Angela Nardino (Sigourney Weaver) právě řekla před oltářem své "ano" sukničkářskému majiteli autoopravny Deanu Cumannoovi (Ray Liotta). Svatební noc se její vinou moc nevyvede a proto pouhých sedmnáct hodin po obřadu novomanželka přistihne Deana s jeho sekretářkou Wendy (Jennifer Love Hewitt). Okamžitý rozvod stojí nevěrníka 300 000 dolarů a pěkný nový vůz. Nemůže tušit, že se stal obětí podvodu: Angela se ve skutečnosti jmenuje Max Connersová a roli Wendy sehrála její dcera Page. Společně tvoří perfektní rodinný tým, který si získává obživu cynickým sváděním a ruinováním bohatých mužů. Zisk je ovšem tentokrát nakonec mizerný, protože si z něj svůj díl vezme finanční úřad prostřednictvím zlomyslné úřednice důchodového odboru Glorie Vogal (Anne Bancroft). A ve slunném Palm Springs smůla pokračuje. Max coby atraktivní Olga Jevanová hladce svede obstarožního multimilionáře s prokouřenými plícemi Williama B. Tensyho (Gene Hackman), místo obstarožního manžela má však brzy na krku bezcennou snoubencovu mrtvolu. Page si zase začne se sympatickým barmanem Jackem Withrowem (Jason Lee), který má cenu tři miliony dolarů, ale omylem se do něj zamiluje. Také Dean však ještě neřekl poslední slovo. (oficiální text distributora)

Aidina

..." Co já o tom vím... vdávala jsem se jen 13x..." Výborně fungující podnikání matky a dcery, pro získávání obživy cynickým sváděním a následném ruinováním bohatých mužů. Sigourney Weaver jako ruská emigrantka Olga Ivanová je skvělá a v kombinaci s bohatým a notorickým kuřákem Genem Hackmenem tvoří úžasný milenecký pár. ()

jessic

Zábavná komedie s Sigourney Weaver v roli matky, která se živí s dcerou sváděním bohatých mužů. Mě ale stačilo vidět jednou. ()

Arehanah

Skvělá komedie o "zlatokopkách" a naivních mužích. Klobouk dolů před Sigourney Weaver. Gene Hackman je v roli uchrchlaného miliardáře naprosto úchvatný a fakt nevím jestli by postavu Tensyho někdo dokázal ztvárnit lépe. Na Heartbreakers se můžu dívat zas a znova a nikdy se neomrzí. 5*. ()

zigy

Paráda! Ústřední duo Sigourney - Jennifer je svůdné až běda, Hackman náležitě zkouřený a některé scény nutí k pádu ze židle (papoušek po návštěvě Hackmana). Výborná Zawadská v dabingu, zejména její ruština a podání písně Back in the USSR. Více takových komedíí! ()

allegria

Dávám plný počet, protože jsem se až do konce skvěle bavila. Až na pár slabších míst hodně dobrá komedie a výborné herecké obsazení. Tak proč tomu hodnocením trochu nepomoct. ()

PTuranyi

Príjemná komédia. Zaujímavá zápletka dobré herecké výkony ale scenár predsa len trocha tlačí na pílu. Hlbokými výstrihmi a krátkymi sukňami sa tu nešetrí a 22 ročná Hewitt s 52 ročnou Sigourney majú čo ukázať. ()

sidthekid

Docela příjemně strávený večer s tímto filmem. Remake klasické komedie s výborným tabákovým magnátem G.Hackmanem. Překvapivě povedený český dabing. ()

P@\/EL

Povedená komedie, která přinese hromadu srandovních situací a zajímavých dialogů, takže se u filmu rozhodně nebudete nudit. Moc se mi líbilo, jakou měly hlavní hrdinky nápaditou a skvěle promyšlenou vychytávku, pomocí niž obírali boháče o jejich majetek. Děj je nadupaný a pěkně svižný, takže se tu dá snést i ta romantika. No a film nemůže přece skončit jinak než happyendem. ()

Georginek

Tenhle snimek je vtipny jenom kvuli Hackmanovi a jeho zvarum, posleze za zpev Sigourney v Ruskym podniku. Jinak ta romanticka zapletka je opravdu hrozna a Jennifer bych zaslapal do zeme a nechal uhnit..... ()

Rambo00

Dobrá komedie, s výbornými výkony Hackmana a Liotty a super přízvukem rusko-anglickým pří zpěvu Olgy. Nejlepší scéna je, jak se ptají Liotty co učí na vysoký a on řekne: " takový ty vysokoškolský věci". :D ()

Timy68

Průměrná americká komedie o tom, jak nevychovávat dítě a o tom, jak se rychle dostat k balíku peněz. Pár nudných chvil tam bylo, ale ty mi vynahradila pořádná dávka humoru a akce mezi nimi. Jennifer Love Hewitt tomu dala pěkný šmrnc, za to její máti mi byla pěkně nesympatická. 3 a půl * ()

DirtyDozen

Kriste pane, ani 30 sekund se na to nevydržím dívat...prostě je toho moc trapnýho a divnýho, fuj. Jsem ve 3/4 filmu a už to tak zůstane, nemám po 14 denním kouskování sil... ()

Drky

Príma pohodička, při, které jsem se mnohokrát upřímě zasmál :-) pohled na hlavní hrdinky mi také udělal dobře :-) hodnoceni 3* a 70% ()

marien1039

Byla jsem strašně překvapená, jak skvělý film se z toho nakonec vyvrbil. Sigourney Weaver je naprosto skvělá, je na ní vidět, i že si roli sňatkové podvodnice neuvěřitelně užívá. Jennifer Love Hewitt byla sice krásná a všechno, ale její role byl neuvěřitelně rušivý element v celém filmu. Celkově ten její příběh s bohatým čísníkem byl docela navíc a zbytečný. Scény s Max Connersovou a Williamem Tensym byly vrcholem celého filmu...skoro mě mrzelo, že ten dědek tak brzo umře a není až do konce. ()