Trescha

Vynikajíci Jackson a Spacey,ve vynikajícím akčním thrilleru.Grayovi stačil S.L. Jackson,Kevin Spacey a malý kancl k tomu aby dosáhl špičky žánru!! ()

Spike86

Z počátku je to trochu pomalejší, ale později se to rozjede. Navíc můj oblíbený Jackson a Spacey, zde prostě nemůžu jít pod 80%. ()

Jevablo

Tohle si nezaslouží 79%! A proto se pokusím filmu přidat. Skvělá krimi s dobře promyšleným dějem a hlavně skvělou dvojicí hlavních hrdinů (možná místo Spaceyho mohl být větší tvrďák, ale když se živí hlavou...). Souboj jednoho muže s celou policejní mašinérií, samozřejmě trochu zromantizovaný (po zastřelení rukojmího by se s ním už pochopitelně nikdo nebavil, ale nešť). Udrží v napětí až do konce a závěr je vůbec nejlepší. ()

Unrealik

Thriller, kterému snad ani není co vytknout, přináší napětí, akci, nečekané zvraty. U mě je to za 5 hvězdiček. ()

janeczek

nemohl jsem se zbavit pocitu, ze jsem vzdy o krok napred. tedy oznaceni trhriller jaksi pozbyva na vyznamu, kdyz zapletka napeti predchazi. nametem jiste neotrely, hereckym kumstem brilantni, stopazi zbytnely, mirou predvidatelnosti zbytecny. skoda, byt to jinak a mozna i v rukou jineho scenaristy nebo rezisera, mohla to byt paradni petihvezda. vytecna "popcornovka", prumerny Film. videt znovu? asi ne, diky. ()

Axl.K

Ačkoliv mám slabost pro Samuela L. Jacksona - byl to i důvod, proč jsem si tenhle film nahrával, tak přece jen už v úvodní scéně bylo celkem jasně vidět, že na první ligu tenhle film nemá ani náhodou. Další americkej superhrdina v naprosto nereálném thrilleru z jehož scénáře vykukovalal slaboduchost víc než je zdrávo. Jen díky Kevinu Spaceymu se to přeneslo do 3hvězdového hodnocení, protože úvodní dialogy s S L Jacksonem bylo místo, které jako by patřilo do jiného filmu. Časem se to ale opět dostalo do starých slaboduchých kolejí a silně překombinovaný konec tomu zasadil poslední pořádnou ránu. Škoda, kombinace těchto 2 herců s lepšími dialogy a hlavně inteligentnějším scénářem by tenhle film mohla posunout minimálně o stupeň výš ... ()

Tomulka

Zឨřící Kevin Spacey a Samuel L. Jackson posunují tento film do nebeských výšin stejně jako dokonalý scénář a režie. Nutno dodat, že všichni zůčastnění herci byli famozní věřil jsme jim každou minutu. Nejlepší je opravdu konfrontace slušnosti a pravdy se zradou, korupcí a podváděním. To napětí mezi zásahovkou a Jacksonem by se dalo krájet. Je to fakt drama jak má být! ()

DaweMcHarwy

Po shlédnutí v televizi shruba po 5ti letech jsem musel přidat 5tou hvězdu. Film je to opravdu špičkový. :-) Atmosféra mě vtáhla do děje... Samuel v jedné z svých nejlepších rolí. Spaceymu role sedla méně (Verbal Kint to není) ale rozhodně nezklamal. :) ()

Chlo0opek

Musím přiznat, že jsem si jej po skončení pustil znovu, abych si vychutnal všechny detaily, které mi unikly. Samuel, Kevin, Paul, ale i ostatní byli skvělí. Přes 2 hoďky utekly jak voda a rozhodně jsem se nenudil. Scéna, když Chris 2x zavěsí Dannymu telefon, byla opravdu šokující a k popukání zároveň:) ()

Djflash

Americký režisér F.Gary Gray předkládá filmovým nadšencům drama z policejního prostředí, které má rozhodně co nabídnout. Příběh ze začátku není kdovíjak složitý. Přesto má v sobě velmi silný náboj v podobě vcelku povedené zápletky, jenž je doplněna i o pár překvapivých zvratů což ději výrazně přidává na celkové atraktivitě a dokáže tak diváka udržet ve správném napětí až do úplného konce filmu. Ruku v ruce s dějem jde i atmosféra ta má za úkol dodávat po čas trvání tu správnou dávku adrenalinu. A nutno přiznat, že se jí to daří více než dobře. Ovšem to co snímek k samotnému vrcholu táhne asi nejvíce, jsou herecké výkony, Proti sobě se totiž postaví dvě velké persony filmového plátna Samuel L. Jackson kontra Kevin Spacey a rozehrají tak vskutku výbornou hereckou partii plnou slovních přestřelek a intrik. Takže, i když snímek v sobě nemá zakomponovaných mnoho akčních pasáží, je stále na co se dívat. Proto je dobré ocenit i sílu dialogů, jenž mají ve filmu nezastupitelnou roli a dodávají tak velmi důležitý intelektuální podtext, což k tomuto počinu neodmyslitelně patří a je to i jeho velkou devízou. Vyjednavač je sice natočen podle jednoduchého (a dalo by se říct už i profláknutého) scénáristického schématu. Ovšem s jedním velkým rozdílem oproti obdobným snímkům, a to jsou již zmíněné herecké výkony, které společně s atmosférou dělají z vyjednávače jeden z nejlepších filmů svého druhu, jenž byl natočen v devadesátých letech minulého století. ()

Dr.dogous

Falešně obviněný policejní vyjednávač Danny ( S.L. Jackson) z vraždy, záhy zjistí, že s poctivostí daleko nedojde. Zápletka postavena na souboji dvou skvělých vyjednávačů, děj plný úskoků a triků, jeden chce přežít, druhý osvobodit rukojmí. Špatné charaktery bývají pevné. 88% ()

zeromen

Prvotřídní thriller, jeden s nejlepších, který Vás chytí a nepustí ani na záchod :-) Výborní herci a perfektní děj. Takové lahůdky se už málo točí. ()

Lukkyn

Poctivá práce a skvělý Kevin Spacey. Závěrečnou scénu ,kdy Samuel míří na hlavního záporáka a pak dá zbraň šéfovi protože on je přece ten hodnej tomuhle filmu odpustím. Mělo to spád napětí i zajímavou zápletku a 4 hvězdy si to určitě zaslouží! ()

demovka

Kvalitěnjší film v původním znění s titulky. Čeština (dabing) stojí za prd! Celý děj táhne Sam. L. Jackson. Hraje opravdu naštvaného muže, kterého neprávem obviní z vraždy jeho policejního partnera. A role mu dokonale sedí. Snaží se předstíraným násilím rozkrýt širší policejní korupci spojenou s vraždou. Kevin Spacey mi od začátku nepřiroste k srdci, protože scéna vyjednávání mezi manželkou a dcerou mi nepřijde vtipná, ale trapná. Pak zapadne do celého příběhu, také hraje naštvaného vyjednavače, a já mu to věřím. V momentě, kdy přes jeho vyjednávání se pokusí korupčníci S.L.Jacksona zastřelit, konečně uvěří v jeho nevinu. Celkově vzato je to velice napínavé, akční a dobře zahrané. A dobrý je i hudební doprovod. ()

james11

I když byl film dost předvídatelný (tedy kromě konce, podle toho, jak vyjednávání probíhalo, jsem tipoval na ty "špatný" úplně někoho jinýho), tak Spacey a hlavně Jackson předvedou takový výkon, že to zas tolik nevadí a udrží i tak ve filmu dobré napětí. ()

kodwin

Kvalitní krimi s předvídatelnou počáteční zápletkou. Nicméně ve chvíli, kdy náš vyjednávač rozjede vysokou hru, film vás vtáhne a pak až do konce jede. ()