Proti zdi (TV film)

Against the Wall

Proti múru

Akční / Drama / Thriller

USA, 1994, 111 min

Tímto počinem viděn další příběh nápravného zařízení, jeden z mnoha, který zabavil, donutil zamyslet se, ale rozhodně neuchvátil mé divácké srdce. Nebýt to podle skutečné události, nemá tento snímek velkou výpovědní (filmovou) hodnotu. Útěk z Alcatrazu, Vykoupení z věznice Shawshank, Věznice Carandiru, ... mám pokračovat?(31.10.2011)

Vězeňské drama podle skutečné události, a na TV film je až neslušně dobře natočený.(28.10.2013)

• danecek24

52. Zlatý Glóbus za rok 1994 - nominace (1) - Nejlepší herec v minisérii / TV filmu - Samuel L. Jackson(5.3.2009)

Kyle MacLachlana teda fakt nemam rad, ale nejak obiede som ho prezil, asi hlavne kvoli tomu, ze film mal dobre tempo, vyborne prostredie basy, perfektne dialogy. Jo a vzbura, tak to je masaker sam o sebe. 74 %(15.7.2017)

• SeBig

Film o vzpouře, která mě teda vubec nebavila.. vím, že je to podle skutečný udalosti, ale viděl jsem filmy z vězenskýho prostředí podle skutečnosti, a jsou daleko lepší. Tenhle příběh mě fakt nebavil.(22.3.2017)