Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Malý Bastian, jemuž po nehodě umírá matka, se jen těžko sžívá s otcem, který od rodiny před časem odešel. Jednoho dne však narazí na zvláštní obchůdek se starými knihami a ještě zvláštnějším knihovníkem, který mu daruje velmi podivnou knihu. Od této chvíle nejraději Bastian utíká před nevlídnou skutečností ke knize a ke snění. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (45)

tron 

všechny recenze uživatele

„Nepotrebujem, aby ma niekto viedol za ručičku,“ prehlási jedna z tucta nesympatických postáv tohto seriálu, no minimálne tvorcov niekto za ruku držať mal, aby sa na to, čo splodili, dalo pozerať. Poviem to takto – Xena je oproti tejto... veci... dosť dobrý seriál. Keď prišiel v roku 1984 NEKONEČNÝ PRÍBEH Wolfganga Petersena, bol to hit. Bohužiaľ, pribudli dve slabé pokračovania (1989 a 1994) a nakoniec to vyvrcholilo týmto mizerným (a mizivým) seriálom (ktorý našťastie skrachoval po jednej trápnej sérii). Je to hrozné. Afektované herecké výkony, už na prvý pohľad škaredá výprava, trápne masky, smiešne kostýmy, príbeh stojí za... Škoda reči. Toto je proste zlé. Veľmi zlé. ()

C0r0ner odpad!

všechny recenze uživatele

Tam, kde jednička nadchla efekty, se o sedmnáct let mladší seriál snaží o to samé. Samozřejmě extrémně neúspěšně. To, že rozpitvává hodinu a půl dlouhý příběh na !šest! hodin je ale asi ta nejhorší věc. Kdyby se to nejmenovalo Nekonečný příběh, tak by to možná za jednu dvě hvězdičky bylo. Takhle je to jasná volba. 5% ()

Reklama

SHI-SHA 

všechny recenze uživatele

Podle komentářů to tu polovina hodnotitelů vůbec neviděla a hodnotí stejně jako nekoukatelný třetí díl. Já si pamatuji, že jsem to kdysi sledoval jako televizní novinku a moc mě to bavilo. Je samozřejmě na pováženou, že o skoro dvacet let starší předloha (film) má mnohem hezčí vizuál bez jakéhokoli CGI, ale mezi nejhorší seriály nemá co dělat. ()

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Vysoce levná záležitost,která nemá s původním příběhem nic společného,jde především o seriál pro děti,takže na dramatické scény můžete zapomenout...ale cestování po říši fantazie mě docela bavilo a ta odlehčená atmosféra taky sem tam bodla,ono je občas taky dobře když furt neřvu jako u prvního dílu :-) ()

Yambo odpad!

všechny recenze uživatele

Ten film byl tak blbej až místy bavil (při čtení :) Nejvíc pobavilo jak frajer z říše fantazie neumí jíst ve skutečném světě zmrzlinu ale vzápětí chytne skateboard a začne si to drandit jako největší borec. Zajímavé bylo i sledování "vyvoleného" bastiana, jehož postava neměla v podstatě žádný účel. Neudělal nic. Nic se kolem něho nedělo a kdyby tam nebyl, vlastně by se nic nestalo. - sleduju že to je asi seriál, potom jsem to asi neviděl celé, ale asi jen nějakou finálovou hodinu, nebo nějaký pseudosestřih do filmové podoby. ()

Galerie (27)

Reklama

Reklama