poster

Nekonečný příběh (TV seriál)

 • Kanada

  Tales from the Neverending Story

 • Slovensko

  Nekonečný príbeh

Drama / Rodinný / Dobrodružný / Fantasy

Kanada, 2001, 375 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MM_Ramone
  odpad!

  Prvý, pôvodný film "Neverending Story" z roku 1984 je kultový snímok v oblasti fantasy tvorby. Pokračovanie z roku 1989, "Neverending Story 2", za svojim predchodcom značne zaostáva, ale ešte sa na to dalo pozerať. Tretia časť, "Neverending Story 3", natočená v roku 1994 je veľká bieda, úbohosť. No a kanadský televízny seriál "Tales from the Neverending Story", ktorý bol vyprodukovaný v roku 2001, už dopadol na úplne dno. Z "Nekonečného príbehu" sa stal odpad!(2.12.2018)

 • tron
  *

  „Nepotrebujem, aby ma niekto viedol za ručičku,“ prehlási jedna z tucta nesympatických postáv tohto seriálu, no minimálne tvorcov niekto za ruku držať mal, aby sa na to, čo splodili, dalo pozerať. Poviem to takto – Xena je oproti tejto... veci... dosť dobrý seriál. Keď prišiel v roku 1984 NEKONEČNÝ PRÍBEH Wolfganga Petersena, bol to hit. Bohužiaľ, pribudli dve slabé pokračovania (1989 a 1994) a nakoniec to vyvrcholilo týmto mizerným (a mizivým) seriálom (ktorý našťastie skrachoval po jednej trápnej sérii). Je to hrozné. Afektované herecké výkony, už na prvý pohľad škaredá výprava, trápne masky, smiešne kostýmy, príbeh stojí za... Škoda reči. Toto je proste zlé. Veľmi zlé.(20.1.2010)

 • C0r0ner
  odpad!

  Tam, kde jednička nadchla efekty, se o sedmnáct let mladší seriál snaží o to samé. Samozřejmě extrémně neúspěšně. To, že rozpitvává hodinu a půl dlouhý příběh na !šest! hodin je ale asi ta nejhorší věc. Kdyby se to nejmenovalo Nekonečný příběh, tak by to možná za jednu dvě hvězdičky bylo. Takhle je to jasná volba. 5%(13.8.2016)

 • SHI-SHA
  ***

  Podle komentářů to tu polovina hodnotitelů vůbec neviděla a hodnotí stejně jako nekoukatelný třetí díl. Já si pamatuji, že jsem to kdysi sledoval jako televizní novinku a moc mě to bavilo. Je samozřejmě na pováženou, že o skoro dvacet let starší předloha (film) má mnohem hezčí vizuál bez jakéhokoli CGI, ale mezi nejhorší seriály nemá co dělat.(29.12.2016)

 • Kri-kri
  **

  Vzhledem k tomu, že ani filmy Nekonečného příběhu mě příliš neoslovily, oproti většině komentátorů nemám potřebu se vztekat nad údajným znesvěcením původní předlohy. Zas až takový odpad to není, znám stovky daleko horších vymýváren mozků s mnohem vyššími hodnoceními. Tenhle seriál, když už nic jiného, alespoň působil celkem neškodně, i když je fakt, že to neustálé skákání z reálného světa do fiktivního mě neskutečně iritovalo (nesnesu to v žádných filmech / seriálech). Dal bych 1 *, ovšem jedna z vedlejších postav posledních dílů se dost podobala Lídě M. ze Strání, mé dávné školní lásce, už jen za to musím přidat jednu * navíc.:-) 30%(8.11.2018)