nesedla, dokázal bych si tam představit jiné herečky které by to zahrály minimálně stejně dobře. Hezký příběh o dvou zlatokopkách které vysávají z chlapů peníze. Ale neznají pořekadlo - "Mlýny melou pomalu ale jistě". ()

Berry

Sigourney Weaver je skvělá herečka. Nejen že umí zahrát hororové role, ono jí to vychází i s komediálními rolemi! Moc dobří byli i Jennifer Love Hewitt a Gene Hackman, který byl coby ukašlaný starý mládenec prostě vynikající. Dokonce i ten Ray Liotta mi nevadil a hrál dobře. No, a výsledkem jejich herectví je zábavná nenáročná a dobrá komedie, která nemá ohromovat, ale příjemně bavit. ()

Pidzey

Tohle je další z filmů na který jsem padl jen tak náhodou když jsem klapal programy a jak už jsem několikrát zjistil,tyhle „náhodně vybrané“ filmy jsou nejlepší. Hlavní co mě zaujalo abych se na to díval byla Jennifer Love,které to v těch přiléhavých šatičkách fakt seklo.Po objevení Sigourney Weaver jsem měl jasno(přesto že je pro mě její vrchol Ripley tak i tady byla dobrá).Nejlepší je však kreace Genea Hackmana který je neskutečně vtipnej.Dlouho jsem se u filmu nepobavil a nenasmál jako tady.Jak nemám rád romanťárny,tak tahle mě fakt dostala. Jednoznačná čtyř hvězdičková záležitost a protože mám slabost pro Jennifer(považuji ji za jednu z nejkrásnějších hereček) přidávám hvězdu navíc. ()

Lindushka

Pohodová a zábavná komédia. Keďže väčšina komédií ma sklame a táto naopak vcelku príjemne prekvapila a pobavila (Gene Hackman mi silne pripomínal otca tiež náruživého fajčiara :) ), dávam nadštandardné hodnotenie, aj keď ťažko je to porovnať s inými žánrami filmov, ktoré tiež majú 4 *. ()

Joll

3 a půl hvězdy a to hlavně za Gena Hackmana a jeho kouřem prolezléhoTabákového magnáta :DSolidní komedie 60% ()

Illioplius

Typický nenáročný, oddychový film, pri ktorom si netreba namáhať mozog. Hlavná myšlienka o nepoctivo si zarábajúcej matke a jej dcére je síce originálna, ale zápletka s Page a Jackom je dosť klišeovitá a nudná. Najviac sa mi páčil William Tensy (G. Hackman) a konkrétne v scéne, kde strčil cigaretu jednej pani do pohára s vínom. To jeho postavu úplne dokonale charakterizovalo. ()

Hapretor

Hewitt je kočka, Weaver zase dobrá herečka, Liotta sympaťák, Hackman herecký veterán, u něj není, co řešit. K této sestavě pár fórů a zábava je zaručena. Vhodné na večerní oddech po těžkém dnu. ()

merigieren

autobazar, vysvětlení obchodního modelu, dve holky, dcera máma, stařík a barman, zamilování sw do barmana, ošulení ale láska vyhrává. vtipný je to tak plus mínus, na hlasitý smých to není, ale hezky se na něj kouká ()

MickeyStuma

Matka s dcerou podvodným vztahem okrádají bohaté muže. Tak tento námět hodně připomíná český snímek ‘Světáci’. Jiřinu Šejbalovou v roli matky a její tři dcery si musí vybavit naprosto každý. V tomto americkém snímku to mají obě velmi dobře promyšlené a pracují v týmu. V hlavní roli Sigourney Weaver a Jennifer Love Hewitt a když se na ně mužské oko podívá, není divu, že se jim daří. V mužských protipólech jsou Gene Hackman coby velice odpudivý silný kuřák a Jason Lee v podobě lehce naivního mladíka. Snímek je zábavný v celé své koncepci a je v podstatě určen pro každou věkovou hranici. Každý si tu pro pobavení najde to své a není toho málo. Romantický podklad příběhu přidává další rozměr a určitý dějový vývoj. Svým způsobem je to celkově poněkud hloupé, ale divácký zážitek přináší a to jde především. ()

Ssoumess

Oddychovka na kterou se vždycky rád podívám, 20% navrch za Hackmana - po tomhle filmu jsem měl chuť přestat kouřit,.... nepřestal.... 7/10 ()